PDA

View Full Version : Киселото Мляко (лечително средство) !



PL4YB0Y
04-13-2007, 20:29
Добър Вечер ! Правя тази тема за да видя някои неща в нет-а и приказки от приятели дали са вярни.Чел съм в интернет че киселото мляко правело чудеса,1во наличието на много калции,които са полезни за костите,ноктите,зъбите.2ро колкото повече кисело мляко (прясно мялко) употребяваш,толкова по здрав ще бъдеш.Също така съм мяркал в нет-а,всякакви разсъждения от професори,учени,лекари ! Киселото мляко лекувало някакви древни болести и други.Също така съм чел,че Киселото Мляко,истинското кисело мляко,което е направено от чисто подбрано мляко,е наи-здравословно,примеси и консерванти само ще усложнят положението,та да мина към "четенето",виждал съм че когато ядеш кисело мляко,члена бавно започва да се издига нагоре (пораства) ! Много приятели и приятелки са ми казвали че киселото мляко наистина помага ! Направих тази тема за да попитам дали това е истина,и дали някои е чел някакви разсъждения по-темата ?! Забелязах че половината теми от графа "Секс" са от рода да: "Помощ,искам да си уголемя члена","Малък ми е какво да правя","само 12 сантима ми е" ! Затова питам наи-чисто хората които разбират и лично модеротарът,които трябва да е запознат с тези неща,не е сигурно защото модераторът не е длъжен абсолютно всичко да знае. Нов съм надявам се темата да е по правилата,и да получа отговорите които ме късаят. Без ругатни,МОЛЯ ! :)

04-13-2007, 20:36
Вярно е, че е адски полезно, но да ти порастне члена-айде стига! За това си има други техники.

PL4YB0Y
04-13-2007, 20:41
"Гост",чел съм в нет-а,че на младеж му порастнал за 7 месеца с 1 сантиметъ и половина,може да е лъжа,просто попитах,но само ти ми отговори,другите мълчат,чакам отговор от модераторът ама него нещо го няма...

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 20:44
Ми знам,че е полезно ма члена да ти расте от тва-незнам 8-[

PL4YB0Y
04-13-2007, 20:48
Аз помолих да отговарят хора които разбират,не да ме апострофират. Плюс това Кристиано_7,ти си пускаш ей така постове/мнения,да станеш Мега Фен...

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 20:57
Аз помолих да отговарят хора които разбират,не да ме апострофират. Плюс това Кристиано_7,ти си пускаш ей така постове/мнения,да станеш Мега Фен...

:smt005 Ми аз вече съм станал :smt005

PL4YB0Y
04-13-2007, 21:04
Дам вярно,това ми избяга от очите ! Всъсщност все още чакам някои да отговори на темата...

Kianna
04-13-2007, 21:17
Хахахахахахаах яж "Активия Данон".На жените им помага за корема,а на мъжете за члена. :-D

04-13-2007, 21:21
"Гост",чел съм в нет-а,че на младеж му порастнал за 7 месеца с 1 сантиметъ и половина,може да е лъжа,просто попитах,но само ти ми отговори,другите мълчат,чакам отговор от модераторът ама него нещо го няма...И по колко млека е ядял на ден?

PL4YB0Y
04-13-2007, 21:23
По 2 млека,едно сутрин за загрявка,и 1 вечер за хъс,да не съм му маика за да знам,ходи до Калифорния и го попитаи лично...

PoLiToOo
04-13-2007, 23:10
Абе човече я се осъзнай малко.....как може от кисело мляко да ти порасне х*я [-X [-X ако беше истина нали всичко живо щеше да набива кисело млекце.... хихихи