PDA

View Full Version : Moderated: 1-2 дена след секс (с презерватив) започнах да...



гЪрл
04-13-2007, 19:33
на 15 години съм и 1-2 дена след секс подчертавам с презерватив започнах да усещам болка като ходя по малка нужда..нз от какво е тогава започнах да ползвам и тампони.проблема е от около седмица поне болката отслабна малко но не се махна..какво да правя какво може да е ??

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

olive_oil
04-13-2007, 19:51
ходи на гинеколог според мен. Друг съвет не мога да ти дам. По опитните да си кажат мнението...

potaen
04-13-2007, 20:34
problema pri urinirane principno e purvoto neshto po koeto mojesh da razberesh che si havnal sifilis ne kazvam che ti imash tova zashtoto parene pri urinirane se poluchava ot vutre kanalni infekcii nqkoi vidove gubichki i tn no kato cqlo imash li parene pri urinirane se otiva na lekar nezabavno gore izbroenite problemi se vodqt kum serioznite a ot purviq se umira nedaisi boje ako sa pochnali da ti izlizat ranichki po vutreshnata chast na ustata znachi e sifilis i oshte kato prochetesh tova vzimash si gsm-a i se obajdash na maikati i i kazvash kakuv e problema

04-13-2007, 20:37
neka jenite v tozi forum da ti pomognat po obstoino a i ti kaji purviq put li ti beshe ala bala nie tuka ne sme ekstra sensi kato ima problem se obesnqva s podrobnosti moje da e ot tamponite moje da e ot 100 neshta OBQSNQVAITE PODROBNO I V DETAILI

гЪрл
04-13-2007, 21:30
ami 1-viq put beshe predi tova 2 dni imashe oshte edin put i 1 den sled tova mi doide cikula i togava zapochnah s tamponi.bolkata se poqvi 2 dni sled tova a i mn chesto mi se hodi po malka nujda.nqmam ranichki otvutre v ustata.a i dvata puti beshe s prezervativ ne vijdam kak moje da e nqkakva bolest?!

Cherlotte
04-13-2007, 21:53
Щом имаш болка при уриниране и често ти се ходи по малка нужда, най-вероятно става дума за цистит. :wink: Най-добре кажи на майка си и тя ще прецени по-добре от теб има ли или няма смисъл да те води на лекар. :wink:

гЪрл
04-13-2007, 21:59
ne znam az ne mislq che moje da e seriozno sled kato pravih sex s prezervativ no vse pak se pritesnqvam :( a s maika mi prosto ne iskam da govorq ako stava vupros za lekar moga da otida i bez neq e vuprosa mi e ima li nujda da hodq na lekar ? glavnoto mi uspokoenie e che ne bih mogla da se zarazq s neshto kato sum polzvala prezervativ i toi nito se e skusal nito se e spukal..

Cherlotte
04-13-2007, 23:23
Циститът няма нищо общо с половата система. Засяга отделителната система. Предлагам ти да прочетеш повече за него, защото повечето момичета все някога са имали цистит. Причинява се главно от изстиване (или както по бабешки се казва "ще ти изстинат бъбреците", само дето това не е точно болест на бъбреците, ама както и да е), предполагам и други причини има. Лекува се сравнително лесно, но не особено бързо. Препоръчвам ти да си купиш мечо грозде, това е билка, абсолютно безвредна и много подходяща в такива случаи. :wink: На майка си не виждам причина да не кажеш, никой не те кара да й споменаваш, че си правила секс. А на лекар ако решиш да ходиш по-добре първо се консултирай с личния, той да те опъти, защото ако наистина е цистит лекарят е друг. :wink: