PDA

View Full Version : Приятелката ми е срамежлива.



vikc
04-13-2007, 16:27
Здравейте! :wink: Харесвах едно момиче отдавна , но ми беше неудобно да и го призная. Един ден събрах смелост и и признах чувствата си. Оказа се , че и тя ме харесва. :smt007 , но иска да ме опознае повече преди да си станем гаджета. Не ми даваше отговор известно време и аз се усъмних малко... Разбрах , че се срамува (досега не е имала приятел). Казах и ,че няма защо щом и двамата изпитваме еднакви чувства един към друг , но все още няма никакъв резултат :cry:

JoeBanana
04-13-2007, 16:49
ах колко сладко http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
не я натискай, че ше избяга http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

DreBuS
04-13-2007, 16:58
Ако ми подариш такъв говорител като на аватара ти ще я нивия... :wink:

Сериозно:
Най-добрият изход в таква ситуация е времето... Но това не означава да я оставиш 1 седмица "да си мисли" и през това време изобщо да не се виждате. Обаждай й се, виждайте се, забавлявайте се, но в началото не намеквай за интимни взаимоотношения (от каквото и да е естество). Като те поопознае малко, направи някакъв романтичен жест (нещо от рода на цветя, вечеря на тихо и спокойно място - взависимост от възрастта ви, разбира се, може дори ти да й сготвиш у дома си и така...). Не забравяй само, че освен че й трябва време, през това време не трябва да забравиш за нея, но не прибягвай към плътски удоволствия... :D Бъди настоятелен и действай бавничко... :smt004 :oops: Нямах това предвид... :oops: Т.е. да не й даваш много зор... Абе обърках се! :-D Дано си ме разбрал... :wink:

bqsna_teenagerka
04-13-2007, 17:02
ами мога да ти кажа 4е като съдя по това какво си писал приятелката ти е много умна...добре прави 4е не те хваща веднага ами из4аква пробва те...и щом е срамежлива ти сам я предразположжи!..не я притискай..остави я тя да води

BebeTooOoo
04-13-2007, 17:08
Еми и аз съм била в такава ситуаия с момчето което харесвах и той мене... :-k не го познавах въобще...и го помолих да изчака....и времето само си показа де...(нищо не стана) но това няма никакво значение....ти по-добре не бъди настоятелен ами я изчакай....щом я харесваш...нормално е да иска да те опознае защото... и аз не бх тръгнала с момче което не познавам...дай й възможност това да стане все пак...излизайте заедно...с приятели насам натам и ще разбере що за човек си... и сама ще реши...но най важното е да не я притискаш....остави я...надява се да се получи....айде успех ! :wink:

04-13-2007, 17:08
ами мога да ти кажа 4е като съдя по това какво си писал приятелката ти е много умна...добре прави 4е не те хваща веднага ами из4аква пробва те...и щом е срамежлива ти сам я предразположжи!..не я притискай..остави я тя да води
Да! Наистина е много интелигентна.
БЛАГОДАРЯ на всички че се отзовахте толкова бързо
ПП:
Ако ми подариш такъв говорител като на аватара ти ще я нивия... Ако имах два - да ,но въпроса е там че нямам нито един :mrgreen:

nasty_f
04-13-2007, 17:12
Дай й малко време...Явно доста се притеснява,поизчакай я,за да може да направи правилното заключение :wink:

koalka
04-13-2007, 17:17
Говори с нея, накарай я да се отпусне в компанията ти, да споделя...Можеш да я целунеш.

BAYO
04-13-2007, 19:26
Целуни я, накарай я да мисли за теб нон-стоп. Разкривай се по малко пред нея .. давай и поводи да мисли за тебе. Скоро ще сте заедно, то е ясно. Дръж я само да не си хареса накой друг :!: