PDA

View Full Version : "прекрасни" учители



04-13-2007, 16:58
такаа... ще почна от средата на историята.. госпожата ми по математика ме мрази.. то си личи де.. с държанието и с мене... .. както и да е.. за първия срок имам 2 по алгебра и 2 по геометрия(то аз не уча.. но оставете тва на страна)...и така.. имам си аз две двойки по геометрия.. и една по алгебра....личи си че не ми върви по математика.. днес имахме контролно по геометрия..и така днес избягах от часа и на тая уфтсъ .. и сега разбирам че ми е писала двойка ..... кажете кво да направя.. кво да и кажа на тая тъпа п*тка..
имам си варянт.. да отида с една метална тръба и да я избавя от мъките.. но това не е добра идея.. имам здрава психика която няма ми позволи това.. :| :smt011 :smt013
дайте си идеите.. моите се изчерпааха.. с дълъг спор или да и строша мутрата

Ваш 4|?<]-[4^/931 ...

ideen
04-13-2007, 17:02
ne e lo6o da ponau4i6 ne6to i da izkara6 3
nai-lesno e da kaje6 4e te mrazi a ti si nevinen

RoyTheReaper
04-13-2007, 17:16
А да си се замислял, че може наистина да си за 2? На крива ракета и космоса й пречи...

Rock &amp; Roll Queen
04-13-2007, 17:26
Уважаеми Госте,
като си прост като гъба, че да не можеш да вържеш и една тройка какво очакваш?

gub4eto
04-13-2007, 17:29
И при мен така беше преди 2 години.бях много зле по математика ама като отидох в друго училище се видя че не съм толкова зле по предмета.и чак сега разбрах че тя е имала нещо против мен.не ти препоръчвам да стигаш до насилие.ама ти си решаваш.трябва да си седнеш на задните части и да почнеш да учиш това е. :roll: :wink:

niocinka
04-13-2007, 18:04
Vzemi da u4i6 6tot dori da te mrazi ti ako znae6 nqma kak da ti pi6e dvoiki e imagi i takiva no tva e drug vapros aide uspex s daskalkata i pomni 4e zelen kon i umen daskal nqma ! Ili to e rqdko sre6tano qvlenie !

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-13-2007, 19:05
dam.. vzemi da u4ish... tq mrazi te ne te mrazi 2ka i vtoriq srok i ostavash na popravitelen.... i pomisli 4e vina mojesh da imash i ti ne e samo tq vinovnata... :lol: :lol: :lol:

Just_One_Girl
04-14-2007, 05:42
Хах, и мене тая по немски ме мрази повече от дявола, но и натривам носа със знания :Р Побеснява като ми зададе въпрос и успея да и отговоря, защото не давам вид на отличничка - говоря, играя си с телефона... Хапе си ушите :Р
Та съвета ми е ако наистина те мрази и прави сечено като и показваш знания, а не като се карате :)

alkobalko
04-14-2007, 06:25
Знаеш ли колко ще ти помогне, ако седнеш да научиш? Ти какво очакваш да не пипваш цяла година и да изкараш 3, е няма да стане. Положи малко усилия, вместо само да се тюхкаш, че госпожата те мрази.