PDA

View Full Version : Немога да обичам живея само заради парите :(



OVERMIND
04-13-2007, 18:48
това което пиша е 100% истина нито си измислям нито е ебавка!!!

Ами здрвеите :) На 18 съм, живея в що годе нормално семеиство. Наще не са разведени разбират се обичат се и мен ме обгрижват и ми засвидетелстват любовта си към мен всячески. (единствено дете съм) Историята ми започва още когато бях на 10. От тогава ми доиде акъла в главата що годе а с него и разни добри но същевременно ужасни мисли. Семеиството ми е страхотно пожелавам на всеки да изпитва любовта с която ме обграждат мен родтелите ми. Та, всичко е страхотно но има един проблем. Наще не са с големи финансови възможности :smt010 Имаме пари да подържаме един среден що годе стандарт на живот. Наще месечно печелят около 500 до 700 лева. Проблема е че аз се превърнах за тези 8 години в най-върлия материялист на тая планета. Спря да ми пука за които и каквото и да било спря да ме интересува всичко. Мислех само за това че другите имат а аз нямам. Още от 10 годишна въраст като гледах по улиците хора с по горини дрехи с скъпите коли и тн. се здухвах и се прибирах в нас и по цели нощи плачех сам в тъмната си стая. Започнах да мразя всеки които има дори малко повече от мен. Озверявам само при преминаването на някоя по лъскава кола или на някои яка мутра с ланци. Престанаха да ме вълнуват близки,приятели, гаджета копони... мислех само защо някои има а аз нямам. Това нещо ме яде от вътре и ме изплни с ОГРОМНА омраза към имащите повече от мен. Когато приятелите ми си говорят за гаджеда копони и тн, аз само мисля как да направя еди си колко пари за да си купя еди си кво там... от нищо друго не се вълнувам освен от пари. Това ме притеснява че те за мен са като дрогата за наркоманите.... ако нямам утре още повече от тях започват кризи... озлобявам се здухвам се... абе не е истина. И сега осъзнавам че това да имам пари и да мися само за тях се е превърнало в мания или нещо като болестно състояние за мен. Опитвам се да се радвам на дребните неща от живота за които си говорят всичко но не ставаа :smt010 :smt010 Не ги виждам не ги възприемам незнам какво е любов привързаност... загриженост.... мисля че съм се превърнал в безчувствен камък. Имам усещането че в мен дреме някакъв демон на парите или нещо такова които се опитвам всячески да потискам щото като се ядосам за нещо матерялно и на ум ми идват мисли които ме потрисат като се сетя сега докато съм спокоен за тях... :smt010 На мен това погледнато от страни ми изглежда... и аз немога да си го обясня... :-k ](*,) Имам някакво изградено чувство че едва ли не никои неможе да има докато аз нямам... и ме се страх да не направя някоя глупост... на моменти немога да се владея от ярост... А аз неискам да съм такъв искам да мога да обичам да се радвам на изгрева на залеза на зеленината навън на всичко дребно и човешко а немога се едно съм сляп за тези неща :smt010 Хора кажете какво да направя на психятър ли да ида на психоаналитик ли... незнам чувствам се наполовина мъртъв... само мисля за шибаните пари и шибани коли вещи и тн. А толкова ми се иска да съм като всички вас да се радвам на дребните неща от живота... :smt010 Даите някаква идея какво да направя неискам да умра и да не знам какво е да изпитваш обич и да се радваш на... даже ако щете на каквото и да било то птичките пчеличките... каквото и да е дребно нещо от живота :smt010

04-13-2007, 19:12
Nari4a se balkanski sindrom!

honda^
04-13-2007, 19:25
Не си за психятър, а за психолог :-s

PeAcH
04-13-2007, 19:34
Ami kvo da ti kaja i az do nqkade sam kato teb,stra6no mnogo sam se vmaniq4ila v parite,skapite koli i markovite dre6ki,razlikata e v tova 4e moite roditeli vinagi sa imali mnogo pari i sigurno za tova sam se nau4ila taka,no e imalo i momenti koito vsi4ko tova ne e bilo v moq polza i mnogo mi e pre4ilo,no sam si takava i horata koito me poznavat,priqtelite mi si me priemat takava i si me haresvat:) nikoga ne sam imala problemi kato tvoite,da mislq samo za parite,da ne me interesuva ni6to drugo,radvala sam se i na nai malkite ne6ta i moqt savet kam teb e opitai se pove4e da ob6tuva6 s horata,interesuvai se ot vsi4ko drugo i zabravi pone malko za parite :) kasmet !!!!!!!!!!

Qgodka_
04-13-2007, 19:34
Всички сме материалисти.Все пак аз мисля, че щом осъзнаваш, че имаш проблем, значи и сам можеш да си помогнеш да го преодолееш, пътят, който трябва да извървиш не е никак дълъг.
Но трябва да приемеш, че винаги ще има хора, който ще имат повече от теб. Винаги. Тази злоба и силна завист по никакъв начин няма да променят нещо, само ще продължават да правят теб самия нещастен - няма смисъл, не си заслужава. Има хора, които имат по-малки финансови възможности от теб, а са много по-щастливи. Не е ли това по-важното? - да бъдем щастливи. Обърни се към себе си, да бъдеш богат духовно е много по-ценно. Парите са, за да съществуваш, не да живееш. Живей!

charlies_angel
04-13-2007, 19:37
ти си е*ахти съществото
не те харесвам [-X
:twisted:

ThePowerOfLove
04-13-2007, 19:45
Когато поглежадаш напред,обърни се и назад! Знаеш ли колко хора са по-бедни от теб... :|
Парите са средство,а не цел! Те не трябва да са много,а достатъчно! Любов и радост с пари не могат да се купят,затова не се стреми да забогатееш... :? Огледай се около теб и виж за какво си говорят връсниците ти и започни и да се интересуваш от тези неща...като за начало :? После виж кое ти допада най-много и се занимавай с това. Не мисли за парите, забрави за тях! :roll:

SladkataVoleybolistka
04-13-2007, 19:51
Еми виж сега... след като осъзнаваш какъв си,значи не е късно да се поправиш.Радвай се,че си в щастливo семейство,засщото това е мн-по важно от парите...излизай с приятели занимавай се с различчни неща... и ако имаш силна воля и характер ще се получи!!!

bqsna_teenagerka
04-13-2007, 20:07
леле парите са способни да унищожат цялото съществувание!!!! #-o

bungle
04-13-2007, 20:15
Промени го.
Не ми се вярва да си чак толкова безхарактерен...

OVERMIND
04-13-2007, 20:15
Ami kvo da ti kaja i az do nqkade sam kato teb,stra6no mnogo sam se vmaniq4ila v parite,skapite koli i markovite dre6ki,razlikata e v tova 4e moite roditeli vinagi sa imali mnogo pari i sigurno za tova sam se nau4ila taka,no e imalo i momenti koito vsi4ko tova ne e bilo v moq polza i mnogo mi e pre4ilo,no sam si takava i horata koito me poznavat,priqtelite mi si me priemat takava i si me haresvat:) nikoga ne sam imala problemi kato tvoite,da mislq samo za parite,da ne me interesuva ni6to drugo,radvala sam se i na nai malkite ne6ta i moqt savet kam teb e opitai se pove4e da ob6tuva6 s horata,interesuvai se ot vsi4ko drugo i zabravi pone malko za parite :) kasmet !!!!!!!!!!

Така е ама на думи е лсно... иначе има голяма доза истина в думите ти. Пожелавам ти да се радваш на това което имаш че и да имаш още 100 пъти толкова след време.

OVERMIND
04-13-2007, 20:53
леле парите са способни да унищожат цялото съществувание!!!! #-o

Много ясно това е доказано чрез самият мен... :)

Аз маи ще го додоказвам и занапред :smt005 ](*,)

Kianna
04-13-2007, 21:01
Ami kvo da ti kaja i az do nqkade sam kato teb,stra6no mnogo sam se vmaniq4ila v parite,skapite koli i markovite dre6ki,razlikata e v tova 4e moite roditeli vinagi sa imali mnogo pari i sigurno za tova sam se nau4ila taka,no e imalo i momenti koito vsi4ko tova ne e bilo v moq polza i mnogo mi e pre4ilo,no sam si takava i horata koito me poznavat,priqtelite mi si me priemat takava i si me haresvat:) nikoga ne sam imala problemi kato tvoite,da mislq samo za parite,da ne me interesuva ni6to drugo,radvala sam se i na nai malkite ne6ta i moqt savet kam teb e opitai se pove4e da ob6tuva6 s horata,interesuvai se ot vsi4ko drugo i zabravi pone malko za parite :) kasmet !!!!!!!!!!


Мацко,не знам защо ама ми приличаш много на типичните пикли ( пардон "жени" с характер) . :smt005

По темата : Щом си осъзнал проблема си значи можеш да го решиш.Посъветвай се с психоаналитик.Успех. :smt023

04-13-2007, 22:28
Трябва, АМА ТРЯБВА да се запознаем с теб на живо.
Доста си приличаме, с единствената разлика, че на мен ми харесва така :) Даже правя всичко възможно да разкарам всякакви емоции и да се опитам да изкарам пари по всякакви възможни начини.

JoeBanana
04-14-2007, 06:40
Трябва, АМА ТРЯБВА да се запознаем с теб на живо.
Доста си приличаме, с единствената разлика, че на мен ми харесва така :) Даже правя всичко възможно да разкарам всякакви емоции и да се опитам да изкарам пари по всякакви възможни начини.
ето това е ! http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
браво, колега

sherry
04-14-2007, 07:09
След като не ти харесва това, говори с някой специалист. Всичко зависи от теб. Не трябва да се стремиш толкова към метариалното. Повярвай, любовта е много по - красива от ланците на някоя мутра. Дано скоро сам се увериш. Стискам ти палци. Говори с псисхолог.

04-14-2007, 11:10
Eто един съвет: След като си маниак на тема пари, това е идеалния стимул да изградиш кариера и да забогатееш! Така че не се шашкай толкова! Имам един приятел, който също като теб само парите са му в главата, дори се подписва със този знак: $ .. Та толкова много се е надъхал , хвана се да бачка яко, по цяла нощ не спи и бачка и шефовете му постоянно му дигат заплатата и в момента е на 22 а печели средно по 3000 лв на месец, което според мен е МНОГО за човек на тази възраст! Да ти кажа, аз му завиждам до някъде, защото семейството му нямат много пари и той винаги е искал да има това и онова ... е както е тръгнал, скоро ще може да си позволи всичко!

nasty_f
04-14-2007, 11:23
Това е болестно състояние.
Всеки си го влече нещо и има някаква страст,някакъв порок,който иска да махне,но не може,защото се е превърнало в дрога..И аз съм така,но не с парите,а с друго нещо,още по-зле и от теб,но няма да споменавам :lol:
Има случай,в които това е моментно състояние,но при теб щом е започнало от 10 годишна възраст :roll: не мисля,че е много моментно...
Щом толкова те влечат пари,не знам как да ти обясня това,което мисля.Занимавай се с това,изкарвай си пари,купувай си това,което ти харесва...Но по честен начин,разбира се.
И не мога да си обясня едно нещо.Как така те интересува да имаш само дрешки и скъпи неща?Та ти в какво ще се превърнеш.Ходеща статуя,която само да украсява улиците,а да няма сърце и да споделя любов с някого...
Ти какво искаш?Само да се харесваш на някой,без да правиш нищо.Какво е значението как си облечен и какви джаджи имаш,след като нямаш чувство за хумор и не се държиш приятелски и нормално...Разбери,че много малко хора мислят като теб...капка в Световния окена са.Само те могат да те разберат.А на другите какво мислиш,че ще им е мнението за теб...Като те видят ще си казват "Офф,тоя пък какъв е надут" и хиляди такива...

BAYO
04-14-2007, 11:29
Тва се нарича СВРЪХ АМБИЦИОЗНОСТ. Ходи бачкай в САЩ или в АНГЛИЯ, или не знам си къде, ма пробивай. Ела си, отвори си фирма, забогатей. Има време за жени и деца. Може и към 40-те да е.

vikipf
04-14-2007, 12:01
Дано се оправиш :-D Ма поне си знаеш проблема... Значи си напраил първата стъпка.. Ходи там на психолог и той/тя щи помогне ;)

OVERMIND
04-14-2007, 14:41
Но по честен начин,разбира се.

И не мога да си обясня едно нещо.Как така те интересува да имаш само дрешки и скъпи неща?Та ти в какво ще се превърнеш.Ходеща статуя,която само да украсява улиците,а да няма сърце и да споделя любов с някого...


В тая държава няма честен начин. Поне за да мога да си позволявам това което искам. Как според се кара кола за 100 и нагоре бона ?!? Покраи тая ми мания непрекъснато чета,слушам, говоря с тоя с ония... доста съм навътре с инфото ми мога да ги кажа за голям процент от хората с коли за 50-100 и нагоре бона от кво са им парите :-D

а по повод втората част от изказването ти по горе... за съжаление съм се превърнал в такава статуя :smt010 Затова написах и тая тема. ](*,)

OVERMIND
04-14-2007, 14:44
Eто един съвет: След като си маниак на тема пари, това е идеалния стимул да изградиш кариера и да забогатееш! Така че не се шашкай толкова! Имам един приятел, който също като теб само парите са му в главата, дори се подписва със този знак: $ .. Та толкова много се е надъхал , хвана се да бачка яко, по цяла нощ не спи и бачка и шефовете му постоянно му дигат заплатата и в момента е на 22 а печели средно по 3000 лв на месец, което според мен е МНОГО за човек на тази възраст! Да ти кажа, аз му завиждам до някъде, защото семейството му нямат много пари и той винаги е искал да има това и онова ... е както е тръгнал, скоро ще може да си позволи всичко!

хаха това вобще не е много за човек на неговата възраст. [-X Има хора мои набори които ... хм как да го кажа правят пари на месец каквито ти и аз не сме виждали и на снимка :evil:

nasty_f
04-14-2007, 16:57
Но по честен начин,разбира се.

И не мога да си обясня едно нещо.Как така те интересува да имаш само дрешки и скъпи неща?Та ти в какво ще се превърнеш.Ходеща статуя,която само да украсява улиците,а да няма сърце и да споделя любов с някого...


В тая държава няма честен начин. Поне за да мога да си позволявам това което искам. Как според се кара кола за 100 и нагоре бона ?!? Покраи тая ми мания непрекъснато чета,слушам, говоря с тоя с ония... доста съм навътре с инфото ми мога да ги кажа за голям процент от хората с коли за 50-100 и нагоре бона от кво са им парите :-D

а по повод втората част от изказването ти по горе... за съжаление съм се превърнал в такава статуя :smt010 Затова написах и тая тема. ](*,)
То е пределно ясно,че не печелят пари по честен начин...Аз не ти говорех да си вземеш най-скъпата кола...А за другите джунджуриик,които те влекат...
А ако си решил,че искаш да станеш един от многото,който мамят и крадат...Без да ти тежи на съвестта...Твой си е избора...
Замисли се колко семейства и деца има в държавата,които се нуждаят от помощ,който ходят голи и боси и ги интересува само как ще изкарат пари за 1 хляб на 3 дни за 4 човека...Това е нечовешко...Взимам за пример Слави Трифонов...Колко пари има,не знаеш.Само знаеш,че са страшно много...И какво,докато едни живеят в охолство и вече се чудят в какво да си вложат парите,или да ги изхарчат някои навън умират от глад,студ...Не казвам,че не е правил дарения и така нататък....Но не е достатъчно...
Вярно е,че без пари в днешно време за никъде не си,но не са ти нужни милиони...Не трябва да завиждаш на другите,че имат нещо,което ти нямаш.Това са пълни глупости.Купи си нещо,което пък другите нямат.Спестявай си пари и лека по лека ще събереш известна сума....глупаво е да си толкова алчен,разбери,че нищо не постигаш с това...И това не е най-важното.Предполагам щом си такъв не се обличаш зле,хубав си...какво повече можеш да искаш...Ти сии си такъв и колкото и пари и да имаш си оставаш същия човек!РАЗБЕРИ ГО,защото много се ядосвам...Какво е това чудо не знаам....Мойто семейство не е бедно и не мога да се оплача,че ми липсва нещо...Винаги съм била задоволявана,но естествено е имало и моменти,в които съм се лишавала от много неща...Когато дойдоха на мода например джиесемите...Всички от моя клас имаха и само се хвалеха.Само аз нямах...Баща ми тогава имаше заем от 10 000 лева и трябваше да се лишавам от много неща в продължение на година и нещо....Вярно,беше ми кофти,но си мълчах.Какво толкова си казах,заради един джиесем да си тровя нервите...Като че ли е кой знае какво...Един човек трябва да впечатлява повече с акъл,а не с това каква кола кара,как се облича...Дали ще си направи прическа за 1000 лева,или за 10....Мислиш ли,че като си купиш примерно няква скъпа дрешка,някой ще те спре както си ходиш по пътя и ще каже "Ей,колко струва?" ......Оффф,нз аз вече си изчерпах думите,повече не мога да пиша по тая тема,че започна да ми става лошо :-D

04-14-2007, 16:58
Абе най-хубаво човек да не се интересува от "звезди", да бъде сам "звезда" за себе си.

littlestar
04-14-2007, 18:04
Еми пич кво да ти кажа,нали знаеш парица-царица.На практика ти имаш всичко което искаш,но си го постигнал с помоща на парите най-вече.Отиди на психиатър посъветвай се с него или спри поне за миг да не мислиш за шибаните пари(знам че е трудно но все пак опитай).И нали знаеш В живота не всичко е пари ще го осъзнаеш рано или късно,но по-добре да е рано :wink:

Cunk
04-14-2007, 18:41
ммм не тряа да се мисли само за парите.наистина и те са от зна4ение но не 4ак толкова голямо [-X аз два пъти подред губя по 10 лв иии го преживявам ... мисля си 4е 6те ги намери 4овек на който са му много по-нужни да ре4ем .. така 4е парите според мен не трябва да съществуват дори... те разделят хората на бедни и богати и добри и лоши. наи-хубавото на този свят е любовта :smt049 . страхотно е да имаш 4овек до себе си на който можеш да разчиташ :)

bARbiTy
04-14-2007, 19:04
еми значи ставаш приятел и ти с мутрите,да имаш пари ,жени,коли.ланци и тогава като ти е по-спокойно че имаш може и да обърнеш внимание на другото, може пък вече да не ти пука,че не опбръщаш внимание на дребните неща...

Diva4e
04-14-2007, 19:08
[-X ](*,) [-X ](*,) Вълка козината си мени но нрава не ...

OVERMIND
04-14-2007, 19:34
ммм не тряа да се мисли само за парите.наистина и те са от зна4ение но не 4ак толкова голямо [-X аз два пъти подред губя по 10 лв иии го преживявам ... мисля си 4е 6те ги намери 4овек на който са му много по-нужни да ре4ем .. така 4е парите според мен не трябва да съществуват дори... те разделят хората на бедни и богати и добри и лоши. наи-хубавото на този свят е любовта :smt049 . страхотно е да имаш 4овек до себе си на който можеш да разчиташ :)


ако ти кажа колко много копнея да намеря някоя която да обичам и... да създам една връска да знам че нещо ме изпълва а не само тая празнота баси :(

Chukasimo
04-14-2007, 22:01
кой квото иска да ми казва ама парите имат ОГРОМНО значение за развитието на 1 човек....за тфа как се облича, кво кара, с какъв парфюм е, с кви хора излиза и т.н.
аз все си мисля, че е по-добре да си с много пари отколкото с малко пари..не е ли така?
казвам го щото и аз знам кво е да нямаш пари за закуска да си земеш и да гладуваш или да ядеш само филии с маргарин щот няма пари за повече и точно заради това казвам, че като имаш пари да си позволиш нормалните неща от живота е 100 пъти по добре от тфа да нямаш...
а ако имаш и за оригинални дрехи да си взимаш, да си позволяваш да хойш по дискотеки и ресторанти и да опукваш поне едно 50 лв. днеска си просто номер 1...аз не виждам как ше ми омръзне при положение, че така привличаш супер повече внимание, интересен си на жените, попадаш в по-стеснен кръг от хора, отделяш се от тези, с които мислиш, че затъпяваш...един вид имаш прогрес...
хубаво е да ядеш, пиеш и да си носиш новите дрехи....къв е смисала да се криеш в ъгъла и да не прайш нищо, да не си живееш живота истински...разбрирам, че има и хора с малко пари, но точно тфа, че гледаш секфи тъпачета с оригиналните дрешки те надъхва да напрайш нещо по въпроса и да ги стигнеш, че и да ги минеш...
НО идва и тфа НО...което е жената до тебе, която трябва да ти усмисли всичките тея дейности...щото си хойш по к*рви примерно ама стигаш до момента да ти трябва някой, на чието рамо да се облегнеш а не просто да я използваш...
така че ако можеш да си намериш подходящото момиче до тебе, а ако имаш пари тфа е доста по-вероятно (жените може и да са материалистки, но и те се влюбват ;-) )

OVERMIND
04-15-2007, 08:57
Напълно съм съгласен с теб това е нещото към което се стремя. Добра кола стабилни приходи които да ми позволяват да не се лишавам от нищо и жена която да обичам и тя мен съответно. Ама е трудно за постигане щото по пътя към това положение се променяш много повярваи ми. Изпитвам го в момента на свои гръб #-o

Бунтар
04-15-2007, 09:51
Пак добре, като не живееш само по навик като мене...

evil_lady_in_black
04-15-2007, 09:55
Много хора са материалисти . В това няма лошо , ако е в границите на нормалното , а не да се вманиачаваш . Вместо да завиждаш можеш да се опиташ да станеш като тях . Превърни тази завист в мотивация . Това мможе би ще ти е по-полезно.

OVERMIND
04-15-2007, 13:12
Много хора са материалисти . В това няма лошо , ако е в границите на нормалното , а не да се вманиачаваш . Вместо да завиждаш можеш да се опиташ да станеш като тях . Превърни тази завист в мотивация . Това мможе би ще ти е по-полезно.

това вече съм го направил имам огромна мотивация ама проблема ми пак си стои това е лошото затова и пуснах темата...

happy_cute
04-15-2007, 13:43
Спокс започнал си да решаваш проблема си като си си го признал!Ето какво ти предлагам да направиш
:arrow: стани промоутър или някаква такава работа,за да започнеш да припечелваш пари за семейството.Знаеш език?-прави преводи за пари
:arrow: заделяй малко от парите за себе си,а повечето давай на вашите,купувай им нещо(дори и да не го чувстваш-това е първата стъпка)
:arrow: за да спреш да мислиш за пари трябва да вземеш най-голямата противоотрова против всички гадости-любовта.Твърде рано си я отписал и пропускаш тийнерджърския период на правене на грешки в любовта.Ако си намериш свясна приятелка,с която можеш да си говорите-можеш когато отново осъщаш,че жадуваш за чуждото,ще й се обаждаш и ще й признаеш всичко,за да имаш човек до теб(вън от смейството),който да те подкрепя
:arrow: =D> Браво!Сега си имаш гадже и не мислиш за пари,кое може да те направи по-щастлив?

OVERMIND
04-15-2007, 14:13
Ми ще опитам благодаря за съветите на всички ви :smt006 :D

desperate
04-15-2007, 18:39
Чак сега видях темата ти приятел.Знаеш ли,имах много добър приятел който също като тебе...виждаше всичко в "зелено" ...каквото и да каже все намесваше парите.Аз се радвам ,че ти поне си се осъзнал па макар и материалист... не си заблуден .Ако успееш да се зарадваш и на малките неща ще видиш ,колко по-различно ще е :).Не всичко е пари (не казвам че не са важни..).

Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-16-2007, 13:21
vij sq ko 6a napravi6 pi4: 6e si sybira6 pari, moje dori 1 ili 2 godini....katogi sybere6 teq pari, 6e si kupi6 ne6to deto mn. haresva6 i s koeto 6te si mn. gord....pyk i ako si na 18 ti ne raboti6 li?

zoben_pitbul
04-16-2007, 15:24
Щом искаш пари трябва да решиш дали си готов да жертваш моралните си възгледи заради тях-след това,особено в БГ,става мн лесно.Просто се запознаваш с някои определени хора,започваш да продаваш разни определени неща и си НОВ ЧОВЕК с МНОГО ПАРИ.И преебана гледна точка за живота,което според мен е 300 пъти по-добре отколкото да вземеш две висши образования и накрая да чистиш тоалетни.Избора си е твой-обаче единствено по престъпен начин можеш да станеш наистина богат в тая страна.
П.п.:Ест можеш да си пропилееш живота опитвайки се да бачкаш честно.Аз просто ти давам съвет и моето лично мнение.А,и още нещо-ще ви кажа защо всички мразят мутрите.Не,не защото са с високи морални принципи-просто нямат смелостта да се заемат с нещо такова.Страх ги е за мизерния им животец и се примиряват да си живуркат в ниското и да гледат с омраза към черните мерцедеси.

още 1 материалист
04-16-2007, 15:41
Трябва, АМА ТРЯБВА да се запознаем с теб на живо.
Доста си приличаме, с единствената разлика, че на мен ми харесва така :) Даже правя всичко възможно да разкарам всякакви емоции и да се опитам да изкарам пари по всякакви възможни начини.

По на колко сте вие бе момчета?Аз карам 19 и едва отървах пандиза от такива страсти,имах проблеми с много хора а омраза си стои и до сега в мен.
По-силно от парите е само здравето и вярата,дано не ви се случва някъде да ви пребият или да загубите вяра-вяра в Господ,вяра в доброто,дори вяра в себе си!
Тия неща ще ви накарат да размислите ,но дори и тогава няма да се промените,дано поне станете малко по-добри.
От кои градове сте?

п.п.Проблема е във вас и родителите ви,по-специялно в начина по който са ви възпитали и огромните амбиции и очаквания към вас,това беше и моят проблем...

още 1 материалист
04-16-2007, 15:44
Щом искаш пари трябва да решиш дали си готов да жертваш моралните си възгледи заради тях-след това,особено в БГ,става мн лесно.Просто се запознаваш с някои определени хора,започваш да продаваш разни определени неща и си НОВ ЧОВЕК с МНОГО ПАРИ.И преебана гледна точка за живота,което според мен е 300 пъти по-добре отколкото да вземеш две висши образования и накрая да чистиш тоалетни.Избора си е твой-обаче единствено по престъпен начин можеш да станеш наистина богат в тая страна.
П.п.:Ест можеш да си пропилееш живота опитвайки се да бачкаш честно.Аз просто ти давам съвет и моето лично мнение.А,и още нещо-ще ви кажа защо всички мразят мутрите.Не,не защото са с високи морални принципи-просто нямат смелостта да се заемат с нещо такова.Страх ги е за мизерния им животец и се примиряват да си живуркат в ниското и да гледат с омраза към черните мерцедеси.

Хората те изяждат целия ако им подадеш и пръст,само и само ако си по-добър от тях си супер омразен,кефат се на твоето падение.Повярвай ми,а с любовта е аналогично,но има и любов,намират се красиви и сладки момичета,които като ,че ли не виждат звяра в теб,а се възхищават на силата ти,на нежноста ти към тях и като цяло на гледната ти точка над живота,само това ме размеква и ме разплаква понякога,защото твърде дълго бях сам и сега пак съм сам.

zoben_pitbul
04-16-2007, 18:37
Мн ясно,че ще те изядат-най-мразеното нещо на света е чуждия успех!А ако този успех е постигнат заради нещо,което само ти имаш,а те не-е,тогава си труп.Дори само за миг да се размекнеш и после цял живот няма да си го простиш.А колкото до пандиза-ем,един от многото рискове на професията,така да се каже :)

OVERMIND
04-16-2007, 21:01
Щом искаш пари трябва да решиш дали си готов да жертваш моралните си възгледи заради тях-след това,особено в БГ,става мн лесно.Просто се запознаваш с някои определени хора,започваш да продаваш разни определени неща и си НОВ ЧОВЕК с МНОГО ПАРИ.И преебана гледна точка за живота,което според мен е 300 пъти по-добре отколкото да вземеш две висши образования и накрая да чистиш тоалетни.Избора си е твой-обаче единствено по престъпен начин можеш да станеш наистина богат в тая страна.
П.п.:Ест можеш да си пропилееш живота опитвайки се да бачкаш честно.Аз просто ти давам съвет и моето лично мнение.А,и още нещо-ще ви кажа защо всички мразят мутрите.Не,не защото са с високи морални принципи-просто нямат смелостта да се заемат с нещо такова.Страх ги е за мизерния им животец и се примиряват да си живуркат в ниското и да гледат с омраза към черните мерцедеси.


Пич ЕВАЛАТА ТИ ПРАВА за това изказване =D> =D> =D> =D> =D> =D> Това го втълпявам на малумниците от обкраженито ми вече 8 години. Но безоспешно. Радвам се че тук има хора като теб. :smt041

Само за едно ще те поправя... знанията са МНОГО силно оръжие също. Как според теб се прави схема от фирми фантоми които да източват милиони ДДС ? Това става от хора на хората но тия хора спец. имат и знанията да го направят така че не пренебрегваи образованието :wink:

zoben_pitbul
04-18-2007, 12:26
Мерси,мерси :smt109 :-D Абе ок,донякъде съм съгласен с теб за знанието,но обрадованието-Хмм,мислиш ли,че тези неща се учат в училище :shock: За това ти говоря.Но най-силното оръжие си остават връзките-без хора зад теб си заникъде.

OVERMIND
04-18-2007, 18:49
Това е самата истина нямаш ли връски... за никъде не си :?