PDA

View Full Version : Малко помощ,само за зряли и разбиращи хора не някакви ебавки



Дупето
04-13-2007, 19:26
Добър Вечер ! Искам да попитам аз съм на 16 години пенисът ми е 15 сантима,знам че всеки иска голям и дебел член за да може да ебе повече ! Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя,имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс,аз ще се срамувам просто ще пропадна в дън-земя... ! :smt017 Искам да съм като всеки пич ! Имам приятел от класа 17 сантима му е ! Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета ! Просто съм отчаян,имам голям срам които тая в себе си ! Просто някак си не ми се ходи в Неделя,срам ме е ! Не съм имал връзка отдавна и ми е нек'во (тегаво) както се казва... Моля за помощ ! Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори !
Благодаря предварително ! :wink:

alkobalko
04-13-2007, 19:28
Не се панирай. Нищо ти няма, не само размерът е важен. Важно е да знаеш как да го използваш. Лично според мен трябва да отидеш на срещата. Не трябва да се комплексираш за глупости.

Ice_Queen
04-13-2007, 19:32
Добър Вечер ! Искам да попитам аз съм на 16 години пенисът ми е 15 сантима,знам че всеки иска голям и дебел член за да може да ебе повече ! Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя,имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс,аз ще се срамувам просто ще пропадна в дън-земя... ! :smt017 Искам да съм като всеки пич ! Имам приятел от класа 17 сантима му е ! Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета ! Просто съм отчаян,имам голям срам които тая в себе си ! Просто някак си не ми се ходи в Неделя,срам ме е ! Не съм имал връзка отдавна и ми е нек'во (тегаво) както се казва... Моля за помощ ! Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори !
Благодаря предварително ! :wink:

по гнусния начин ,тип "Аз съм пич,ония са путки" по който си го написал..просто..изгубва желание човек да ти отг.. :smt012

Дупето
04-13-2007, 19:33
Алеандра,забелязах че си модератор и си на ясно с всичко в този форум/саит,нещата как стоят ала-бала ! Благодаря Ти,но ще изчакам още малко мнения... Благодаря за подкрепата ! Имам едно въпросче как мога да пиша лични съобщения към някои от саит-а ? Нов съм от вчера и не съм запознат ! :)

Cartman
04-13-2007, 19:35
тря се регнеш за да пишеше иначе където са 15 там са и 17 няя да ти го мери с линийка я

Дупето
04-13-2007, 19:36
Ледена Кралице,какво толкова жалко съм написал,че няма да получа отговор ?! Всеки в този саит се ебава,и пише нек'ви убити теми,аз просто попитах,благодаря все пак.

ThePainIsReaL
04-13-2007, 19:36
Както и Алеандра каза, за една жена не толкова размерът е важен, колкото способностите на мъжа. Пък и ако момичето те хареса и ти се накефи.. това няма да е никакъв проблем. Няма смисъл да се тормозиш заради глупости и да си хабиш възможностите.

Дупето
04-13-2007, 19:37
Еми аз съм регнат,просто сега забелязах че не съм си влязал в профила,моя е грешката.

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 19:57
няма от кфо да те е срам страх и т.н. не ти е малък,а и тая дет имаш среща с нея - съмнявам се,че ше си носи линийка :P

PL4YB0Y
04-13-2007, 20:00
Дупето,всеки в този живот има малък или голям пенис (зависи) от гледната точка,за някои момичета е голям за някои малък. Не трябва да се отчаиваш,отиди на срещата пък ще се види там на място как ще се развие деиствието ! Ако ВИ потръгне и бъдете заедно и правите секс,тоест искате да правите,тя ако те обича ще ти пусна дори и да ти е 10 сантима,важното е любовта и чувствата,не размерът ! Пожелавам Ти успех !

rubi
04-13-2007, 23:09
Не се панирай. Нищо ти няма, не само размерът е важен. Важно е да знаеш как да го използваш. Лично според мен трябва да отидеш на срещата. Не трябва да се комплексираш за глупости.
И аз мисля така.....все ми е тая дали примерно е 15 или 17см....важното е да знае как да го използва!!!

IGNGN
04-14-2007, 01:28
Добър Вечер!

Добра да е


Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя

Успех ти пожелавам
Винаги ми е било любопитно дали тези помпи наистина действат
Кажи ми ако ти свърши работа


имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс

Така като те гледам жестоко се съмнявам да поиска
Всъщност може и да поиска... но не с теб


пенисът ми е 15 сантима
...
Имам приятел от класа 17 сантима му е!

А ти сега 2см на въпрос ли ще ги правиш?


Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета!

Тарикат човек
Добре се е уредил
Ама не е заради двата сантиметра в повече
Гарантирам


Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори!

:lol: :lol: :lol:
:smt005 :smt005
Спокойно!
Незрящите дори няма да ти прочетат темата :lol:

В заключение
Ти си идиот
Ощетен (във всяко отношение) идиот
Не заслужаваш нито 17, нито 15, нито дори 10 сантиметра
Въобще не заслужаваш да имаш пенис
Ти си позор за мъжкото съсловие и за човечеството като цяло
И секс не заслужаваш (и едва ли ще получиш)

Поздрав с преработена версия на един рефрен който се чува по българските футболни стадиони

ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ДУПЕ!
СМЪРТ ЗА ДУПЕТАТА
ВРАГ НА ПЛАНЕТАТА
УНИЩОЖИХТЕ ВСИЧКО ДЕТСКО У НАС!

Div_angel_f
04-14-2007, 06:45
хах... :smt005 :smt005 :smt005

IGNGN http://kykyty.hit.bg/%C5%EC%EE%F2%E8%EA%EE%ED%E8/111/respect.gif

04-14-2007, 07:08
Не се панирай. Нищо ти няма, не само размерът е важен. Важно е да знаеш как да го използваш. Лично според мен трябва да отидеш на срещата. Не трябва да се комплексираш за глупости.

Verno e taka, no ti gorkiqt si nqkakuv pulen baluk i komleksar, za6to e tolkova vajno da ti e glqm be idiot negramoten.
Imam edin aver deto naistina ima golqma patka, vednuj se metnahme na edno momi4e na troika. Ami samo moga da kaja "gorkoto momi4e".
Zavuzrastata ti 15 sm. e napulno normalno.
PROSTO SI PRIZNAI 4E NE ZA PATKATA TI PUKA AMI ZA TUI 4E SI BALUK I QVNO MOMI4ETATA NE TE EBAVAT.
Sabudi se be eiiiiiiiiii.
Kato tolkos ti se ebe idi na kurva.... na neq nqma da i puka za razmera na onq ti rabota, a i parite deto 6te gi prusne6 za 4erpnq dokato ti pusne 6te sa su6tite samo4e na kup.

kuber
04-14-2007, 07:11
Не се панирай. Нищо ти няма, не само размерът е важен. Важно е да знаеш как да го използваш. Лично според мен трябва да отидеш на срещата. Не трябва да се комплексираш за глупости.

Verno e taka, no ti gorkiqt si nqkakuv pulen baluk i komleksar, za6to e tolkova vajno da ti e glqm be idiot negramoten.
Imam edin aver deto naistina ima golqma patka, vednuj se metnahme na edno momi4e na troika. Ami samo moga da kaja "gorkoto momi4e".
Zavuzrastata ti 15 sm. e napulno normalno.
PROSTO SI PRIZNAI 4E NE ZA PATKATA TI PUKA AMI ZA TUI 4E SI BALUK I QVNO MOMI4ETATA NE TE EBAVAT.
Sabudi se be eiiiiiiiiii.
Kato tolkos ti se ebe idi na k***a.... na neq nqma da i puka za razmera na onq ti rabota, a i parite deto 6te gi prusne6 za 4erpnq dokato ti pusne 6te sa su6tite samo4e na kup.

Аз сум "КУБЕР" - вашият СЪДНИК

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 07:19
Добър Вечер!

Добра да е


Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя

Успех ти пожелавам
Винаги ми е било любопитно дали тези помпи наистина действат
Кажи ми ако ти свърши работа


имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс

Така като те гледам жестоко се съмнявам да поиска
Всъщност може и да поиска... но не с теб


пенисът ми е 15 сантима
...
Имам приятел от класа 17 сантима му е!

А ти сега 2см на въпрос ли ще ги правиш?


Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета!

Тарикат човек
Добре се е уредил
Ама не е заради двата сантиметра в повече
Гарантирам


Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори!

:lol: :lol: :lol:
:smt005 :smt005
Спокойно!
Незрящите дори няма да ти прочетат темата :lol:

В заключение
Ти си идиот
Ощетен (във всяко отношение) идиот
Не заслужаваш нито 17, нито 15, нито дори 10 сантиметра
Въобще не заслужаваш да имаш пенис
Ти си позор за мъжкото съсловие и за човечеството като цяло
И секс не заслужаваш (и едва ли ще получиш)

Поздрав с преработена версия на един рефрен който се чува по българските футболни стадиони

ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ДУПЕ!
СМЪРТ ЗА ДУПЕТАТА
ВРАГ НА ПЛАНЕТАТА
УНИЩОЖИХТЕ ВСИЧКО ДЕТСКО У НАС!

http://img151.imageshack.us/img151/9104/050gq6.gif (http://imageshack.us)
http://img157.imageshack.us/img157/9890/roflyv5.gif (http://imageshack.us)

kuber
04-14-2007, 07:29
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

KUBER реши:
"Дупето" ще буде подложен на къстрация... "Той" ще бъде "Тя" и тогава можеби ще получи "секс в гъзец". Все пак сам се е нарекал "Дупето".

aniezina
04-14-2007, 07:34
Abe hora , vie dobre li ste be?!Mom4eto poiska da 4ue mnenie i izvestna potkrepa v tqgosten za nego moment, a vie vzehte da go napadate i obijdate, s koeto edva li e polu4il nqkakva pretstava kakvo da napravi! Bil kompleksar i kakvo li o6te ne, NE E DINSTVENIQ V TOZI FORUM!!100% sam sigurna 4e vseki narek1lgo kompleksar s16to ima ne6to ot koeto da se sramuva, no nqma negovata smelost da pomoli za pomo6t za da preodolee problema si, i zaradi tova mu zavijda , i go obijda!
PO temata: Za edna istinska jena, nqma zna4enie razmera, vajni sa umeniqta, no ne si misli 4e i opitnosta e golqm kriterii(e v nqkoi otno6eniq ima ob6to) vajno e momi4eto da useti 4e go pravite, ne za6toto na teb ti se e doebalo, a za6toto iska6 to4no neq! Vqrvai mi, togava nqma da zabeleji, dori 4lena ti da e 10 ili 5 santima! za tvoe ospokoenie, 8 mececa hodih s mom4e s po-malak 4len ot tvoq, a sexa be6e prosto neveroqten, o6te pove4e, 4e mom4eto ne be6e i opitno! Ne b1di egoist, i se ostavi na te4enieto!OTIDI NA SRE6TATA, ZA6TOTO INA4E 6TE SAJALQVA6! :smt006

kuber
04-14-2007, 10:37
Abe hora , vie dobre li ste be?!Mom4eto poiska da 4ue mnenie i izvestna potkrepa v tqgosten za nego moment, a vie vzehte da go napadate i obijdate, s koeto edva li e polu4il nqkakva pretstava kakvo da napravi! Bil kompleksar i kakvo li o6te ne, NE E DINSTVENIQ V TOZI FORUM!!100% sam sigurna 4e vseki narek1lgo kompleksar s16to ima ne6to ot koeto da se sramuva, no nqma negovata smelost da pomoli za pomo6t za da preodolee problema si, i zaradi tova mu zavijda , i go obijda!
PO temata: Za edna istinska jena, nqma zna4enie razmera, vajni sa umeniqta, no ne si misli 4e i opitnosta e golqm kriterii(e v nqkoi otno6eniq ima ob6to) vajno e momi4eto da useti 4e go pravite, ne za6toto na teb ti se e doebalo, a za6toto iska6 to4no neq! Vqrvai mi, togava nqma da zabeleji, dori 4lena ti da e 10 ili 5 santima! za tvoe ospokoenie, 8 mececa hodih s mom4e s po-malak 4len ot tvoq, a sexa be6e prosto neveroqten, o6te pove4e, 4e mom4eto ne be6e i opitno! Ne b1di egoist, i se ostavi na te4enieto!OTIDI NA SRE6TATA, ZA6TOTO INA4E 6TE SAJALQVA6! :smt006

daaaaaaaam
slu6ai kaki4kata kakvo ti kazva....
ama ti si baluk i nqma da razbere6.....
A ti "aniezina" trqbva da razbere6, 4e toq muhlio e nqkakvo tupo pi6leme deto si me4tae za golqma patka i ne mu dreme za vuprosnoto momi4e... i vmesto da go za6titava....

SSSSsssnake
04-14-2007, 11:34
Добър Вечер!

Добра да е


Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя

Успех ти пожелавам
Винаги ми е било любопитно дали тези помпи наистина действат
Кажи ми ако ти свърши работа


имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс

Така като те гледам жестоко се съмнявам да поиска
Всъщност може и да поиска... но не с теб


пенисът ми е 15 сантима
...
Имам приятел от класа 17 сантима му е!

А ти сега 2см на въпрос ли ще ги правиш?


Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета!

Тарикат човек
Добре се е уредил
Ама не е заради двата сантиметра в повече
Гарантирам


Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори!

:lol: :lol: :lol:
:smt005 :smt005
Спокойно!
Незрящите дори няма да ти прочетат темата :lol:

В заключение
Ти си идиот
Ощетен (във всяко отношение) идиот
Не заслужаваш нито 17, нито 15, нито дори 10 сантиметра
Въобще не заслужаваш да имаш пенис
Ти си позор за мъжкото съсловие и за човечеството като цяло
И секс не заслужаваш (и едва ли ще получиш)

Поздрав с преработена версия на един рефрен който се чува по българските футболни стадиони

ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
ВЕЧНО ДА СИ ДЕВСТВЕН
АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ДУПЕ!
СМЪРТ ЗА ДУПЕТАТА
ВРАГ НА ПЛАНЕТАТА
УНИЩОЖИХТЕ ВСИЧКО ДЕТСКО У НАС!
:D AGREED :-D

Abigail
04-14-2007, 11:58
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt116 :smt116 :smt116 :smt116 :smt116 :smt116 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037
SPOKOINO TVA DA TI E GOLQM I DEBEL NEMA ZAN4ENIE VAJNOTO E DA RABOTI POVQRVAI MI AZ SUM PUK NA 22 GODINI I GI ZNAM TIQ RABOTI NE SI PURVIQ KOITO PITA ZA TVA NA TVOITA VUZRAST NE E FATALNO SAMO DET TREBVA6E DA GO ZADADE6 TOQ VUPROS MALKO PO ......ABE DA SE HILIQT TOLKOVA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D SPOKO AKO TI E MALUK ...SPOKO 6TE PORASNE AKO NE EMI TREBVA DA SE NAU4I6 DA DEISTAV6 S NEGO KAKTO TREBVA DAJE I POVE4E TREBVA DA SE STARAE6...DAJE 6TE TI KAJA EDNA TAINA KOQTO POVE4ETA TUPI PUTKI NE SI PRIZNAVAT PO MALKITE PI6KI DEISTVAT PO DOBRE I PO GOTINO DO KAT DEBELITE I GOLEMI TE NE E TAKA TE SA MALKO PO TROMAVI ;) PRIEMI GO KAT SUVET! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Дупето
04-14-2007, 12:09
IGNGN и kuber вие кои бяхте утрепки тромави ? Мога само да ви кажа малко да вземете да се образовате деца стъпкани от животеца,поисках помощ не да ми лафят нек'ви дечица,ела ми го кажи в очите дебил износен ? Единственият човек на които мога да благодаря в този тъп форум е "aniezina",тя ми помогна и даде хубав отговор,деца вземете ходете на даскало,не ми ставаите сутрин с бирата в ръка и в другата тревичката,мамините на тате... В този дебилски форум няма да стъпя повече,защото тука половината са още недорасли да ми лафират,лептени !

Div_angel_f
04-14-2007, 13:16
IGNGN и kuber вие кои бяхте утрепки тромави ? Мога само да ви кажа малко да вземете да се образовате деца стъпкани от животеца,поисках помощ не да ми лафят нек'ви дечица,ела ми го кажи в очите дебил износен ? Единственият човек на които мога да благодаря в този тъп форум е "aniezina",тя ми помогна и даде хубав отговор,деца вземете ходете на даскало,не ми ставаите сутрин с бирата в ръка и в другата тревичката,мамините на тате... В този дебилски форум няма да стъпя повече,защото тука половината са още недорасли да ми лафират,лептени !

Хах... Поредния комплексар, разглеждащ форума и даващ "умни" мнения :smt005 :smt005 :smt005 :smt006

gazarka
04-14-2007, 13:22
spokoino sexa pak moje da e hubav.iskam da ti kaja 4e v na6iq grad ima edin guzar,mnogo krasiv maj kara super kola i taka natatak a edna priqtelka legna s nego i kaza 4e mu e okolo 13sm no po golqmo udovolstvie s maj ne e izpitvala i s pravo bil hvalen.
p.p vzemi si pouka:)

kuber
04-14-2007, 15:19
IGNGN и kuber вие кои бяхте утрепки тромави ? Мога само да ви кажа малко да вземете да се образовате деца стъпкани от животеца,поисках помощ не да ми лафят нек'ви дечица,ела ми го кажи в очите дебил износен ? Единственият човек на които мога да благодаря в този тъп форум е "aniezina",тя ми помогна и даде хубав отговор,деца вземете ходете на даскало,не ми ставаите сутрин с бирата в ръка и в другата тревичката,мамините на тате... В този дебилски форум няма да стъпя повече,защото тука половината са още недорасли да ми лафират,лептени !

oooooooooooooooo :smt009 ne pla4i, humnence malko.
guci, guci, guuuu :P

Дупето
04-14-2007, 16:04
Дивият ангел искаш ли да ми го кажеш в очите ? Или ще се насереш ? Така като те гледам нямаш повече от 15 годинки... НО така е,непорастналите трябва да се учат,вземи си затвори пилешката уста,вдигни си кирливият задник и ходи на солариум,кафенцета,кино,ал -бала,вземи порастни дето измислено,дивата ти си нек'ва от анимационен филм ? Доколкото теб кибер,искаш ли да те лепна някъде из пространството ?

aniezina
04-14-2007, 16:16
ся ти кво, ще се заяждаш ли или ще търсиш помощ?Аз те защитавам и си навличам гнева на Кубер, а ти се заяждаш, за благодарност да си чувал? когато пускаш подобна тема, не е хубаво да се заяждаш, защото помощ няма да видиш!Просто съвет от приятел, не ме нападай и мен, моля!

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 16:24
:shock: ебати човека неам думи.....търси помощ после се прай на отворен аре набий ни ве силния :smt016

kuber
04-14-2007, 16:31
ся ти кво, ще се заяждаш ли или ще търсиш помощ?Аз те защитавам и си навличам гнева на Кубер, а ти се заяждаш, за благодарност да си чувал? когато пускаш подобна тема, не е хубаво да се заяждаш, защото помощ няма да видиш!Просто съвет от приятел, не ме нападай и мен, моля!

ne se pritesnqvai... ne sum ti gneven
a tova pi6lemence ne6to mu se qde boi mai...
Sme6nik...
Eiii ДУПЕНЦЕ nedei reva be... maikati nameri magareto!
prikazva tam i predizvikva.... tupo lape...

Adwokat
04-14-2007, 17:13
Имам приятел от класа 17 сантима му е ! Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета !

:smt005 :smt005

IlLuSi0nS`
04-14-2007, 17:22
бе човека се ебава според мене.. даже съм убедена, че темата е ебафка

04-14-2007, 17:55
Имам приятел от класа 17 сантима му е ! Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета !

:smt005 :smt005

Романтика... миризми... вечен кеф :smt104

IGNGN
04-14-2007, 22:13
IGNGN и kuber вие кои бяхте утрепки тромави?

Ние сме отбора на по-надарените от теб :wink:


Мога само да ви кажа малко да вземете да се образовате

Точно ти ли ще ни пращаш да се образоваме? Правописните грешки настрана, усещаш ли какъв лапсус направи с това за незрящите?


ела ми го кажи в очите дебил износен?

Нямаш проблеми
И в очите ще ти го кажа ако настояваш


деца вземете ходете на даскало

Ще ходим
Само ни кажи в кое си ходил ти
За да знаеме от кое училище трябва да се пазим за да не затъпеем прекомерно


ставаите сутрин с бирата в ръка и в другата тревичката

Всъщност това не е лошо като идея 8)


В този дебилски форум няма да стъпя повече

Значи носиш и добри новини все пак


Дивият ангел искаш ли да ми го кажеш в очите? Или ще се насереш?

Много мачо го раздаваш нещо?
Ако момичето ти го каже в очите какво? Ще я набиеш ли?
Или ще я погнеш с невъзможно малкия си пенис?


непорастналите трябва да се учат

Много добре казано
Понеже не ти е порастнал сега ще трябва да се учиш на техника


вземи порастни

Това си го пожелай преди да духнеш свещичките на тортата когато празнуваш седмият си рожден ден в 'Патиланци'

Дупето
04-14-2007, 22:27
ИГНГН не помня кои беше с точност,но се досетих,да не си този които става рано сутрин с мисълта,кои да му лапне патката,колко пари да взема от тати,да си купя помпа,колко трева ще мога да си позволя днес,колко алкохол ще успея да приема,безцелният ти живот се вижда отдалеч,ако си мислиш че режеш малко по малко от постовете ми и ме иронизираш,лекичко грешиш. Не се обиждам от нек'ви непрокопсани типове,т'ва че патката ми е малка,а на теб голяма,дали в някои други неща си по добър ? В боя сигурно си "нъмбър" 1 ? В спорта също,бас ловя че ходиш на Септември да сваляш килограми или ? (Моя грешка всъсщност мангалите незнаят къде е Септември),моя грешка соу сорри ! ИГНГН е някакъв много луд ник,да не значи И гей,не грее никой ? Знаеме,ти си с почит тука и може би имаш привилегий ? Може пи полапваш оттук оттам ? Случва се на всеки,дебилите са пълни,пъпчестото ти личице,кара всяка една да те отбягва,ЛЕПТЕН ! И доколкото правописните грешки аз съм още малък и недорасъл и незнам как се пишат някои думи,нали няма да ми се смееш ?! NO MAN NO PLS NO KIDING,NO NO NO ! Вземи се качи на Хилтън и се метни с главата надолу,поне да знаем че Света се е отървал от един глупендър. (Като те знам колко си тъп,нестига че си инвалид в говора,ще вземеш верно да се метнеш) ХАХАХАХАХАХАХА

Бунтар
04-14-2007, 22:49
Тъкмо да зема да храня и гледам - изпреварили ме... Тц-тц-тц...

IGNGN
04-14-2007, 22:54
ИГНГН не помня кои беше с точност

Не се учудвам
Засега се опитай да запомниш само ти кой си и къде живееш
Останалото не е важно


да не си този които става рано сутрин с мисълта,кои да му лапне патката

Не ми се налага да мисля за това
Като изляза да се поразходя и се намира :lol:
Не всички имаме твоите проблеми


да си купя помпа

Хммм... не беше ли ти с помпата?


колко трева ще мога да си позволя днес, колко алкохол ще успея да приема

Колкото ми се иска :)


Не се обиждам от нек'ви непрокопсани типове

Да бе, то се вижда :lol:


т'ва че патката ми е малка, а на теб голяма, дали в някои други неща си по добър?

Така като те гледам... във всичко


В боя сигурно си "нъмбър" 1?

Форумен герой...


В спорта също,бас ловя че ходиш на Септември да сваляш килограми или?

Не ми се НАЛАГА да свалям килограми
На теб налага ли ти се? Значи хем ти е малък, хем си дебел? Можеш ли въобще да си го видиш докато пикаеш? Или отиваш по малка нужда с парцал за след това?


пъпчестото ти личице,кара всяка една да те отбягва,ЛЕПТЕН!

Много си го обикнал Лептен нещо... да не би да ти е помогнал?


аз съм още малък и недорасъл

Това го изяснихме вече

kuber
04-15-2007, 07:16
ИГНГН не помня кои беше с точност

Не се учудвам
Засега се опитай да запомниш само ти кой си и къде живееш
Останалото не е важно


да не си този които става рано сутрин с мисълта,кои да му лапне патката

Не ми се налага да мисля за това
Като изляза да се поразходя и се намира :lol:
Не всички имаме твоите проблеми


да си купя помпа

Хммм... не беше ли ти с помпата?


колко трева ще мога да си позволя днес, колко алкохол ще успея да приема

Колкото ми се иска :)


Не се обиждам от нек'ви непрокопсани типове

Да бе, то се вижда :lol:


т'ва че патката ми е малка, а на теб голяма, дали в някои други неща си по добър?

Така като те гледам... във всичко


В боя сигурно си "нъмбър" 1?

Форумен герой...


В спорта също,бас ловя че ходиш на Септември да сваляш килограми или?

Не ми се НАЛАГА да свалям килограми
На теб налага ли ти се? Значи хем ти е малък, хем си дебел? Можеш ли въобще да си го видиш докато пикаеш? Или отиваш по малка нужда с парцал за след това?


пъпчестото ти личице,кара всяка една да те отбягва,ЛЕПТЕН!

Много си го обикнал Лептен нещо... да не би да ти е помогнал?


аз съм още малък и недорасъл

Това го изяснихме вече

еее аиде стига сте се ебавали с малкото хумне, то се знае че му педстой да стане педал....
хехехехехеехехе

aniezina
04-15-2007, 07:41
ИГНГН не помня кои беше с точност

Не се учудвам
Засега се опитай да запомниш само ти кой си и къде живееш
Останалото не е важно


да не си този които става рано сутрин с мисълта,кои да му лапне патката

Не ми се налага да мисля за това
Като изляза да се поразходя и се намира :lol:
Не всички имаме твоите проблеми


да си купя помпа

Хммм... не беше ли ти с помпата?


колко трева ще мога да си позволя днес, колко алкохол ще успея да приема

Колкото ми се иска :)


Не се обиждам от нек'ви непрокопсани типове

Да бе, то се вижда :lol:


т'ва че патката ми е малка, а на теб голяма, дали в някои други неща си по добър?

Така като те гледам... във всичко


В боя сигурно си "нъмбър" 1?

Форумен герой...


В спорта също,бас ловя че ходиш на Септември да сваляш килограми или?

Не ми се НАЛАГА да свалям килограми
На теб налага ли ти се? Значи хем ти е малък, хем си дебел? Можеш ли въобще да си го видиш докато пикаеш? Или отиваш по малка нужда с парцал за след това?


пъпчестото ти личице,кара всяка една да те отбягва,ЛЕПТЕН!

Много си го обикнал Лептен нещо... да не би да ти е помогнал?


аз съм още малък и недорасъл

Това го изяснихме вече

еее аиде стига сте се ебавали с малкото хумне, то се знае че му педстой да стане педал....
хехехехехеехехе
и тази тема ли я превърнахте в борба за "мъжко надмощие"? Айде стига сте се аяждали, защо се принизявате на неговото ниво, и го обиждате, като той е достатъчно комплексиран, за да се обижда сам, като одблъсква хората които му помагат.....Няма смисъл....

GrIGAtЪ
04-15-2007, 08:01
:roll: еи пич кат са ти малки 15 см. ОК да има6е някакав 25 да видим как ще се оправиш :mrgreen: е един мои приятел вика "АЗ ГО ВДИГАМ ЕДИН ПАТ В МЕСЕЦА " :smt012 8) и почти никога не ми става без виагра когато сам с жена и ако няма хапче само казвам "ама на ШПАКЛИ САМ ДОБАР " :smt005 :smt005 .ми нз не се коси :wink: моли се че не са 2 8) :wink: за това ВЪРТИ КОЦЕЕЕЕЕ :wink:

AzureDiamond
04-15-2007, 08:08
Не се панирай. Нищо ти няма, не само размерът е важен. Важно е да знаеш как да го използваш. Лично според мен трябва да отидеш на срещата. Не трябва да се комплексираш за глупости.
И аз мисля така.....все ми е тая дали примерно е 15 или 17см....важното е да знае как да го използва!!!

+ 1 \:D/

бутилка ракия
04-15-2007, 12:02
А не, тая тема уби коня с лопата и рибата с динамит :) Обичам да влизам тука, за да се хиля на идиотчета като ГъзЪ (нали тъй? или дупето..се едно) Действа ми много мотивиращо :)


А да..и Дупе...малък ти е,за нищо не ставаш, ше свършиш като клашар с много широк анален отвор. Съжалявам...всъшност...чакай ..не съжалявам, забавна е тая мисъл !

Но другата по-забавна е, че най-вероятно ще свършиш като човек, дето ми опакова покупките в магазина. От голямо дупенце да не станеш долен гъз? Щото така се случва с повечето като тебе...

bqsna_teenagerka
04-15-2007, 12:07
е мина ли срещата бе пи4ага? аз малко заакъснях за мнението ама ми е интересно как е минало! ако още не сте го направили още ето 1 съвет "виж може и да ти е малък(поне така мислиш ти) но ако имаш фантазия и си добър в движенията можеш да направиш вашаата игри4ка невероятно усещане! така 4е не с епритеснявай има много теми в които сме писали 4е няма нуждА да ти е голям за да й направиш удоволствие! а колкото до това 4е приятелят ти има 17см...ти за 2 см ли си?

PL4YB0Y
04-15-2007, 15:58
Абе тоя пич Ви пита наи-доблестно,тоя ИГНГН му сере в устата,аниезина започва да му помага,тя после го псува. Каква драма,какъв сериал (шедьовър). Доколкото предпоследният пост,момиче може още да не е започнала срещата за къде бързаш. Като гледам си някаква фантазиорка и мацка...

kuber
04-15-2007, 16:35
Абе тоя пич Ви пита наи-доблестно,тоя ИГНГН му сере в устата,аниезина започва да му помага,тя после го псува. Каква драма,какъв сериал (шедьовър). Доколкото предпоследният пост,момиче може още да не е започнала срещата за къде бързаш. Като гледам си някаква фантазиорка и мацка...

eiii sq ni6to ne kaza.....
E ako tova negovoto e doblest?
E kak nqma mu se sere v ustata. Ako go poznavah li4no 6tqh da go sasipq ot bazici.
Nikoga ne sum opravdaval tupotiqta... To tova humnence veroqtno o6te ne dokosval momi4e....
tazi koqto bi mu pusnala trqbva da e triputi po tupa ot nego... 4e da mu se vurje...

kuber
04-15-2007, 16:39
ИГНГН не помня кои беше с точност,но се досетих,да не си този които става рано сутрин с мисълта,кои да му лапне патката,колко пари да взема от тати,да си купя помпа,колко трева ще мога да си позволя днес,колко алкохол ще успея да приема,безцелният ти живот се вижда отдалеч,ако си мислиш че режеш малко по малко от постовете ми и ме иронизираш,лекичко грешиш. Не се обиждам от нек'ви непрокопсани типове,т'ва че патката ми е малка,а на теб голяма,дали в някои други неща си по добър ? В боя сигурно си "нъмбър" 1 ? В спорта също,бас ловя че ходиш на Септември да сваляш килограми или ? (Моя грешка всъсщност мангалите незнаят къде е Септември),моя грешка соу сорри ! ИГНГН е някакъв много луд ник,да не значи И гей,не грее никой ? Знаеме,ти си с почит тука и може би имаш привилегий ? Може пи полапваш оттук оттам ? Случва се на всеки,дебилите са пълни,пъпчестото ти личице,кара всяка една да те отбягва,ЛЕПТЕН ! И доколкото правописните грешки аз съм още малък и недорасъл и незнам как се пишат някои думи,нали няма да ми се смееш ?! NO MAN NO PLS NO KIDING,NO NO NO ! Вземи се качи на Хилтън и се метни с главата надолу,поне да знаем че Света се е отървал от един глупендър. (Като те знам колко си тъп,нестига че си инвалид в говора,ще вземеш верно да се метнеш) ХАХАХАХАХАХАХА

От къде ги жади6 тия лафове? - от дупето ли?
Та ти си бил истински пот... каква проза, каква лирика...
Какво?... Незнаеш какво е лирика и проза?
Е нормално е, че нали си ДУПЕ, но имаш талант усеща се...
хевхехеехехехехехх

sh3_1s_7h3_0n3
04-15-2007, 16:44
обзалагам се, че PL4YB0Y и Дупето са един и същ човек... не може и 2мата да правят едни и същи елементарни правописни грешки... да пишат по един и същи начин и да се изразяват еднакво...

и в крайна сметка к'во стана със срещата 'се пак... че нали то т'ва беше цялата идея на темата... за срещата и патката на автора :lol:

kuber
04-15-2007, 16:54
обзалагам се, че PL4YB0Y и Дупето са един и същ човек... не може и 2мата да правят едни и същи елементарни правописни грешки... да пишат по един и същи начин и да се изразяват еднакво...

и в крайна сметка к'во стана със срещата 'се пак... че нали то т'ва беше цялата идея на темата... за срещата и патката на автора :lol:

хехехехеех маи има такова нещо...
Тоя дупе ли е незнам кув, ама е по голям балук от колкото го мислех...
хехехеехех
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tin4eto91
04-16-2007, 21:44
nz dali sa 1 i sa6ti 4ovek ama az napisah ve4e 4e ima zna4enie razmera ama ne 4ak tolkova v sravnenie s tova kak go izpolzva6 i sega se povtarqm

the^one
04-16-2007, 21:50
Добър Вечер ! Искам да попитам аз съм на 16 години пенисът ми е 15 сантима,знам че всеки иска голям и дебел член за да може да ебе повече ! Мислех да си купя помпа с която да си го уголемя,имам среща с страшна мацка в Неделя,ако тръгнем тя ще иска секс,аз ще се срамувам просто ще пропадна в дън-земя... ! :smt017 Искам да съм като всеки пич ! Имам приятел от класа 17 сантима му е ! Всеки ден ебе,има сериозна приятелка пък ходи в кафета да му духат нек'ви пичета ! Просто съм отчаян,имам голям срам които тая в себе си ! Просто някак си не ми се ходи в Неделя,срам ме е ! Не съм имал връзка отдавна и ми е нек'во (тегаво) както се казва... Моля за помощ ! Незрящите неискам да ми цапат темата и да ми лафят,просто искам нормални отговори !
Благодаря предварително ! :wink:

Незрящите трудно ще ти напишат отговор.....,но както и да е.15 см са си нормални.1000000000 теми има за този "проблем".

XXX_f
04-17-2007, 02:51
ще ти предложа едно нещо с което много ще ти помогна... викам му ТЪРСАЧКА. Извиняай за "незрящият" отговор

п.п много ми е интересно защо тази тема не е изтрита при положение че има хиляди такива

IGNGN
04-17-2007, 03:31
тоя ИГНГН му сере в устата

Така си е
Аз му давам залък в устата а той крие тоалетната хартия... е може ли такова нещо!? Какъв човек трябва да си?

PL4YB0Y
04-17-2007, 06:52
Абсолютно неразбирам,защо ме намесвате с "дупето" ? Кибер подхвана темата,не не съм аз това,т'ва че пище с червено има ли някакво значение ? КОито мисли че това съм аз,явно доста греши,никога няма да пусна такава тема,преди да съм прочел всички останали...

`Death`Whore`
04-17-2007, 06:53
Това е червено.