PDA

View Full Version : e tova e svqsno momi4e-me4ta



tctctctctctctct
04-13-2007, 17:48
iskam edno momi4e da haresa kato 4ovek(ne6ta da sme gadjeta ili ne6to seriozno) i se opitvam da govorq s neq zagovarqm q usmihvam i se ama nqma brat se edno govorq na stenata - otida ala bala kak si kakvo prai6 obru6ta se kym men edno typo izre4enie ot sorta "ami ni6to". Tolkoz li e mnogo da iska6 da te ovajava edin 4ovek ? Dosta e hubava nz dali hodi s nqkoi ama vi kazvam men se edno me nqma . Otgore na si4ko za kapak i kato q vidq i mi stava edno gadno podtisnato 4e se to4no kato mine do men i blujdae nqkyde.Ve4e napulno se otkazah da govorq s neq ne 6ta da si kysam nervite.

Povtarqm pak : ne iskam da hodim ili ne6to seriozno, a prosto malko uvajenie i da me ima za priqtel

04-13-2007, 18:09
razkaji ne6to pove4e! V edin klas li ste?

BAYO
04-13-2007, 18:51
Е кфо да ти кажем брато, земи се отърви от нея по най-лесния начин. Просто тая те ебава, кефи се, че те унижава, не си и приятен, но понеже е тъпа О'фца и не знае как да ти го каже, за тва и се държи така. Ходи си гледай живота и с такива чудовища не се занимавай. Та тва ми бе мисълта.

UnsTToPPaBBle
04-13-2007, 18:53
eee az haresvam 1 momi4e ot moq klas a tq haresva nqkf det povtarq ](*,) ](*,) ](*,)

Kamuru
04-13-2007, 18:58
Е кфо да ти кажем брато, земи се отърви от нея по най-лесния начин. Просто тая те ебава, кефи се, че те унижава, не си и приятен, но понеже е тъпа О'фца и не знае как да ти го каже, за тва и се държи така. Ходи си гледай живота и с такива чудовища не се занимавай. Та тва ми бе мисълта.

to4no taka ostavqi q tapata kurva da si tro6i glavata

bqsna_teenagerka
04-13-2007, 20:15
ами явно просто не си и интересен...и си й антипаи4ен остави я не се занимавай с нея я изведнъж я остави да видиш дали няма да по4не да ти говори :P

BAYO
04-13-2007, 22:13
На тая от твоя клас и пожелавам ВНЛ ! #-o

rubi
04-13-2007, 22:57
....Според мен милата е толкоз тъпа ,че не знае какво да каже :twisted:

BAYO
04-13-2007, 23:25
Povtarqm pak : ne iskam da hodim ili ne6to seriozno, a prosto malko uvajenie i da me ima za priqtel

Е мислиш ли, че такова момиче ще ти има уважението да те нарича приятел? По-скоро би се застреляла. Виж я ква е изпаднала? Искаш ли да идеш на нейното ниво? А?

special_girl_SS
04-14-2007, 07:47
emi da taq qvno e ot oneq naduvki za koito vsi4ki sa pod neinoto nivo. nqma smisal da se zanimava6 sas takiva hora, o6te pove4e kogato tarsi6 priqtelstvo

Diva4e
04-14-2007, 08:05
Щом за хубави думи е късно значи идват ред да мръсните :roll: .. сега по сериозно .. ам според мен се надува ... или не е сред най интелигентните ... остави я .. не се занимаваи с нея има и други хубави момичета които ще те оценят

Small-Kitty
04-14-2007, 08:53
Леле,защо има толкова кухи лейки бе... ужас..... Остави я на мира,да си гледа живота и ти своя... когато разбере какво е загубила вече ще бъде късно.. Предполагам,че се прави на недостижима.... Най ги мразя ей такива..... Хич да не ти пука... махай я от главата си и толкоз ! :)

radito
04-14-2007, 09:22
ем явно не си и интересен!

IKisseDAGirL
04-14-2007, 09:37
Леле,защо има толкова кухи лейки бе... ужас..... Остави я на мира,да си гледа живота и ти своя... когато разбере какво е загубила вече ще бъде късно.. Предполагам,че се прави на недостижима.... Най ги мразя ей такива..... Хич да не ти пука... махай я от главата си и толкоз ! :)
Ами ако няма какво да загуби? :-D
Имам в предвид...може той да й е безинтересен, да няма нужните й на нея качества и в такъв случай едва ли тя е изгубила нещо, просто й е все тая :roll: Не мога да разбера защо все си мислите, че някой като не ви обърне внимание, задължително прави грешка. Може пък да не прави, може да не й е необходим за приятел, гадже или каквото и да било там.

Момичето до колкото разбрах нито ти е кой знае колко близко, нито се познавате добре, че да има някакво задължение към теб. Позволено й е да се държи както си намери за добре и никой не може да я обвини [-(

BAYO
04-14-2007, 10:39
ем явно не си и интересен!

Тя пък голямата интересчийка. Да не би да е от "Голямото Добро Утро" . Ае да ходи в гората да търси шишарки...
Пич .. махай я, щом се прави на чалната, нека от утре да е сама!

nasty_f
04-14-2007, 10:42
Разбирам,но тя може да си мисли,че имаш други намерения към нея,а не приятелски и може би това е причината.

tctctctctctctct
04-14-2007, 11:35
ееехее не очаквах толкова много постове :)



Леле,защо има толкова кухи лейки бе... ужас..... Остави я на мира,да си гледа живота и ти своя... когато разбере какво е загубила вече ще бъде късно.. Предполагам,че се прави на недостижима.... Най ги мразя ей такива..... Хич да не ти пука... махай я от главата си и толкоз ! :)
Ами ако няма какво да загуби? :-D
Имам в предвид...може той да й е безинтересен, да няма нужните й на нея качества и в такъв случай едва ли тя е изгубила нещо, просто й е все тая :roll: Не мога да разбера защо все си мислите, че някой като не ви обърне внимание, задължително прави грешка. Може пък да не прави, може да не й е необходим за приятел, гадже или каквото и да било там.

Момичето до колкото разбрах нито ти е кой знае колко близко, нито се познавате добре, че да има някакво задължение към теб. Позволено й е да се държи както си намери за добре и никой не може да я обвини [-(


като се замисля най-логичното обяснение е, че съм и безинтересен щом не иска никакво внимание да ми обърне ..



Е кфо да ти кажем брато, земи се отърви от нея по най-лесния начин. Просто тая те ебава, кефи се, че те унижава, не си и приятен, но понеже е тъпа О'фца и не знае как да ти го каже, за тва и се държи така. Ходи си гледай живота и с такива чудовища не се занимавай. Та тва ми бе мисълта.

да и тва го има - незнае как да ми го каже ама като прочетох цялата тема и за доста неща ми отворихте очите ..
е в крайна сметка повече не я познавам тя и без това не е кой знае какво

vikipf
04-14-2007, 11:51
Абе тая ми звучи че е няква к***а тцтцц не се занимавай ;) Аи ти не я познаваш... За кво мислиш че ще ти е приятно да бъдеш фр с неква надута лигла... Фърли я в канафката ;Р