PDA

View Full Version : Moderated:Тъкмо събрах смелост и друг му го каза...



hilarydonau
04-13-2007, 18:44
ae hora behti mn sum tujnu ... uj na petuk 13 trebva da mi vurvi puk to .... tei de tui druga tema az sq 6e vi zanimavam s moite gluposti 6ot nema na koi dr da spodelq ... na4i haresvam edno mom4e i neska 6qh da mu kja tei de ... i mi se obajdat po gsma 6ot az bqh izvun grada i mi kazvat toi znai nekoi mu gu e pratil po skypa :smt010 i az po4vam da vikam takuv ujas i sega nz koi e predatelq i nai gadnutu e 4e az sama 6qh da mu gu kazvam bqh subrala smelost i izvednu bum si4ku izgurmq tui 4esnu li e kajete .... i tei de i sega nz kvo da praq puk negu si gu uvajam stra6nu mnogu i ne iskam a gu zagubq kato fr oba4e nz kvo 6e staa eisq mu napisah takava recenziq 4e nz ... pomognete mi po nekav na4in pls :smt010 :smt010 :smt010 6ot nz za mom4e do sega ne sum se raztroivala tolkuva mn sega mi e stra6nu tujnu pak pls pomognete i ako ne razberete ne6u pitaite prostu se NUJDAQ OT VA6ATA POMO6 :smt010 RAZ4ITAM NA VAS ..


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

UnsTToPPaBBle
04-13-2007, 18:48
mi namira6 koi te e precakal taka zlobno i ako znae za 4uvtstvata ti toi moje da se raz4uvstva i da stanete gadjeta :-) a ako ne nameri koi te e precakal i mu s4upi glavata \:D/ \:D/ \:D/

Razkazvachut
04-13-2007, 19:08
С риск д апрозвочи малко грубо и като масата които споменават правописът и неграмотноста.
Незнам кояси и какво представлаваш като човек и личнос но имаш излочително беден и изклучително селски начин на изказване И ТОВА МЕКО КАЗАНО
ако и в деиствителност говореш така както пишеш щях да ти извия врътут.

UnaBletoLoVeU
04-13-2007, 19:17
С риск д апрозвочи малко грубо и като масата които споменават правописът и неграмотноста.
Незнам кояси и какво представлаваш като човек и личнос но имаш излочително беден и изклучително селски начин на изказване И ТОВА МЕКО КАЗАНО
ако и в деиствителност говореш така както пишеш щях да ти извия врътут. :smt011 Приясмял се хърбел на щърбел...виж колко грешки имаш и ти. Сорка за off topic-a; не мисля, че мога да помогна, но малко се ядосах от горното изказване и реших да напиша коментар...

mila_pila
04-13-2007, 19:22
С риск д апрозвочи малко грубо и като масата, които споменават правописът и неграмотноста.
Незнам кояси и какво представлаваш като човек и личнос, но имаш излочително беден и изклучително селски начин на изказване И ТОВА МЕКО КАЗАНО
ако и в деиствителност говореш така, както пишеш щях да ти извия врътут.
по темата: какво ти пука, че някой му е казал? отиваш при него и го питаш директно дали и той има чувства към теб. това, че някой му е казал преди теб може даже на майтап да го обърнеш. късмет :wink:

hilarydonau
04-13-2007, 19:28
pff mersi 4e si izkazva6 mnenietu 4ew sum mn negramotna ama se pak ne sum selqnka i moga da govorq mn dobre i po si4ki temi ne se iztukvam no 4ovek kato e oburkan nadali pi6e si4ku kaktu go govori i misli 6ot si4ku mu e burkotiq v glavat nz dale pri tebi e tei no .... pri vsi4ki normalni e tei ti qvnu si nenosmalen 4ovek i tei de az da ne te obijdam poi4e 6ot sq nai malku za tebi mi sa misli .... i misis mn na teq detu me za6itiha a po temata nz ve4i prostu se 4uvstvam predadena 6ot ot 8 4oveka koitu uf mi se vodqt priqteli nekoi mu e kazal i nz za6o .... puk 6e probvam i 6e vdq kvo 6e staa ... :cry:

koalka
04-13-2007, 19:30
Единствения начин да се изясните е като отидеш да говориш с него и му го кажеш и ти.Обясни му всичко това, което написа.Да се надяваме, че ще те разбере и поне ще поддържате приятелски отношения.

ShannonLarkin
04-13-2007, 21:39
аз нищо не разбрах от тва дето е написала ! #-o егати начина на писане чесно :lol:

BAYO
04-13-2007, 22:00
Е па кво ти пука, че някой те е прецакал. Ти така и така си щяла да му кажеш, кво се кахъриш толкоз. Пак отиваш и пак му го казваш. Ако той неще му казваш, че просто така се е случило и че ти не си виновна, че той е пич , а не като разните путьовци дет нзн кво още искат, ама как и да е. Та ако не стане нищо, забравяте за случката, забравяш за чувствата и сте си ОЛД френдс.

Cherlotte
04-13-2007, 22:03
Честно казано, не виждам къде толкова е разликата м/у това някой друг да му каже и ти самата да му го кажеш. Просто сега иди и му кажи, че наистина е така, искала си лично от теб да го разбере, но така се е получило и смятам, че би реагирал по същия начин, както и ако нямаше "предател". :wink:

BAYO го каза много точно, де, ама бях вече написала мнението и реших, че все пак може да е от полза. :wink:

BAYO
04-13-2007, 22:39
...

BAYO го каза много точно, де, ама бях вече написала мнението и реших, че все пак може да е от полза. :wink:

Никога не е излишно още едно добро мнение :wink:

ЛуДо_вЛюБеН
04-14-2007, 00:03
Друга гласна освен У знаеш ли ? :smt017

Razkazvachut
04-14-2007, 08:25
аз нищо не разбрах от тва дето е написала ! #-o егати начина на писане чесно :lol:
napulno zastavam zad tova mnenie
a da priqteliteti tolkova sa ti i priqteli i v dneshnovreme ne mojesh da kajesh che vseki vtori s kito ste v malko po dobri zaimotnosheniq ti e priqtel zashtoto na priqtelut mojesh da razchitash po vseko vreme da ti pomogne i da te podkrepi, a po temata tochno diyz detskite istorii za go haresvam no ne moga da mo kaja i sa kakvo pomognete bla chorba kakvo ste se hvanali za tezi gadjeta katocheli sa nai vajnoto neshto n atozi svqt ima i po vajni neshta=