PDA

View Full Version : Немога да му измисля заглавие



очаяна
04-13-2007, 17:44
Ujasno sum tujna .... 4udeh se v koi razdel da pi6a, no smetnah, 4e mai temata e nai ve4e za tuk.
I taka - momi4e sum na 13, no imam problem.... i to OGROMEN! Stra6no sum debela! Mrazq se! Tva e za6toto wzimam edni lekarsva. No .... i'm so lonenly! Teja 80kg!!! ;(;(;( Na6te ne mi davat da pravq nikakvi dieti a i si4ki ot semeistvoto sa taka! MolQ help me! temata ne e ebavka :smt022 :smt022 [/b]

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

UnaBletoLoVeU
04-13-2007, 18:07
Една приятелка постигна големи резултати. Сутрин на даскало ядеше само солети ( не вярвам вашите да те следят и какво ядеш на училище). След това у тях обядваше. И след 3 часа не ядеше нищо освен някакъв плод за вечеря. На обяд мисля, че ядеше салати, пилешко месо и риба. Пробвай да се храниш така и го съчетай със някакъв спорт-може да караш колеко или да бягаш. Може да ходиш на фитнес. Ако спазваш този режим за няколко месеца ще започне да настъпва промяна. Няма да стане на момента, но при постоянство наистина ще останеш доволна.
Това е от мен. :-)

Zahara
04-13-2007, 18:10
Мацка, ти колко си висока, и какъв тип ти е тялото - в смисъл имаш голям корем, голямо дупе, или пък краката ти са по-дебели. Не мога да ти препоръчам спорт, но пък мога да дам някоя-друга идея за дрешки и как да ти помогнат да изглеждаш по-добре ;)

04-13-2007, 18:21
Почни да тренираш... За да не се натоварваш много, първо започни с бързо ходене, примерно около месец така някаде на чист въздух естествено, след това започни да бягаш... Това ще ти помогне да свалиш някой друг килограм + това щом си на 13 имаш да растеш още на височина и до 1 година примерно ако тренираш, ще има някакъв ефект. Но е важно да има потоянство, не примернода ходиш 1-2 седмици, и като видиш че няма ефект да се откажеш.. ефекта ще се получи след месеци.. Постоянството е много важно!

BAYO
04-13-2007, 18:29
UnaBle_to_LoVe_U тук си права отностно диетите, но тва ще е временно. Е зависи де.

Искам да питам авторката, за какъв период ги взимаш (хапчетата). Щот ако е нещо по болест, която е хрочнична, диетите ще ти помогнат да правиш временен баланс, но не и да отслабнеш напълно.

Аз имам такава приятелка, беше ми гадже преди доста време. Голяма красавица. Разделихме се, не се бяхме чували с години, но 1 ден я видях съвсем случайно по центъра, докато бях в нейния град. Не можах да я позная, хванах се директно за главата и уплетох краката. Спрях я, заговорихме се и я попитах, а тя била болна от диабет. Гадно, наистина брутално, защото тва нещо и съсипа целия живот. Ся се бори де, не се отказва.

Ако ти вдъхва кураж, прави като нея, бори се и не се отказвай. Ако искаш, ше постигнеш целите си. Няма да си като Парис Хилтън, но ще бъдеш в рамките на нормалното. Ако сама не можеш да си помогнеш имаш Домашен Лекър/ка. Нека той/тя те посъветва кво да правиш.

04-13-2007, 18:54
Ami ne zapochvai sport zashtoto kogato sportuvash ako imash kilca te se prevrushtat v muskuli i edva li shte otslabnesh,trqbva prosto da suchetaesh dieta sus sport ;)

mon4eto
04-13-2007, 19:03
Mi qj po malko weee tolkova li e trudno 8-[

Ниго
04-13-2007, 19:10
Напълняването от хормонални лекараство до голяма степен зависи и от психическата нагласа. Най-лесния начин да се стопят килограмите е чрез разумен калориен дефицит. Тоест максимум минус 500 калории от дневните нужди. Как се изчислява съм писал в други теми.

Спорта винаги помага, понжеж повишава калорииния разход. Другите положителни страни всички ги знаем. Килограми се свалят чрез аеробна тренировка, тоест кардио. Този, който разправя, че от килата стават мускули може да иде да пие един Йегермайстер. Мукулният катаболизъм е мъчително бавен процес (за жалост).

Месо, зеленчуци, яйца, кисело мляко. Дроб и други дреболии. Яж тези неща в разумни количества. По минимум 3 литра вода на ден.

Kamuru
04-13-2007, 19:24
zlatno 4udo 14 :D :smt005 :smt005 :smt006

очаяна
04-13-2007, 19:36
ami piq "finlepsin retar 400" ako tovaima nqkakvo zna4enie. Ina4e sum visoka 175sm
Blagodarq na vsi4ki koito pisahte dosaga za otgovorite strahotni ste :)

Zahara
04-13-2007, 20:24
При 175 ръст 80 кг не са ужасяващо много ( помисли си как щеше да изглеждаш, ако беше 160). Така че не се отчайвай, тепърва имаш още много да растеш и тялото ти да се развива, рано или късно всичко ще си дойде на мястото, За сега можеш единствено да започнеш с кардио тренировките и да не се подлагаш на диети, защото ще си спреш приема на жизненоважни вещества и нищо чудно да си съсипеш стомаха. Успех, и пак ти казвам да не се оТчайваш, защото живота е пред тебе ;)

Kianna
04-13-2007, 21:25
Това е мнооого кофти. :shock:
Има някои лекарства,които дори и да ги съчетаваш с диета-не слабееш.Нямам идея какво да те посъветвам..например не може ли да се сменят тези хапчета с други?Подобни?Но които не влияят върху теглото?

sandri4ka86
04-14-2007, 14:57
Хубаво е,миличка,че обръщаш внимание на тези неща.Някои ще ти кажат,че още не ти е време да мислиш за килца и тн,а това е най подходящият момент.Ти си на тринайсет,пубертетът е възраст,в която в организмът настъпват много промени и от която наистина не знаеш какво да очакваш(има хора които се променят до неузнаваемост),но също така е възраст ,в която можеш много да си помогнеш,специално за килцата,като си изградиш навици.
Не става въпрос за диета от две седмици,а за цяостен режим(ще ти предложа някой,друг вариант).
За да отслабнеш наистина,така че после да не ти се върнат килцата, ще ти трябва режим от три месеца поне,който да не строг глад,за да можеш да го издържиш.Това,вярвай ми ,дори и да не ти се струва така,е по-мъчително дори и от една седмица пълен глад,така че подготви се!
1.Първо,трябва да знаеш,че всеки човек дебелее от различни неща (дори бях чувала за някакаво ново изследване на кръвта,чрез което се определя кой от какво пълнее и може да се окаже,че някой дебелее много от плодове,а по-малко от шоколад,например),но ето една много известна диета,от която съм видяла поне 10 човека и съм чувала за още толкова да да са отслабнали за около 2 месеца наистина много,а и не е вредна,фитнесинструкторит също я препоръчват-месо и зеленчуци,само това.Добре е месото да е по-сухо(пилешки пържолки,филе,пиле на грил,може и ребърца,понякога кюфтенца,кебабчета,РИБА,яй а и тн.)със салата(по-добре зелена,но може и доматки,репички,моркови,зе е,картофки-не много често).НИЩО ДРУГО(ДОРИ ПЛОДОВЕ)-здравословна е и не вярвам вашите да имат нещо против да се храниш здравословно,по-скоро са против да припадаш от глад.Тази диета има ефект,защото изкючва максимално мазнините и въглехидратите(които също се превръщат в мазнини)от менюто и набляга на протеините.-много е добра,но ти трябва много търпение

2.Няма да минеш и без упражнения:не ти говоря да спиш по фитнес салоните.Можеш да си избереш нещо,което на теб ти харесва,но аз бих ти препоръчала един лек и добър вариант-скачане на въже(4 серии по 100скока,да кажем, или както ти си ги разпределиш-може и 8серии по по50+лека разгрявка преди това,като в детската градина+1час разходка на ден,много е важен.

3.Вземи си и някакъв лосион за тяло със стягащ ефект ,това заедно с упражненията е срещу стрии-не искаме да се нацепиш,а когато искаш да свалиш повече от 5 кг,обикновено това е резултатът,а веднъж появят ли се...
Това е,ако решиш да започнеш,можеш да ми пишеш на лични,да ми казваш какво хапваш,как върви,дояжда ли ти се вече сладичко или ако нещо друго искаш да попиташ-целулит,ако диетата не ти допадне да измислим нещо друго и тн. :) :) :) :) :) :) :) :)

sandri4ka86
04-14-2007, 15:08
написах ти целия този роман(ти докато го прочетеш,сигурно вче ще си отслабнала :lol: ),защото се сетих,че на една приятелка,която също така беше надебеляла от хапчета(хормонални) и от нищо не отслбваше,и беше повлиала и свали повече от десет килограма,но май чак след първия месец и половина видя резултат.Разбира се можеш да опиташ и друго,но да е за дълго време и здавословно,дори ,ако кажеш на вашите,че искаш да свалиш няколко килца по здравословен начин,могат да ти съдействат,да се посъветвате с личния лекар и тн,"Борбата е безмилостно жестока",но ще ги пребориш тези килца,не се притеснявай!Пиши ми как върви!

Ниго
04-14-2007, 17:26
какви глупости пишат хората акъла не ми го побира. Интересно ми е как така тая диета изключва въглехидратите пък се ядат картофи. Също така на чисто протеинова диета не се живее. Просто организма може да усвой много малко количество протеин. Да речем 3 грама на килограм тегло, после става съмнително кое се усвоява. Е със да речем 300 грама протейн, който са 1200 калории как се живее? мазнини трябва да има в една диета и то задължително.

bibsibips
04-15-2007, 10:10
"Диетата изключва максимално въглехидрати и мазнини"т.е.-намаля ги до минимум,те не могат да се изключат напълно.Въглехидратите, неоходими на организма,се доставят от зеленчуците,които,може и да имат ниско съдържание ,но за петдесетина грама в.дневна дажба ще стигнат!Хе-хе,не съм чувала за смъртни случаи при тази диета,спокс!А и това е диета(за отслабване),не режим,който да спазваш цял живот! :lol:

girl_in_black
04-15-2007, 16:57
Започни активно да спортуваш, бягане, плуване, коремни преси и т. н.-действа.Не се ограничавай откъм храна, но яж полезни неща-плодове, зеленчуци,месо, ограничи мазното,сладкото и тестените изделия.Това би помогнало, според мен.

04-15-2007, 20:41
edna sau4eni4ka be6e 82 kg i tq e 175 visoka

za 1 mesec svali okolo 15 kg (4ez nqkva dieta det se nablqga na te4nosti i meso i ne se qde hlqb i sladko) i hode6e na aerobika i tanci

sled tova sprq i sled 3 meseca pak taka za 1 mesec i otslabna s o6te 5

a i kolkoto pove4e 4ovek teji tolkova po garantirano e 4e 6ytesvali kilca

i sega si teji okolo 60 kg i ima palaski i t.n. no taka si e idealna a i az kato mom4e garantiram 4e ne obi4ame klio6tavi kato fotomodel a da ima kade da se 6tipne( no razbira se v ramkite na normalnoto )

очаяна
04-18-2007, 14:33
хей хора,,,,,,, тази диета я започнах преди 3 дни и имам чувството е не отслбвам, а надебелявам :smt010

гино
04-18-2007, 15:12
възможно е ако ядеш прекалено малко. тялото изпада в стрес и започва да трупа мазнини.Яж по-често , по малко. така метаболизма се забързва.