PDA

View Full Version : Намразих майка :D :l



Fucking_Life
04-13-2007, 16:35
Офф майка е у4ителка в едно у4или6те на село.и там само я ядосеат и плюс тфа баща ми й изневерява.Като се прибере вкъщи си4кото си го изкарва на мен :smt013 :smt013 Почва се ядосва без при4ина последният път се ядоса 4е имам малко петно на горни6тето. :smt018 :smt018 И само ей такиа глупости.Нека да се ядосва не ми етфа проблема а 4е само ме обижда. :smt010 :smt013 :smt019 :smt018 Като по4не свиня дебела,мързеливка,дебелогл аво прасе и т.н и кат по4не да ги изрежда и на мен ест ми става кофти.И ме удря 4ат пат в резултат на тфа 4е й отговарям (все пак няма да седа и мъл4а като пукал и тя да ме нарежда) :smt018 .И само ми говори некфи глупости измислени от нея за баща ми.Имал 3-4 любовници бил курвар бил еди какъф си... (Кфа е тая 4е 6те говори за баща ми така ?! :smt097 ) и т.н.
Последния път когато се скарахме се изнесох от вкъщи (отидох по рано на дасколо щото не издържах на тая па4а )
Кажете ми кфо да праа с тая отка4ената :smt013

Ulety
04-13-2007, 17:54
O-o-o .... ne mislq , che e prava .,.. no i ti ne biwa da q obijdash taka .. zashtoto posle shte sujelqvash ADSKI mnogo :-)

Ellie
04-14-2007, 09:45
На колко години си?
Няма да се предаваш, че ще почне още повече.Дръж се безразлично и така. :wink:

Fucking_Life
04-14-2007, 11:30
14
:smt007

гирлка-17
04-14-2007, 12:10
Ае кой ти дава право да говориш така за майка си е!? Тя може всичко да ти казва-а ,малка пиколо,не си ли си се замисляла, че тя сигурно е ядосана след работа и е изнервена,ти можеш да й облекчиш положението,а не да я ядосваш още почвече!! Добра дума железни врати отваря,още повече,че ти е майка !! На нея дължиш всичко,промени си отношението към нея и ще се оправите...пфф,писна ми от лапета ! [-(

Fucking_Life
04-14-2007, 12:13
Ае кой ти дава право да говориш така за майка си е!? Тя може всичко да ти казва-а ,малка пиколо,не си ли си се замисляла, че тя сигурно е ядосана след работа и е изнервена,ти можеш да й облекчиш положението,а не да я ядосваш още почвече!! Добра дума железни врати отваря,още повече,че ти е майка !! На нея дължиш всичко,промени си отношението към нея и ще се оправите...пфф,писна ми от лапета ! [-(
Аз се стремя да не и говора и въпреки тфа отново ще намери нещо и ще се кара... Предполагам твоята майка не те убижда а? И не знаеш кфо е кофти.! :smt017

`Death`Whore`
04-14-2007, 12:14
Ае кой ти дава право да говориш така за майка си е!? Тя може всичко да ти казва-а ,малка пиколо,не си ли си се замисляла, че тя сигурно е ядосана след работа и е изнервена,ти можеш да й облекчиш положението,а не да я ядосваш още почвече!! Добра дума железни врати отваря,още повече,че ти е майка !! На нея дължиш всичко,промени си отношението към нея и ще се оправите...пфф,писна ми от лапета ! [-(
Mда...макар че има наистина злобни и ужасни родители. Обаче не мисля, че си измисля за баща ти. Ако ти постоянно се държиш отвратително с нея и заставаш на негова страна, а той наистина се чука с когото му падне, е нормално да реагира по този начин.

NightSky
04-14-2007, 15:34
Имаше един период, през който майка ми постъпваше по подобен начин-обиждаше ме и т.н...аз просто се постарах да й угодя, да не й създавам излишни проблеми и нещата постепенно се оправиха.Когато майка ти те обижда по-добре не отговаряй, за да не влошиш положението.По-добре поговори с нея после, когато караницата вече е преминала.