PDA

View Full Version : vazmojno li e



04-13-2007, 18:15
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

Devilka
04-13-2007, 18:26
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

ami ako ne ti se e razkusal napulno himenut shte ima kryv da.. no ako e napulno premaxnat koeto e poveche veroqtno nqma da ima,zavisi de ako chovekut s koito go pravish e po-grub moje neshto da te razrani i da ima kryv

gazarka
04-13-2007, 18:29
sumnqvam se da ima,no moje da te boli malko

olive_oil
04-13-2007, 18:43
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

ami ako ne ti se e razkusal napulno himenut shte ima kryv da.. no ako e napulno premaxnat koeto e poveche veroqtno nqma da ima,zavisi de ako chovekut s koito go pravish e po-grub moje neshto da te razrani i da ima kryvхименът не се ли премахва напълно едва когата жената роди за първи път? :-k :-k :-k

kat4enceto
04-13-2007, 18:46
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

ami ako ne ti se e razkusal napulno himenut shte ima kryv da.. no ako e napulno premaxnat koeto e poveche veroqtno nqma da ima,zavisi de ako chovekut s koito go pravish e po-grub moje neshto da te razrani i da ima kryvхименът не се ли премахва напълно едва когата жената роди за първи път? :-k :-k :-kтака ли ?????Не го знаех тва!!!

mnogomili4kata-sf
04-13-2007, 18:47
Аз имах разлика от година м/у първия и втория път, когато правих секс, и само малко ме болеше за кратко, но нямаше кръв.

olive_oil
04-13-2007, 18:53
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

ami ako ne ti se e razkusal napulno himenut shte ima kryv da.. no ako e napulno premaxnat koeto e poveche veroqtno nqma da ima,zavisi de ako chovekut s koito go pravish e po-grub moje neshto da te razrani i da ima kryvхименът не се ли премахва напълно едва когата жената роди за първи път? :-k :-k :-kтака ли ?????Не го знаех тва!!!
Ами значи не си чела вс теми за химена внимателно :-({|=

alkobalko
04-13-2007, 19:32
З кръвта е малко възможно, но може да те наболява.

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 20:16
аз мисля,че няма да има,обаче не съм сигурен :-k

Devilka
04-13-2007, 20:54
da vi pitam.. znachi ne sam devstvena predi godina imah seriozen pr i pravihme sex i g/d ot godina ne sam pravilka sex ta vyprosa mi e vyzmojno li e ako pravq sex skoro da poteche kryv...

ami ako ne ti se e razkusal napulno himenut shte ima kryv da.. no ako e napulno premaxnat koeto e poveche veroqtno nqma da ima,zavisi de ako chovekut s koito go pravish e po-grub moje neshto da te razrani i da ima kryvхименът не се ли премахва напълно едва когата жената роди за първи път? :-k :-k :-k

da taka e,napulno se premaxa chak kogato jenata rodi za purvi put no moje da se maxne i predi tova,v smisul che ne e zaduljitelno vinagi samo pri rajdane da se premaxne izcqlo,prosto ako ima nqkakvi munichki ostatuci ot nego i kogato rodi jenata te se maxat,a moje i vuobshte da nqma nisho dori da ne e rajdala.

A_Loving_Girl
04-13-2007, 21:05
Мисля,че ще те боли малко,но кръв незнам.

Kianna
04-13-2007, 21:07
Няма да има кръв.

04-14-2007, 09:42
axm mersi mnogo :smt008