PDA

View Full Version : Относно сенките под очите ;)



04-13-2007, 16:54
С наближаването на абитуриентските балове всеки иска да изглежда добре ;) Както и аз естествено :Р
Но дългите часове пред монитора и ТВ както и недоспиването явно си казват думата ;(
дайте идея някаква, примерно резените краставици вършат ли работа :Р
Гримове много не ми вършат работа, понеже съм момче :roll:
Мерси предварително ;)

П.С. нека няма отговори от типа спи повече и прекарвай по-малко време пред монитора- тва ми е ясно ;)

Adwokat
04-13-2007, 17:13
П.С. нека няма отговори от типа спи повече и прекарвай по-малко време пред монитора- тва ми е ясно ;)


е виж сам си отговори на въпроса :)

Zahara
04-13-2007, 18:15
Да видим - слагай краставици, лед, и торбички с чай от лайка (потопени във вода и после сложени в хладилника). И не се спирай от дискотеки, очичките ще се оправят, но партитата няма да се върнат :)

UnaBletoLoVeU
04-13-2007, 19:32
Ходих на дерматолог и питах точно за сенките под очите. Дадоха ми един крем, които наистина помага. Но проблема е, че не се сещам как се казва...Май започваше с ''Л''. Но наистина е много ефикасен. Върви на дерматолог и тай :)

04-13-2007, 19:58
П.С. нека няма отговори от типа спи повече и прекарвай по-малко време пред монитора- тва ми е ясно ;)


е виж сам си отговори на въпроса :)

Не стаа ве пич аз щом съм го написал съм имал нещо в предвид и се надявах да няма излишни спамове по темата.. ама тъй като гледам кога си регистриран и колко мнения имаш ми става ясно що за юзър си а именно от тия дето не мислят много особено когато постват :lol:
На другите благодаря ;)
имам само още един въпрос - за тоя крем- предполагам не е нужна рецепта, щото ако мога да отида и да питам в аптеката какво ми трябва мисля че добре ще направя като изпусна дерматолога :)

^t_a_n_i_a^
04-13-2007, 20:13
Да видим - слагай краставици, лед, и торбички с чай от лайка (потопени във вода и после сложени в хладилника). И не се спирай от дискотеки, очичките ще се оправят, но партитата няма да се върнат :)

maroon
04-13-2007, 20:18
tva za paket4etata ot 4ai ot li4en opit ti kazvam, 4e deistvat ;-) :wink:
a za tozi krem ne znam, pozainteresuvai se pove4ko - koito tyrsi - namira, vse pak :D :D :D :D :D

04-13-2007, 20:58
а тия торбички чай- стават всякакви купешки чайове, нали? :)
И трябва в студена вода да ги потопя, или в гореща?
И колко време да стоят потопени, само за секунда докато попият- и после в хладилника или да ги чакам да се киснат?
А може би трябва да ги пусна да стоят във вода и така да си ги оставя в хладилника?

Adwokat
04-13-2007, 21:02
П.С. нека няма отговори от типа спи повече и прекарвай по-малко време пред монитора- тва ми е ясно ;)


е виж сам си отговори на въпроса :)

Не стаа ве пич аз щом съм го написал съм имал нещо в предвид и се надявах да няма излишни спамове по темата.. ама тъй като гледам кога си регистриран и колко мнения имаш ми става ясно що за юзър си а именно от тия дето не мислят много особено когато постват :lol:
На другите благодаря ;)
имам само още един въпрос - за тоя крем- предполагам не е нужна рецепта, щото ако мога да отида и да питам в аптеката какво ми трябва мисля че добре ще направя като изпусна дерматолога :)


Без някви намеци момиче/момче квото и да си земи се наспи.. :smt019

Zahara
04-13-2007, 21:03
Потопи ги за няколко секунди във вода със стайна температура, после ги сложи за 10-ина минути в хладилника, после ги дръж на очичките, докато не се затоплят. После пак в хладилника и така 3-4 пъти. По-изчерпателно от това не мога :)))))

04-14-2007, 13:21
Без някви намеци момиче/момче квото и да си земи се наспи.. :smt019

Очаквах заядливия ти отговор :lol:
Само че се надявах да е по-смислен, ама няя как трябва по-бързо да спам-неш :roll:
Намеци аз лично не съм правил, казах ти го съвсем ясно- ти си един тъп спамер, който не мисли когато поства, важното е да постне. То това става ясно и от броя ти съобщения де- за 14 дена имаш почти 300, т'ва над 20 поста на ден. Съдейки по начина който пишеш си не повече от 15 или 16 годишен :?: А следващия ти постинг най-вероятно ще е някоя заплаха :smt005
Ако има още нещо което не си разбрал питай :idea: с удоволствие ще ти отговоря :idea: :!:

Adwokat
04-14-2007, 16:34
Без някви намеци момиче/момче квото и да си земи се наспи.. :smt019

Очаквах заядливия ти отговор :lol:
Само че се надявах да е по-смислен, ама няя как трябва по-бързо да спам-неш :roll:
Намеци аз лично не съм правил, казах ти го съвсем ясно- ти си един тъп спамер, който не мисли когато поства, важното е да постне. То това става ясно и от броя ти съобщения де- за 14 дена имаш почти 300, т'ва над 20 поста на ден. Съдейки по начина който пишеш си не повече от 15 или 16 годишен :?: А следващия ти постинг най-вероятно ще е някоя заплаха :smt005
Ако има още нещо което не си разбрал питай :idea: с удоволствие ще ти отговоря :idea: :!:

хех аз да заплашвам бъркаш се както се бъркаш с думата спам сигорно незнаиш дори кво е щото пишеш че съм спамел ОМГ както и да е не ми са занимава с идиоти:) ПС нищо лично