PDA

View Full Version : офф..писна ми!!!



sun4e
04-13-2007, 11:55
Здравейте!Моля ви да прочетете това,което ще напиша,защото повече не издържам :smt013
С моята най най най-добра приятелка се запознахме в 4-ти клас (ся съм 7ми) и постепенно станахме най- добри приятелки.Но проблема не е в това ,а в нашия гаднярски клас. :smt011 Никой от тях не учи ,въпреки че ще кандидатстваме и изобщо не им пука само ние двете с приятелката ми долу-горе успяваме да си научим ,както трябва.И много ясно,че учителите са по-склонни на нас да правят компромиси ,което никак не се харесва на класа ни.Освен това аз много си обичам мойта приятелка и сме неразделни и те завиждат за това ,защото те си нямат истински приятели и само ни обиждат,че сме праили всичко еднакво и незнам си какво,ама това до някъде не е точно така.Днеска (както и мноооого безброй дни) пак почнаха да говорят глупости :( Първо по английски изпитваха и ние трябваше да бъдем изпитани,но преди нас изпитваха едно друго момиче (дан казвам лоша дума) и тя понеже беше за 2 почна да вика,че как на нас госпожата ни давала по-малко думи да превеждаме,а на нея повече,ама тя г-жата тай прави ,за да може момичето да изкара повече.И след скандала почна пак да ни прави мили физиономии.Също ни викат,че се по едно и също време си даваме контролните и че сме преписвали и казват да г-жата да бъде до нас,ама тя не се хваща,защото ни познава и това още повече ги ядосва,пък те казват тъй щото да преписват (не че и ние не си помагаме де ) ама те повече и е грозно бляяяяяяяя :smt013 Вече не мога да ги търпя!Искам да се махна от тоя клас Как ще изтраем още 2 месеца незнам :smt010 ......Моля ви кажете нещо по въпроса .Искам да се махна от тази държава :?

Qgodka_
04-13-2007, 12:06
Не драматизирай :)
Успокой се, всеки е имал неприятни моменти и твоят е точно такъв. Съвсем скоро ще приключи - 2 месеца нищо не са. Бъди над тези неща, не обръщай внимание - просто не си заслужава :)

Taralej4e
04-13-2007, 12:44
mila imam absoliytno si6tiq priblem kato tvoq...samo 4e az sum 8mi klas (v osnovno y4ili6te y4a) i nie sme 4 nai-dobri priqtelki...su6tiq problem stava za6toto i nie sled 8mi klas trqbva da podavame dokymenti za da vlezem v nqkoi hybavi y4ili6ta .. no celiqt ni klas e ot edni neserioznici i samo nie y4im...i te ni pravqt problemi i ni se zaqjdat vinagi 6toto edva li ne nie sme bili sre6ty celiq klas....koeto vuob6te ne e taka no qvno taka izglejda otstrani... :?
To stana taka za6toto kato bqhme 7mi klas i bqhme 4 paralelki ... i sled kato kandidatsvaha mnogo hora i se premestiha v dr y4ili6ta sled tova edvam se subraha hora za 1 osmi klas...i sega sme samo edin 8"A" klas...otna4alo ni be6e mnogo trydno i bqhme na grypi4ki celiq klas,ne se razbirahme..karahme se...no leka poleka sviknahme edni s drygi i sega sme edin mnogo zadryjen klas i ni e mnogo dobre zaedno i bih kazala 4e adski mnogo 6te mi lipsvat vsi4ki kato vlezem v nqkoe drygo y4ili6te ... :( :(
zatova ti kazvam ne se pritesnqvai-6te se opravite i 6te se razbirate prekrasno...sigyrna sum :wink: prosto imai malko pove4e turpenie i 6te vidi6 4e 6te se podredqt ne6tata :smt008

Baby_b
04-13-2007, 13:25
Ее стегни се де то 2 месеца са нищо в сравнение с тва до сега. Мога да ти кажа само да не им се даваш [-X еми ако те предизвикат даваи и ти

gub4eto
04-13-2007, 13:38
Ми да не се повтарям ама и при мен е така.но вече му свикнах и изобщо не ми пука за околните.което го препоръчвам и на теб.все някога ще им писне да се заяждат и ще спрат(при мен така се получи).Не се впрягай!!! :wink:

rubi
04-13-2007, 22:15
Пука ти...сички тийн-чета мислят и говорят глупости....Само едно те съветвам:НЕ ИМ ПАДАЙТЕ НА НИВОТО!!!

cherinka
04-14-2007, 08:05
Бе, кво ти пука. Да си е*ат майката. Нали ти и твоята приятелка учите и сте си добре. Остави ги да се дразнят и да завиждат.

<black soul>
04-14-2007, 09:18
не разбирам къв е проблема! ... не ви бият, не ви обиждат, просто ви клеветят! на кой му пука, винаги е имало такива хора, ти къде живееш - в света на Барби ли?! имаш си хубави оценки и най-добра приятелка, кво ти пречи! просто преувеличаваш и драматизираш. и ако искаш да се махаш от твоя клас - направи го! де*ба, като видяхте тоя форум и решихте че можете да си клатите краката на стола пред компютъра и другите да ви решават проблемите! :smt011 ми помислете малко бе малоумници! :smt013 не можете да очаквате се друг да ви решава тъпите "проблеми" :smt011

04-14-2007, 11:08
i aS bqx gore dolu tei 6oty si4ki bQxme na grupi4ki i aS i m0ita fr finagi ak0 1 Q nQa drugata Q za6titava i ak0 p0 ne6t0 edna zakusa dr i p0maga i si4ki ni zavijdaxa i kfoto da napraim se praixa skandali ama sega celiQ klas sme mngo zadrujni tei 4i ne sa pritesnQai 1-v0 0stafat 2 meseca i 2-r0 za 2 meseca m0je si4k0 da se 0pravi ;)

PoPsI
04-14-2007, 18:20
Хм не мисля че само ти имаш тоя проблем... аз съм 8-ми клас сички сме минали изпитите аз и няколко човека се борят за 6 ма другите некфи тъпи....щом на въпрос "Кой е най-големият паралел" 1-во ми отговарят Гринуичкия меридиан после Европа смятай.... но аз добре се разбирам с сички... остави ги ти завиждат.... ако им обръщате внимание повече ще ви тормозят.... :wink:

LqLqLq``
04-14-2007, 19:42
ahhahaa zubar4eta dobre 4e v na6iq klas nqmame kato vas dvete ! :evil:

BastardOfChrist
04-14-2007, 22:03
Гадно ли ти е?
:smt005

Iowa
04-15-2007, 03:26
Ще го преживееш.. ;-)

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-15-2007, 09:15
абе не е болка за умиране всеки си има проблреми с класа и на всеки проблемите минават..просто сега ти се е паднал на теб късмета!