PDA

View Full Version : Moderated:Как да го преодолея?



*__BeBs__*
04-13-2007, 18:57
kajete ne6to po vaprosa s1s taka nare4enata "svirka",za6toto nemoga da razbera kakvo tolkova namirat v neq vsi4ki mom4eta ..az sam na 16 godini i si imam priqtel i vednaj stana na vapros za tova i az se izmaknah s replikata "mislq 4e ne sam gotova za tova" i toi mi kaza "ok nqma da te karam" ne sam go pravila i vinagi kogato sam bila na edna kra4ka ot tova ne6to me e spiralo...kak da go preodoleq??????????????????????????? :-s



Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

koalka
04-13-2007, 19:01
Ми вземи опитай, може и да ти хареса. :wink:

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 20:23
kajete ne6to po vaprosa s1s taka nare4enata "svirka",za6toto nemoga da razbera kakvo tolkova namirat v neq vsi4ki mom4eta ..az sam na 16 godini i si imam priqtel i vednaj stana na vapros za tova i az se izmaknah s replikata "mislq 4e ne sam gotova za tova" i toi mi kaza "ok nqma da te karam" ne sam go pravila i vinagi kogato sam bila na edna kra4ka ot tova ne6to me e spiralo...kak da go preodoleq??????????????????????????? :-s



Moderated by koalka
т.7 от Правилника!



Опитай и ше разбереш :smt012

ThePainIsReaL
04-13-2007, 20:32
Може би си мислиш, че е гнусно? И това сякаш те спира..
ми не е така..
лапни си палеца и ще се увериш. Онова нещо също е плът. Разликата ще е, че е по-дебело и дълго.
Сори за тъпунгерското обяснение, ама само като пробваш, ще преодолееш чувството у себе си.