PDA

View Full Version : На 17 без гадже... (кой знае за кой път в тоя форум...)



Jonny Bravo
04-13-2007, 20:32
Знам, че обикновено не подхождате сериозно към такива тийнейджърски истории, но не се и надявам на особено разбиране. Тук съм само, да споделя.
На 17 години съм и най-голямия ми комлекс е, че никога не съм си имал гадже, не съм се целувал, а пък за секс и дума не може да става. Единственото, което ме изпълва са чикиите. Тихата ръчна гимнастика, която практикувам всяка вечер пред компютъра ! Незнам какво ми става, писна ми ! Бесен съм на себе си, чувствам се в задъдена улица без перспективи. По ред причини имам малко приятели, затворен съм в себе си и рядко излизам - вероятно фактора, явяващ се най-важен в това да си намери човек гадже, приятели...
Няма и къде да се запозная с момиче, на дискотека не ми върви да отида сам, в нета пък с никой си няма доверие на никого - това пак изключва тази възможност. А пък и от друга страна съм израснал малко по-свитичък, не се чувствам достатъчно 'освободен'. Незнам защо момичетата намират поведението ми за меко казано 'особено'. Опитвам се да бъда внимателен, галантен... ама нещо не се получва тая тактика. Веротно съм достата стромоден за днешните стандарти, но да си кажем чесно. Връсничките ми и грам не разбират от 'старовремство и кавалерство'. Струва ми се, че всичките са курви. Това никога не съм го казвал на никоя в очите, затова определено отношението ми към жените не може да се счете за неуважително. Допреди гледах на момичетата наистина като на същества, с които можеш да общуваш, да се забавляваш с тях, но от извесно време усещам, че съм бил в голяма заблуда. Никое момиче не ме харесва, а съм се опитвал да влагам някакъв стил и подход когато съм пробвал да стане свалка ала бала. Ама нейсе, опитвал съм се да бъда винаги кавалер, интелигентен съм, забавен, но нещо все куца. А кото гледам всичките ми връсници си имат гаджета, а с нищо повече не са от мен. Даже повечето се отнасят към момичетата просташки, всякаква липса на галантност и деликатност, незнам защо но хем подхождат грубо, хем успяват... Забърсват си някое момиче, ползват го като сексуална кукличка една две седмици и късат, а мацките не се чувстват унижавани през това време. Сякаш просто им е и на тях за едното чукане. Ама немога да им бъда съдник...
Единствената жена, която ми е казвала, че ъм красив е майка ми. Може би защото просто ми е майка, но това са си явно просто приказките на всяка една майка към детето и. Губя всякакво чувство и самоувеност вече. Пък и като се погледна в огледалото верно изглеждам някак си детски на физиономия. Какво, защо, как се стигна до тук, на 17 без гадже и така продължава... Все въпроси, които ме мъчат и може би няма да им намеря отговор. Може би трябва да си продължавам да живея в скапания си свят, затворен в мислите си и все надяващ се... Надеждата умира последна, но в случая аз вече убих и последната останала такава в мен. Скоро завършвам гимназия, след училище установяването на социални контакти ще стане още по-трудно. Живота ще ме поеме и ще ми дойдат толкова куп проблеми на главата, че въобще няма да ми се мисли за гаджета. А пък и вече толкова ще съм си осрал самочувствието поради причината, че съм живял толкова дълго с мисълта за малоценност, че вече просто ще съм си свикнал с миризмата. Ще предпочитам да си продължа да усран и неразбран, отколкото да се самоизмъчвам... Може би това ще бъде спасителния вариант заедно с много онанизъм.
пп1. Съжалявам за стила, отнесох се в мисли не особено смислово свързани, а може би прекалено дълго написани изобщо, за да може някой да ги прочете. Чувствайте се герои ако сте стигнали до тук. ;)
пп2. Жените винаги усещат, когато ти липсват и затова се бъзикат с теб, тва го знам..
пп3. А ако някой ме посъветва да опитам с мъж - да си гледа работата!


Ех, поне ми олекна малко.
Лека вечер. ;)

Kamuru
04-13-2007, 20:35
4e i az nqmam gadje ma tva ne mi pre4i da tresna ne6to za edna ve4er taka 4e spoko ostavi se te4enieto da te nosi v tozi aspekt i edin den vs 6te e nared :wink:

Kianna
04-13-2007, 20:38
Направи ми впечатление,че е доста интелигентно написан поста,което радва-евала! :roll:
Не се комплексирай и не си мисли,че всички момиченца си умират за "големи гъзари" със самочувствие до небето ( разбира се непокрито ) и 2 тона злато по тях под формата на ланци,гривни и т.н.Има и такива момичета,които обичат кавалерите и по-мили момчета.Сигурна съм,че ще си намериш такова-рано или късно.Успех. :smt023

Един
04-13-2007, 20:50
От поста ти разбирам,че си умен.Така че ако толкова си изгубил надежда и не виждаш светлина в тунела,поне можеш като завършиш да се концентрираш върху университета и да просперираш по нататък в живота.А за приятелите ако все някой не те оцени и не те приеме като стойностен човек,значи живеем в един много гаден свят.
П.П.Моя лично мнение,без да те познавам е,че си свестен човек.

Mistral
04-13-2007, 21:06
аз съм момиче и е малко по-различно :wink: няя да се плашиш аз съм на 16 почти и също не съм имала сериозен приятел... ! Иначе имам мн приятели...мн познати...,просто не мога да си намеря подходящия...! Тъй че няма страшно, няма човек който да е останал сам!

п.с. И на мен ми беше криво до някъде, но осъзнах, че няма защо... някой хубав ден и аз ще съм HapPy ! и ти също, въпроса е да си сред хора и да излизаш по-често...! :)
---
по-въпроса за момичетата има мнооооого да спорим.... ! просто не си се запознал със някое свестно момиче ;Р

Adwokat
04-13-2007, 21:12
Не се отчаиваи пич ще си намериш някои какичка... и си вдигни малко самочуствието.. :roll:

ShannonLarkin
04-13-2007, 21:20
АБСОЛЮТНО същия съм...ама АБСОЛЮТНО! (е не баш ама едно 99% :-D ) нит гаджета нит нищо...е приятели имам де ама...гаджета йок...но все пак преживям :-D пич много ме накефи тва дет си го написал и...чудя се къв съвет да ти дам...KEEP HOPE ALIVE ! :-D

evil
04-13-2007, 21:23
Всичко ти е простено младежо, добре направи, че се изповяда. Смятам, че всичко куца заради самосъжалението. Така смятам :)
Имаш ли смелостта да се запознаеш с момиче на улицата? Та тя даде ли ти номерът си и съгласи ли се да излезнете на 50% си си свършил работата.
Можеш ли да говориш с момиче за чувствата ти към нея? Поогледай се, от малкото ти познати независимо момчета, момичета да те запознаят с някое момиче и да излизате, някое по-свястно и\или затворено. Tърси момиче, с което да е що годе да си пасвате. След първа, втора, трета, четвърта среща... и всичко си излиза наяве. И стига с тея чекий, че ще се извратиш от секса и след като не си се целувал дори ще ти закърнеят чувствата повече отностно целувка или секс!

П.П. Да подчертая, не натрапвам мнението си и не смятам, че е правилно, само ако сметнеш, че е добре.

Scared_Straight
04-13-2007, 21:25
Все едно аз съм го писал това преди 1-2 месеца...Знаеш ли приятел и аз бях така но от 1-2 месеца се държа доста освободено с момичетата и да ти кажа усещтам как вече някои имат симпатии към мен.. Просто се чувствай,че говориш с момче когато говориш с момиче и ще видиш че нещата ще потръгнат.

04-13-2007, 21:30
АБСОЛЮТНО същия съм...ама АБСОЛЮТНО! (е не баш ама едно 99% :-D ) нит гаджета нит нищо...е приятели имам де ама...гаджета йок...но все пак преживям :-D пич много ме накефи тва дет си го написал и...чудя се къв съвет да ти дам...KEEP HOPE ALIVE ! :-D
Е, и аз съм от вашата група.

04-13-2007, 21:38
Странно, уж жените са повече от мъжете, а всяка тъпачка (защото всички хора, които познавам от 2001 до 2006 са тъпаци), която познавам е с гадже, е от къде ги намират тези?

Etinka
04-13-2007, 21:44
vij spored men netrqbva da tarsi6 to 6te si doide otsamo sebe si :) oba4e nedei da se darji6 s momi4etata po na4in koito misli6 4e moje6 da im se haresa6 :) prosto badi sebe si :) uspeh!!!!

04-13-2007, 21:56
Всичко ти е простено младежо, добре направи, че се изповяда. Смятам, че всичко куца заради самосъжалението. Така смятам :)
Имаш ли смелостта да се запознаеш с момиче на улицата? Та тя даде ли ти номерът си и съгласи ли се да излезнете на 50% си си свършил работата.
Можеш ли да говориш с момиче за чувствата ти към нея? Поогледай се, от малкото ти познати независимо момчета, момичета да те запознаят с някое момиче и да излизате, някое по-свястно и\или затворено. Tърси момиче, с което да е що годе да си пасвате. След първа, втора, трета, четвърта среща... и всичко си излиза наяве. И стига с тея чекий, че ще се извратиш от секса и след като не си се целувал дори ще ти закърнеят чувствата повече отностно целувка или секс!

П.П. Да подчертая, не натрапвам мнението си и не смятам, че е правилно, само ако сметнеш, че е добре.
Той дори и да я заговори на улицата, тя да не е курва да говори с непознати? Повечето жени отговарят: "Аз не говоря с непознати." или не обръщат никакво внимание.

04-13-2007, 22:20
Готин, не ти и трябва !
НИЩО добро няма да видиш. Като 'ръкоблудието' е. Отначалото кеф - после обаче нещо куца и ти писва и искаш да смениш и да разнообразиш нещата.

Гледай си ученето, то е на първо място.

04-13-2007, 22:23
В днешно време колкото си по-интелигентен толкова по-ниско само4увствие имаш...Защо толкова много мом4ета са комплексирани в днешно време?Как може да се навреш в готина компания?Изобшто тееновете с розовите о4ила викат,4е това са ти най-хубавите години,но за много теенове тези години са ад.

04-13-2007, 22:26
Детството ми беше прекрасно, за мен тинейджърството е същински ад, а възрастните години се надявам да се изправя пак на крака и да ми е поне толкова прекрасно, колкото през детските години, ако не и повече.

gostut
04-13-2007, 22:44
това СА най-хубавите години и ще кажа защо - защото в социалните си контакти не зависиш от това колко пари имаш или кой познаваш, секи може да е приятел със секи.. и тва да влезеш в готина компания са глупости - една компания е готина, защото хората в нея я правят такава.. и не трябва да "влизаш в компания" а да си правиш такава... както и да е, тва са странични неща.... исках да кажа на автора на темата, че изобщо не трябва да се отчайва, и че социалния живот не свършва с гимназията, даже за някои хора е точно обратното - започва и се развива с пълна сила в университетските години, където пък и нивото е съвсем друго (не искам да обидя ние момиче в гимназията или нещо такова) защото хората които са там са с по-израснала психика и момичетата там почват да усазнават колко е по-добре да си имат до себеси някой, който уважава тях и това което правят... та идеята на тезе на пръв поглед безмислици които написах е "не се отчайвай, бъдещето ти крие повече от колкото си мислиш) :)

04-13-2007, 23:00
Не е вярно, като дете всеки е приятел с всеки, нали знам в моя клас колко мразят всичко, което не е чалга и богато, не говори простотии.

gostut
04-14-2007, 00:22
еми в мойта "компания" има един дето е от бая богато семейство, турбо чалгар и един, който слуша пънк, не трае чалга и техните не му дават джобни от както го познавам, същевременно аз който съм от семейство без кой нзае какви парични затруднения, слушам си сичко, има един от заможничко семейство ( в никаквъс случай не богати) който слуша 50 cent чалга и хаус, има един на който мечтата му е да си направи едно от послките фиатчета на техните и да си бръмчи с него, аз примерно карам кола на мойта възарст (20), а бащата на гаджето ми кара новoто X5 и с него си пием ракия и си говорим за AOE... и сички са приятели и се хилим заедно и някой като има проблем секи помага с каквото може (без значение дали е за пари, любов, нещо в работата/училище/университет) .... с някой от тях ги познавам от както са се родили, други от 2 години.. и на пръв поглед секи изглежда така, че при никое положение няма да приеме другия... обаче какво се оказва, че сме на един акъл въпреки че сме от различни "класи" и в крайна сметка това е важното на тези години... после е по-трудно идва работа сметки и тогава вече имат значение парите, ама тва сега са абсолютни глупости

IGNGN
04-14-2007, 00:51
В твоя случай момичетата не са курви (както ти твърдиш в поста си)
Те са кучки
Разликата е че курвите го правят с всички, а кучките го правят с всички ОСВЕН С ТЕБ!

Ето ти и един съвет:

Отиди вечер в някоя кръчма
Там поне нещо трябва да забиеш
Ако ще и за една вечер да е (то така всъщност е най-гот ама като те гледам си от племето на романтиците) поне ще ти вдигне самочувствието

04-14-2007, 06:35
Qvno sme dosta tiq samotnite - Az sym na 20 i az do sq ne sym mu6kal ni6to... I sq se chudq kak taka uj 1051 jeni na 1000 muje, pyk tolkova muje artisvat... :roll: :? :shock:

JoeBanana
04-14-2007, 06:53
компенсирайте, бе, компенсирайте http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
като не сте добри в "любовта", бъдете добри в нещо друго

mrsy
04-14-2007, 07:27
По-принцип на мен ми върви в любовта :lol: Заговарят ме момичетата, но аз не искам нищо :) По-простата причина, че образованието е по-важно за мен от някакви курвентийки с пандлялки по главите. А и освен това надявам се скоро да се махна от тая държава и няма да е много приятно при раздялата с близките ... :) Спокойно, учи си и като отидеш някъде ще видиш колко различни са хората там :) Всички ще те харесват ...

lLady_MooN_RaiN
04-14-2007, 08:43
Ти си просто едно от малкото останали истински момчета. Уверявам те, че има и такива момичета, които мразят метросексуалните гъзари. Аз съм една от тях. И аз бях в подобно на твоето положение. Чувствах се неразбрана и самотна и много много различна. Но си ходех с който ми предложеше( а те не бяха много).Аз си ги обичах, главно, защото те ме обичаха. Зман, че ще срещнеш своята половинка. Само не стравай като всички останали. Бъди себе си и ще бъдеш оценен по достойнство. Късмет!

04-14-2007, 09:52
---
по-въпроса за момичетата има мнооооого да спорим.... ! просто не си се запознал със някое свестно момиче ;Р
И кои са свестните днешно време ? Тези, които са малко по-красиви, но пък са абсолютно празноглави, имат огромното самочувствие на незнам си колко единствени и неповторими, и обръщат внимание само на момчета с по-дебели портфейли. А има и такива, които даже и на външен вид са абсолютни отрепки, но пак имат самочувствието, че всяко момче им е в краката, само защото са били с повече момчета. А тези момчета за да са били с тях, или са били същите като тях, или са били супер загорели, или не са разбирали от хубави момичета.

IlLuSi0nS`
04-14-2007, 12:14
е не може да няма поне едно момиче, което да те привлича.. в училище, в квартала, в заведенията, на рожденни дни и домашни купончета.. места за запознаване има мн.. харесваш си някоя, отиваш при нея и говориш.. не е особено трудно.. познати или непознати, красиви или не толкова, надути или срамежливи, освободени или ограничени, все пак всички сме хора и в крайна сметка всеки търси щастие.. така че място за притеснение няма.. кфото стане, просто един момент, една случка, един спомен и нищо повече и след това е вече минало.. ако искаш го запомняш ако искаш го забравяш, зависи от спомена.. пък кфо ти пука изобщо.. все пак ако рискуваш имаш шанс, ако не рискуваш - нямаш шанс.. и в крайна сметка еби му майката на скапания свят и се забавлявай и да не те ебе от нищо и никой..

04-14-2007, 12:18
:mrgreen: :-D

04-14-2007, 12:24
Да IlLuSi0nS`,но забравяш,4е за да ходи по купони и тн треа да познава то4ните хора,а как на такава възраст да се запознае с таквиа хора?Това,4е си моми4е и лесно си намираш компания не озна4ава,4е той може...Всеки както се оредим аре да не се лъжем сега ако не бяхте с готини хора около вас и не ви беше толкова широко и ако знаехте,4е перъка и ликенда ще сте отново сами нямаше да ви е толкова готино...А на тия години не може да отидеш при някой и просто еи така да му кажеш здрасти не сме малки ве4е...

vikipf
04-14-2007, 12:27
Ау искаше ми се и аз да бях без гадже докато не навърша 17 :-D От любовта така и така няма полза, така че кво ти пука... Кат намериш Единствената ше я познаеш... И ако тя те ареса ше бъдеш ХАПИ... :-D За всичко има време, Ако не неска начи утре :smt016

IlLuSi0nS`
04-14-2007, 16:41
Да IlLuSi0nS`,но забравяш,4е за да ходи по купони и тн треа да познава то4ните хора,а как на такава възраст да се запознае с таквиа хора?Това,4е си моми4е и лесно си намираш компания не озна4ава,4е той може...Всеки както се оредим аре да не се лъжем сега ако не бяхте с готини хора около вас и не ви беше толкова широко и ако знаехте,4е перъка и ликенда ще сте отново сами нямаше да ви е толкова готино...А на тия години не може да отидеш при някой и просто еи така да му кажеш здрасти не сме малки ве4е...

аре ся не може да нямаш поне няколко приятели дори да не е някфа голяма компания.. аз лично по заведения и барчета не ходя, ами по се зарибяам да си бръмча из квартала и по домашни събирания.. пък то може 2-3 човека да се забавлявате, нее казано че тряа са 20 човека..
пък за тфа последното.. как да не може, аз даже вчера се запознах точно ей тей с трима непознати ( отивах към майка и не бях пушила още него ден и като минавах през един парк тия си пушеха и като минах им викам: "ае ко стаа момчета.. тей тей не съм пушила неска пък мн ми се цепи.." и даже не успях да се изкажа и ми подадоха.. колко лесно става запознаването с нови хора, а, не мислиш ли? )
пък дори и да тряа един ден да си остана внас цял ден пак мога и сама да си прая веселото или даже си излизаш да се разходиш, пък все ще срещнеш някой познат да си полафиш..

04-14-2007, 16:52
Да, бе виждал съм мъж да заговаря жена, и тя вика: "Не говоря с непознати". Друга пък игнорира. Изобщо по-добре в заведение да кажеш: "Свободно ли е да седна тук." И после: "Защо красива жена като вас седи сама?" или пък жена си мъкне покупките и ти й предлагаш да й помогнеш, другото не става. А, и аз ще питам като уж са повече жените, как все мъже има сами, а всички изродки (защото аз от 2001 до 2005 не съм се запознавал с нормални) ми казват, че си имат гаджета, а те са противни, грозни, дебели, тъпи.

Digital
04-14-2007, 22:15
Пич,истината е,че като се държиш с уважение към к*рвите те няма да те харесат! Колкото и да се правиме на цивилизовани,хората сме си животни също. А женските ги привлича мъжко (нагло,дори агресивно) поведение... А не тип п*тка... Поне отбраните женски. :wink:
Ако искаш да имаш с момиче нещо повече от приятелски взаимоотношения НЕ трябва да се държиш мило и както ти каза "галантно" с нея,а като Мъж! Иначе най-много да и станеш приятелКА или кошче за душевни отпадъци...
True true

04-14-2007, 22:35
Но никои не отговори на вапроса с компанията....Нямаш ли компания нямаш нищо....

Digital
04-14-2007, 22:39
Но никои не отговори на вапроса с компанията....Нямаш ли компания нямаш нищо....
Сериозно ?

Konfucii
04-14-2007, 22:53
Pi4 vij sq
iziskvat se drasti4ni promeni :)
Pyrvo da te zapoznaq s nai-dobriq priqtel na 4oveka (Myja) Alkohola ;}
Ako odari6 edna stogramka i otide6 v diskoto s nqkoi ot tvoq klas butai se da hodi6 s tqh kat nqma6 fr-ta za kupon ;] kazvai 6to ne me vikate we maika wi i se naviqt ;] huahauha
Deistvai kato skitnik zemi si bike i si karai tva moje i sam da go pravi6 moje da nameri6 tei fr-ta kat ima6 bike hodi6 v parka
tam hodqt jenite putkite mackite ili kakto si gi nari4a6 sa6tata rabota skeit
nameri v kvo si nai dobyr i go pravi vseki slu4ai nqma da stane pred kompiutara :)
"za vseki vlak si ima patnici"
Ama ako ne prili4a6 i na vlak ........ togava e lo6o vkarai pri4eska ala bala ne6to po svqstno ;)
ako nqma6 de :) promeni se i 6te jivee6 kakto si iska6 pak ako iska6 tarsi si jena kakto ti priceni6 ne se promenqi
Da se promeni6 ne ozna4ava da byde6 sebe si !
;] taka 4e polzvai pove4ko alkohol no en prekalqvai samo da ka4i6 gradus tva pomaga vinagi qka muzika i govori pove4e kazvai kvoto misli6 vinagi ama kato pro4etoh nika ti Jony Bravo ?!? ;]
onq svalq4 li be6e huhuah :)
be ne 4e sam mn opiten i az de ama za tva momi4eto se iziskvat mn ne6ta
ako q slu6a6 mn te preebava ako ne q slu6a6 te zarqzva trqa oceli6 momenta koga kvo da pravi6 a ne sam priqteli i gluposti svalqi gi bazici
naprei si svalkite kato bazici ne direktno
aaaa Az ta haresvam ....... 6te mi stane6 li gadje .......
ne te znam ko prai6 ama naprei go na bazik ;) ako varje kaji 4e e seriozno tka nqma kvo da gubi6 usmihvai se hili se i ako si grozen ima pylna promqna :) ahha bazikam se :} da ne se obidi6 aide GL HF :P UsPeH.!. :P haha

04-14-2007, 22:55
И да се присъедина към клуба на задръстената интелигенция.
Съгласен съм за тва с мъжкото държание, може би едно от най-важните неща, другото е природен интелект.

BAYO
04-15-2007, 00:05
може би едно от най-важните неща, другото е природен интелект.

Аххх колко си прав, братко! Именно тва е 'ключа от бараката' =D>

sladurana2319
04-15-2007, 08:29
Kolkoto i tapo i gadny da zvy4i si e taka....momi4etata haresvat nekfi izrodi lo6i i t.n. a kavalerite ne gi priznavat....vij...mojesh da napraish mnogo neshta za da se promenish...prosto trqbva da go iskash a ne da go mislish postoqnno ida dalbaesh vse po na dalboko....prosto idi na frizior da ti napraqt qka modna pri4eska vzemi si malko qki dreshki ( nz kak se oblichash no probvai neshty koeto primerno vijdash che say4enicite ti nosqt i e hjaresvano ot momi4etata) draj se pekano i svobodno i dan ti pyka ot ni6ty ebavai se govori glyposti...i nedei da mislish za nejnost kavalerstvo i takia neshta....gledai i se y4i ot horata okolo tebe no nai ve4e netrqbva da ti pyka ot ni6ty...drygoto koeto e ....izlizai nameri si nekfi priqteli sazdai svoi krag ot obkrajenie i vsi4ko shte e ok i nezabravqi 4e kogato ti zapo4nesh da se haresvash vsi4ki shte te haresvat tfa go znam ot li4en opit... ;) aide i yspeh ne se ot4aivaqi tolkova a i se pak si samo na 17 jivota ti edva sega zapo4va ;)

nnbv
04-15-2007, 08:31
аз даже вчера се запознах точно ей тей с трима непознати ( отивах към майка и не бях пушила още него ден и като минавах през един парк тия си пушеха и като минах им викам: \"ае ко стаа момчета.. тей тей не съм пушила неска пък мн ми се цепи..\" и даже не успях да се изкажа и ми подадоха.. колко лесно става запознаването с нови хора, а, не мислиш ли? )

Добре, подохождаш като мацка, отиваш и ти дават цигара. А как да подходи един пич, за да не узглежда като навлек. Да, хората може да са навсякъде около нас, но тва не значи обезателно всички да са дружелюбни, приятни... Не се знае на кого попадаш понякога...

IlLuSi0nS`
04-15-2007, 09:15
[quote=\"IlLuSi0nS`\"]аз даже вчера се запознах точно ей тей с трима непознати ( отивах към майка и не бях пушила още него ден и като минавах през един парк тия си пушеха и като минах им викам: \"ае ко стаа момчета.. тей тей не съм пушила неска пък мн ми се цепи..\" и даже не успях да се изкажа и ми подадоха.. колко лесно става запознаването с нови хора, а, не мислиш ли? )


Добре, подохождаш като мацка, отиваш и ти дават цигара. А как да подходи един пич, за да не узглежда като навлек. Да, хората може да са навсякъде около нас, но тва не значи обезателно всички да са дружелюбни, приятни... Не се знае на кого попадаш понякога...

ох ами добре тогава.. предавайте се.. хората не били дружелюбни.. пффф аз що не ги срешам тия недружелюбмите ве, мамка му.. хахаха незнам, може би просто зависи от това каъв си самият ти.. ако посрещаш всеки с усмивка не вярвам някой да ти отговори с безразличие.. в моя свят хората са весели и дружелюбни или поне аз така ги виждам през розовите си очила.. аххаха

04-15-2007, 10:33
еми на теб ти е лесно хубаво моми4е никой няма да откаже,а мом4ето ще решат,4е се натрапва...

GotheL
04-15-2007, 10:45
спокос човеко ....да дам пример с колегата си ...само един си имаме за целия ми курс имного си го обичаме хахаха:) та той е на 21 и не е имал гадже до сега и нищо ....и той е по-странен бих казала че филисофски настроен към живота...много добър приятел ми е и аз а и не само аз го уважавам. :)и е добряк...и си мисля че все ще си намери приятелка...но има толкова други хубави неща че едва ли се е замислял над въпроса защо си няма гадже! :) :idea:

04-15-2007, 11:19
Това 4е го прикрива не озна4ава,4е не се е замислял...

04-15-2007, 12:16
Знам, че обикновено не подхождате сериозно към такива тийнейджърски истории, но не се и надявам на особено разбиране. Тук съм само, да споделя.
На 17 години съм и най-голямия ми комлекс е, че никога не съм си имал гадже, не съм се целувал, а пък за секс и дума не може да става. Единственото, което ме изпълва са чикиите. Тихата ръчна гимнастика, която практикувам всяка вечер пред компютъра ! Незнам какво ми става, писна ми ! Бесен съм на себе си, чувствам се в задъдена улица без перспективи. По ред причини имам малко приятели, затворен съм в себе си и рядко излизам - вероятно фактора, явяващ се най-важен в това да си намери човек гадже, приятели...
Няма и къде да се запозная с момиче, на дискотека не ми върви да отида сам, в нета пък с никой си няма доверие на никого - това пак изключва тази възможност. А пък и от друга страна съм израснал малко по-свитичък, не се чувствам достатъчно 'освободен'. Незнам защо момичетата намират поведението ми за меко казано 'особено'. Опитвам се да бъда внимателен, галантен... ама нещо не се получва тая тактика. Веротно съм достата стромоден за днешните стандарти, но да си кажем чесно. Връсничките ми и грам не разбират от 'старовремство и кавалерство'. Струва ми се, че всичките са курви. Това никога не съм го казвал на никоя в очите, затова определено отношението ми към жените не може да се счете за неуважително. Допреди гледах на момичетата наистина като на същества, с които можеш да общуваш, да се забавляваш с тях, но от извесно време усещам, че съм бил в голяма заблуда. Никое момиче не ме харесва, а съм се опитвал да влагам някакъв стил и подход когато съм пробвал да стане свалка ала бала. Ама нейсе, опитвал съм се да бъда винаги кавалер, интелигентен съм, забавен, но нещо все куца. А кото гледам всичките ми връсници си имат гаджета, а с нищо повече не са от мен. Даже повечето се отнасят към момичетата просташки, всякаква липса на галантност и деликатност, незнам защо но хем подхождат грубо, хем успяват... Забърсват си някое момиче, ползват го като сексуална кукличка една две седмици и късат, а мацките не се чувстват унижавани през това време. Сякаш просто им е и на тях за едното чукане. Ама немога да им бъда съдник...
Единствената жена, която ми е казвала, че ъм красив е майка ми. Може би защото просто ми е майка, но това са си явно просто приказките на всяка една майка към детето и. Губя всякакво чувство и самоувеност вече. Пък и като се погледна в огледалото верно изглеждам някак си детски на физиономия. Какво, защо, как се стигна до тук, на 17 без гадже и така продължава... Все въпроси, които ме мъчат и може би няма да им намеря отговор. Може би трябва да си продължавам да живея в скапания си свят, затворен в мислите си и все надяващ се... Надеждата умира последна, но в случая аз вече убих и последната останала такава в мен. Скоро завършвам гимназия, след училище установяването на социални контакти ще стане още по-трудно. Живота ще ме поеме и ще ми дойдат толкова куп проблеми на главата, че въобще няма да ми се мисли за гаджета. А пък и вече толкова ще съм си осрал самочувствието поради причината, че съм живял толкова дълго с мисълта за малоценност, че вече просто ще съм си свикнал с миризмата. Ще предпочитам да си продължа да усран и неразбран, отколкото да се самоизмъчвам... Може би това ще бъде спасителния вариант заедно с много онанизъм.
пп1. Съжалявам за стила, отнесох се в мисли не особено смислово свързани, а може би прекалено дълго написани изобщо, за да може някой да ги прочете. Чувствайте се герои ако сте стигнали до тук. ;)
пп2. Жените винаги усещат, когато ти липсват и затова се бъзикат с теб, тва го знам..
пп3. А ако някой ме посъветва да опитам с мъж - да си гледа работата!


Ех, поне ми олекна малко.
Лека вечер. ;)

как ти е скайпа бих искала да си пишжем

Just_say_no
04-15-2007, 12:56
:shock: zemi q ostai ra4nata a ? Idi nqkoq ve4er na diskoteka i 6te razbere6 kolkoe sladko da zabar6e nqkoe momi4e samo za 1 ve4er. i da ne izleze ni6to vse pak nali si ostava6 s gotinoto izjivqvane ;) (li4en opit)

04-15-2007, 13:33
Знам, че обикновено не подхождате сериозно към такива тийнейджърски истории, но не се и надявам на особено разбиране. Тук съм само, да споделя.
На 17 години съм и най-голямия ми комлекс е, че никога не съм си имал гадже, не съм се целувал, а пък за секс и дума не може да става. Единственото, което ме изпълва са чикиите. Тихата ръчна гимнастика, която практикувам всяка вечер пред компютъра ! Незнам какво ми става, писна ми ! Бесен съм на себе си, чувствам се в задъдена улица без перспективи. По ред причини имам малко приятели, затворен съм в себе си и рядко излизам - вероятно фактора, явяващ се най-важен в това да си намери човек гадже, приятели...
Няма и къде да се запозная с момиче, на дискотека не ми върви да отида сам, в нета пък с никой си няма доверие на никого - това пак изключва тази възможност. А пък и от друга страна съм израснал малко по-свитичък, не се чувствам достатъчно 'освободен'. Незнам защо момичетата намират поведението ми за меко казано 'особено'. Опитвам се да бъда внимателен, галантен... ама нещо не се получва тая тактика. Веротно съм достата стромоден за днешните стандарти, но да си кажем чесно. Връсничките ми и грам не разбират от 'старовремство и кавалерство'. Струва ми се, че всичките са курви. Това никога не съм го казвал на никоя в очите, затова определено отношението ми към жените не може да се счете за неуважително. Допреди гледах на момичетата наистина като на същества, с които можеш да общуваш, да се забавляваш с тях, но от извесно време усещам, че съм бил в голяма заблуда. Никое момиче не ме харесва, а съм се опитвал да влагам някакъв стил и подход когато съм пробвал да стане свалка ала бала. Ама нейсе, опитвал съм се да бъда винаги кавалер, интелигентен съм, забавен, но нещо все куца. А кото гледам всичките ми връсници си имат гаджета, а с нищо повече не са от мен. Даже повечето се отнасят към момичетата просташки, всякаква липса на галантност и деликатност, незнам защо но хем подхождат грубо, хем успяват... Забърсват си някое момиче, ползват го като сексуална кукличка една две седмици и късат, а мацките не се чувстват унижавани през това време. Сякаш просто им е и на тях за едното чукане. Ама немога да им бъда съдник...
Единствената жена, която ми е казвала, че ъм красив е майка ми. Може би защото просто ми е майка, но това са си явно просто приказките на всяка една майка към детето и. Губя всякакво чувство и самоувеност вече. Пък и като се погледна в огледалото верно изглеждам някак си детски на физиономия. Какво, защо, как се стигна до тук, на 17 без гадже и така продължава... Все въпроси, които ме мъчат и може би няма да им намеря отговор. Може би трябва да си продължавам да живея в скапания си свят, затворен в мислите си и все надяващ се... Надеждата умира последна, но в случая аз вече убих и последната останала такава в мен. Скоро завършвам гимназия, след училище установяването на социални контакти ще стане още по-трудно. Живота ще ме поеме и ще ми дойдат толкова куп проблеми на главата, че въобще няма да ми се мисли за гаджета. А пък и вече толкова ще съм си осрал самочувствието поради причината, че съм живял толкова дълго с мисълта за малоценност, че вече просто ще съм си свикнал с миризмата. Ще предпочитам да си продължа да усран и неразбран, отколкото да се самоизмъчвам... Може би това ще бъде спасителния вариант заедно с много онанизъм.
пп1. Съжалявам за стила, отнесох се в мисли не особено смислово свързани, а може би прекалено дълго написани изобщо, за да може някой да ги прочете. Чувствайте се герои ако сте стигнали до тук. ;)
пп2. Жените винаги усещат, когато ти липсват и затова се бъзикат с теб, тва го знам..
пп3. А ако някой ме посъветва да опитам с мъж - да си гледа работата!


Ех, поне ми олекна малко.
Лека вечер. ;)

как ти е скайпа бих искала да си пишжем
yckopehue

BAYO
04-15-2007, 15:34
Намирисва ми тука на любоввввв м/у гостите във форума :smt007 хахаха :smt016

04-15-2007, 16:14
А как да отиде сам на дискотека?

secret_user
04-15-2007, 16:47
Амиии с риск да се повторя казвам имам същия проблем. По някога спира да ми пука... Но момичетата който обичат -кавалерите- наистина вече се проят на пръсти ... Проблема при мене е тялото ми ... Може би главната причина за: "Нека си останем фр-та"

IlLuSi0nS`
04-15-2007, 16:57
Амиии с риск да се повторя казвам имам същия проблем. По някога спира да ми пука... Но момичетата който обичат -кавалерите- наистина вече се проят на пръсти ... Проблема при мене е тялото ми ... Може би главната причина за: "Нека си останем фр-та"

кфо пшък ти има на тялото ве хахахах ебати комплексите каде ги вадите обаче хахаха тела, пъпки, били мн срамежливи, притеснявали се, срам ги било, хората на били дружелюбни, нямали приятели, не излизали, не можели да говорят с момичета, и т.н. и т.н. едва ли мога да изброя всички глупости, от които някои хора се комплексират дотолкова, че забравят главната причина, поради която са на то зи свят.. а именно ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАШ!
разберете, че няма значение как точно изглеждаш и дали си като супер модел, недостатъците са онова, което ни прави уникални.. обичайте недостатъците си и ще обичате и себе си.. а щом се обичаш винаги ще имаш силата да приемаш нещата с усмивка.. а когато се усмихнеш и животът ти се усмихва.. банално звучи може би, но аз така го разбирам.. няма смисъл сами да се затваряте в някакви рамки, породени от страха, притеснението, предразсъдаците и комплексите.. единственото важно нещо е как се чувствате и какво чувство оставяте в околните.. ако предизвиквате тяхната усмивка значи сте на прав път, а ако не - потърсете причината в себе си и се опитайте да погледнете реалността с малко по-други очи.. ако ме разбирате какво изобщо се опитвам да кажа..

asi_basi
04-15-2007, 17:26
Hei sladur, ne se pritesnqvai...naistina sqka6 dosta ot momi4etata ne ta4at mnogo mnogo kavalerite i milite mom4eta...No spokoino ostanali sa o6te dosta takivva koito predpo4itat kavalerite...Az ponqkoga sam edna ot tqh daje.
Ne si samo ti v podobno polojenie....ima i dosta momi4eta koito sa taka, imah 1 priqtelka koqto be6e na 21 i mi kaza 4e o6te nikoga ne se e celuvala i imala gadje mai 4ak kam 24-25 se hvana s parviq si priqtel. Druga pak ima6e samo 2 gadjeta a be6e na 18, sled tova ela da vidi6 kak varti gadjetata. Iskam prosto da ti kaja, 4e nqma smisal da se ot4aiva6 i da misli6 4e cql jivot 6te si taka...Kazaha ti tolkova saveti horata tuk, poslu6ai gi! Kaza 4e ima6 malko priqteli, vse nqkoi ot tqh nqkoga hodi na diskoteka - idi s tqh... Parviq pat moje da ne e koi znae kakvo, za6toto ne si sviknal no 6te vidi6 kak 6te ti haresa da izliza6 ! ;) Samo ne se ot4aivai !

Hei ima6 li skype ?

punisher
04-15-2007, 18:18
Намирисва ми тука на любоввввв м/у гостите във форума :smt007 хахаха :smt016

любоффтаа е навсякъдее...

(май ще съчиня песен)
за теб момко (автора) :lol:

недей унива...
ако знаеш колко ЕнТЕлЕгеНтни самотници(като мен) те чакат...
няма да се гътнеш сам...няма страшно
я си цъкни на фейса една весела олигофренска усмивка :-D
ахх... чак ми стана хубаво

bungle
04-15-2007, 18:54
Прекрасно написано.
Почти заплаках.
Абе, я му тегли една майна на всичко. ;)

04-15-2007, 19:41
Добре а ако нямаш приятели,които ходят на дискотека как тогава?Вие маи не разбирате какви късметлии сте си намерили компания и приятели,с които да се забавлявате.Е има хора,които не могат и това ги подтиска,депресира и им идват доста отка4ени мисли...

sasha_90
04-15-2007, 20:13
Не няма да ти кажа-"Тръгни с мъж",защото съм момиче(без гадже)-и аз не БИХ трагнала с жена.Не се притеснявай,че си нямаш гадже-по добре да нямаш от колкото да ходиш с няква дет само ще ти разбие сърцето.Имай малко по положително отношение към живота,колкото и проблеми да имаш,всеки ги има......
Ако се харесваш и др ще те харесват.Не се влияй от чуждото мнение,имай свое.
Пожелавам ти мн успехи за напред!

YckopeHue
04-15-2007, 20:43
ТАКА, ЯВНО НЯКОЙ МЕ ЕБАВА, ЦЯЛА НОЩ МИ СЕ ВКЛЮЧВАТ ХОРА. ЕТО Я И ПРИЧИНАТА. ЗА 2РИ ПЪТ ВЛИЗАМ В ТОЗИ ФОРУМ И НЯМАМ НИЩО ОБЩО НИТО С ТЕМАТА, НИТО С ПРОБЛЕМА НА ЧОВЕКА, ПУСНАЛ Я.

Skype потребителя YCKOPEHUE НЯМА НИЩО ОБЩО С ВАС. НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ БИХТЕ БИЛИ ТАКА ДОБРИ ПОВЕЧЕ ДА НЕ СВЪРЗВАТЕ ТАЗИ ТЕМА С ТОЗИ АБОНАТ. БЛАГОДАРЯ.

УСПЕХ НА РЕТАРДА, КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИ НИТО ПРИЯТЕЛКА НИТО НЕ ЗНАМ СИ КВО, НЕ СЪМ ЧЕЛ ЦЯЛАТА ТЕМА, НО ДА НЕ МЕ НАМЕСВА ПОВЕЧЕ В НЕГОВИЯ СИ ЖИВОТ И НАЙ-ВЕЧЕ, ДА НЕ МЕ ЕБАВА, ЗАЩОТО ВЕЧЕ И ПО СКАЙП ЗАПОЧНАХА ДА МЕ НАЛАЗВАТ РЕТАРДИ КАТО НЕГО. -.-

ЛЕКА ВИ ВЕЧЕР.

П.С. Поста е написан наистина грамотно и интелигентно. Рядкост са. Късмет на пича, има и сдухващи моменти в живота. Съчувствам му, горните определения на ретард се отнасят за този, който ме е набедил. Късмет.
П.С.2 Яни, май и в теенпроблем влизаш,а хехе...

IGNGN
04-16-2007, 00:36
Бах мааму
Две моми поискаха скайпа на човека вече... абе публичното самосъжаляване да не е някакъв нов свалячески трик? Пак ли съм изостанал с новите тенденции?

Сега малко по темата

Повечето момичетата са си такива както ги описахте
Като пораснат някои решават че им трябват галантни романтици или нещо в този стил
Така че не е нужно да се променяш (за автора)
Само изчакай да порастнеш

Впрочем дискотеките са надценени
В кръчмите е истинския купон!

04-16-2007, 10:18
И пак ако нямаш с кои да отидеш на тая кру4ма гориш...

04-16-2007, 15:49
Спокойно и аз съм на 17 и си нямам гадже,има време за всичко :wink:

Sunarry
04-16-2007, 17:41
Ами да ти кажа аз съм момиче и също си мисля че не съм чак толкова лоша. И все пак си нямам гадже. Ако трябва да съм честна именно това е причината за постоянната депресия в кото се намирам. Успокоявам се с това, че всичко са само едни хормони и след 2-3 годинки сичко ще е ок. Не съм убедена в това, но все пак надеждата умира последна ;) .

Just_say_no
04-16-2007, 18:01
q stiga depresiiki =; Q se ogledaite tolkova li nqma koi da vi haresa? tolkova li nqma za kvo da se borite ??? :)

bawdy talk
04-16-2007, 18:42
Домързя ме да го прочета,но най вероятно и ти като всички останали си се самосъжалявал което не променя нищо,за да промениш нещо трябва да направиш нещо.Това че на 17 нямаш гадже не е голям фал и не значи че ще си умреш девствен!

04-16-2007, 20:08
И пак никои не казва как да се сабереш с то4ните хора за да ходиш напрет-назат....

mladenecut
04-16-2007, 20:31
имА СИ НАЧИН-мускули,напечено държание и най-вече да не ти пука от никой.С една дума да бъдеш като тях.Но без да забравяш кой си всъщност.Аз го пустигнах с адски усиля и мисля че не се промених в отрицателна посока,а се усъвършенствах.В този живот трябва да можеш да се адаптираш към различни обстановки ,но с мярка.Не знам дали ме разбра

04-16-2007, 20:53
имА СИ НАЧИН-мускули,напечено държание и най-вече да не ти пука от никой.С една дума да бъдеш като тях.Но без да забравяш кой си всъщност.Аз го пустигнах с адски усиля и мисля че не се промених в отрицателна посока,а се усъвършенствах.В този живот трябва да можеш да се адаптираш към различни обстановки ,но с мярка.Не знам дали ме разбра
Някои избират лесния път, а други - трудния.
Да се превърнеш в един от тях, да поддържаш с много труд и усилия измисления си имидж, само и само да си като тях. (А какво имат те? Ако се позамисли човек, в крайна сметка се стига до извода, че нямат нищо истинско. Нищо, което не може да си отиде в рамките на едно денонощие)

Или да останеш себе си, и да изтърпиш всичко. И в крайна сметка никой не умира сам. А този, който е намерил щастието без да се извръща от себе си, умира много по-щастлив.
(:

IGNGN
04-17-2007, 03:15
И пак ако нямаш с кои да отидеш на тая кру4ма гориш...

Тука си в грешка
В кръчмата отиваш сам, сядаш на бара и се оглеждаш за яки каки (или ги чакаш те да дойдат)
В кръчмата компанията пречи на забивките

girl_in_black
04-17-2007, 13:24
темата ти ми направи много силно впечатление.Аз съм на 15, до сега не съм имала гадже, за разлика от връстничките си.През главата ми минават абслолютно същите мисли.Но знам ,че не трябва да се отчайваме.Както са казали хората"за всеки влак си има пътници"

04-17-2007, 13:26
Колкото по-нормално се държите толкова е по-малък шанса да си намерите на тия години.

hackersdown2223123
04-17-2007, 14:03
ХОДИ НА ДИСКОТЕКА забий някоя мацка и ше се оправиш автоматик.Е така ПОНЕ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ТРЯБВА ДА ИМАШ ЗА ДИСКО НЕЩО.

Just_say_no
04-17-2007, 17:22
ХОДИ НА ДИСКОТЕКА забий някоя мацка и ше се оправиш автоматик.Е така ПОНЕ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ТРЯБВА ДА ИМАШ ЗА ДИСКО НЕЩО.
i az tai mislq :wink:

04-17-2007, 18:58
А ако нямаш такива приятели?Какво правиш тогава?

mistral
04-17-2007, 20:32
---
по-въпроса за момичетата има мнооооого да спорим.... ! просто не си се запознал със някое свестно момиче ;Р
И кои са свестните днешно време ? Тези, които са малко по-красиви, но пък са абсолютно празноглави, имат огромното самочувствие на незнам си колко единствени и неповторими, и обръщат внимание само на момчета с по-дебели портфейли. А има и такива, които даже и на външен вид са абсолютни отрепки, но пак имат самочувствието, че всяко момче им е в краката, само защото са били с повече момчета. А тези момчета за да са били с тях, или са били същите като тях, или са били супер загорели, или не са разбирали от хубави момичета.
phahahha dori ne razbrax polovinata ot tva koeto kaza no ni6to :)
ako si misli6 4e az sum mn opitna iLi se grimiram qko ili sum nqkfa 4algarka.. sori gre6i6...!!! A svesni momi4eta....i mom4eta tfa sa moita kompaniika...vinagi ima kvo da si kaje6...

mistral
04-17-2007, 20:35
темата ти ми направи много силно впечатление.Аз съм на 15, до сега не съм имала гадже, за разлика от връстничките си.През главата ми минават абслолютно същите мисли.Но знам ,че не трябва да се отчайваме.Както са казали хората"за всеки влак си има пътници"
същото...........! само има един гаден парадокс - някои грозни и пъпчиви мои ''приятелки'' са се забравили колко гаджета са имали! не че съм няква красива...обикновенно момиче...абе нз ](*,)

04-18-2007, 08:22
няма ли да си остави6 скайпа :?:
искам да ти пи6а :D

BAYO
04-18-2007, 12:57
Май май много станаха кандидатите за контакт ам ? Хехех няма лошо, напротив даже!! :wink: :P

bebezavar
04-18-2007, 13:28
Знам, че обикновено не подхождате сериозно към такива тийнейджърски истории, но не се и надявам на особено разбиране. Тук съм само, да споделя.
На 17 години съм и най-голямия ми комлекс е, че никога не съм си имал гадже, не съм се целувал, а пък за секс и дума не може да става. Единственото, което ме изпълва са чикиите. Тихата ръчна гимнастика, която практикувам всяка вечер пред компютъра ! Незнам какво ми става, писна ми ! Бесен съм на себе си, чувствам се в задъдена улица без перспективи. По ред причини имам малко приятели, затворен съм в себе си и рядко излизам - вероятно фактора, явяващ се най-важен в това да си намери човек гадже, приятели...
Няма и къде да се запозная с момиче, на дискотека не ми върви да отида сам, в нета пък с никой си няма доверие на никого - това пак изключва тази възможност. А пък и от друга страна съм израснал малко по-свитичък, не се чувствам достатъчно 'освободен'. Незнам защо момичетата намират поведението ми за меко казано 'особено'. Опитвам се да бъда внимателен, галантен... ама нещо не се получва тая тактика. Веротно съм достата стромоден за днешните стандарти, но да си кажем чесно. Връсничките ми и грам не разбират от 'старовремство и кавалерство'. Струва ми се, че всичките са курви. Това никога не съм го казвал на никоя в очите, затова определено отношението ми към жените не може да се счете за неуважително. Допреди гледах на момичетата наистина като на същества, с които можеш да общуваш, да се забавляваш с тях, но от извесно време усещам, че съм бил в голяма заблуда. Никое момиче не ме харесва, а съм се опитвал да влагам някакъв стил и подход когато съм пробвал да стане свалка ала бала. Ама нейсе, опитвал съм се да бъда винаги кавалер, интелигентен съм, забавен, но нещо все куца. А кото гледам всичките ми връсници си имат гаджета, а с нищо повече не са от мен. Даже повечето се отнасят към момичетата просташки, всякаква липса на галантност и деликатност, незнам защо но хем подхождат грубо, хем успяват... Забърсват си някое момиче, ползват го като сексуална кукличка една две седмици и късат, а мацките не се чувстват унижавани през това време. Сякаш просто им е и на тях за едното чукане. Ама немога да им бъда съдник...
Единствената жена, която ми е казвала, че ъм красив е майка ми. Може би защото просто ми е майка, но това са си явно просто приказките на всяка една майка към детето и. Губя всякакво чувство и самоувеност вече. Пък и като се погледна в огледалото верно изглеждам някак си детски на физиономия. Какво, защо, как се стигна до тук, на 17 без гадже и така продължава... Все въпроси, които ме мъчат и може би няма да им намеря отговор. Може би трябва да си продължавам да живея в скапания си свят, затворен в мислите си и все надяващ се... Надеждата умира последна, но в случая аз вече убих и последната останала такава в мен. Скоро завършвам гимназия, след училище установяването на социални контакти ще стане още по-трудно. Живота ще ме поеме и ще ми дойдат толкова куп проблеми на главата, че въобще няма да ми се мисли за гаджета. А пък и вече толкова ще съм си осрал самочувствието поради причината, че съм живял толкова дълго с мисълта за малоценност, че вече просто ще съм си свикнал с миризмата. Ще предпочитам да си продължа да усран и неразбран, отколкото да се самоизмъчвам... Може би това ще бъде спасителния вариант заедно с много онанизъм.
пп1. Съжалявам за стила, отнесох се в мисли не особено смислово свързани, а може би прекалено дълго написани изобщо, за да може някой да ги прочете. Чувствайте се герои ако сте стигнали до тук. ;)
пп2. Жените винаги усещат, когато ти липсват и затова се бъзикат с теб, тва го знам..
пп3. А ако някой ме посъветва да опитам с мъж - да си гледа работата!


Ех, поне ми олекна малко.
Лека вечер. ;)


Пич това че си нямал гадже, целувка или акт не те прави по-малко мъж. Напротив с интелигентността на поста си ти показваш, че си много по-голям мъж от доста "МЪЖЕ". Колкото до другото има една много добра поговорка --> за всеки влак си има пътници. В момента в който ти си намериш гадже, а това ще се случи сигурен съм. То твоето гадже ще е много по-добро от тези на ТУРБО-ГЪЗАРИТЕ, както и от тези девойки дето харесват "ЛОШИТЕ" батковци.........а и всяка такава дето си пада по гореспоменатия тип мъже, рано или късно бива опарена и после се замисля преди да направи нещо. Така че живей си сега живота и не търси гадже, тя сама ще дойде......както казва баба ми --> жена и техника се взимат само на късмет..........а като спреш да мислиш за това постоянно и като спреш да се само измъчваш и депресираш, че си нямаш гадже..........момичетата ще те погледнат с друго око.
Айде да се спирам че и аз май избухнах в размисли и страсти.....Със здраве.

04-18-2007, 17:07
[quote=Jonny Bravo]Знам, че обикновено не подхождате сериозно към такива тийнейджърски истории, но не се и надявам на особено разбиране. Тук съм само, да споделя.
На 17 години съм и най-голямия ми комлекс е, че никога не съм си имал гадже, не съм се целувал, а пък за секс и дума не може да става. Единственото, което ме изпълва са чикиите. Тихата ръчна гимнастика, която практикувам всяка вечер пред компютъра ! Незнам какво ми става, писна ми ! Бесен съм на себе си, чувствам се в задъдена улица без перспективи. По ред причини имам малко приятели, затворен съм в себе си и рядко излизам - вероятно фактора, явяващ се най-важен в това да си намери човек гадже, приятели...
Няма и къде да се запозная с момиче, на дискотека не ми върви да отида сам, в нета пък с никой си няма доверие на никого - това пак изключва тази възможност. А пък и от друга страна съм израснал малко по-свитичък, не се чувствам достатъчно 'освободен'. Незнам защо момичетата намират поведението ми за меко казано 'особено'. Опитвам се да бъда внимателен, галантен... ама нещо не се получва тая тактика. Веротно съм достата стромоден за днешните стандарти, но да си кажем чесно. Връсничките ми и грам не разбират от 'старовремство и кавалерство'. Струва ми се, че всичките са курви. Това никога не съм го казвал на никоя в очите, затова определено отношението ми към жените не може да се счете за неуважително. Допреди гледах на момичетата наистина като на същества, с които можеш да общуваш, да се забавляваш с тях, но от извесно време усещам, че съм бил в голяма заблуда. Никое момиче не ме харесва, а съм се опитвал да влагам някакъв стил и подход когато съм пробвал да стане свалка ала бала. Ама нейсе, опитвал съм се да бъда винаги кавалер, интелигентен съм, забавен, но нещо все куца. А кото гледам всичките ми връсници си имат гаджета, а с нищо повече не са от мен. Даже повечето се отнасят към момичетата просташки, всякаква липса на галантност и деликатност, незнам защо но хем подхождат грубо, хем успяват... Забърсват си някое момиче, ползват го като сексуална кукличка една две седмици и късат, а мацките не се чувстват унижавани през това време. Сякаш просто им е и на тях за едното чукане. Ама немога да им бъда съдник...
Единствената жена, която ми е казвала, че ъм красив е майка ми. Може би защото просто ми е майка, но това са си явно просто приказките на всяка една майка към детето и. Губя всякакво чувство и самоувеност вече. Пък и като се погледна в огледалото верно изглеждам някак си детски на физиономия. Какво, защо, как се стигна до тук, на 17 без гадже и така продължава... Все въпроси, които ме мъчат и може би няма да им намеря отговор. Може би трябва да си продължавам да живея в скапания си свят, затворен в мислите си и все надяващ се... Надеждата умира последна, но в случая аз вече убих и последната останала такава в мен. Скоро завършвам гимназия, след училище установяването на социални контакти ще стане още по-трудно. Живота ще ме поеме и ще ми дойдат толкова куп проблеми на главата, че въобще няма да ми се мисли за гаджета. А пък и вече толкова ще съм си осрал самочувствието поради причината, че съм живял толкова дълго с мисълта за малоценност, че вече просто ще съм си свикнал с миризмата. Ще предпочитам да си продължа да усран и неразбран, отколкото да се самоизмъчвам... Може би това ще бъде спасителния вариант заедно с много онанизъм.
пп1. Съжалявам за стила, отнесох се в мисли не особено смислово свързани, а може би прекалено дълго написани изобщо, за да може някой да ги прочете. Чувствайте се герои ако сте стигнали до тук. ;)
пп2. Жените винаги усещат, когато ти липсват и затова се бъзикат с теб, тва го знам..
пп3. А ако някой ме посъветва да опитам с мъж - да си гледа работата!


Ех, поне ми олекна малко.
Лека вечер. ;)

Zdrasti,priqtel.
Mi az da ti kaja sum podobrena versiq na tvoi slu4ai - na 19 sum ,nikoga ne sum imal gaje,celuvki i t.n.Takiva raboti ne biva da te ot4aivat,ami po-dobre gi izpolzvai v tvoq polza.Po-dobre taka,6tom sudbata ni poso4va sreden prust-poso4i i ti i ne se izmu4vai dopulnitelno.Puk i ne sme edinsteveni.Nqkoi i do 30-40 godini ne sa imali vruzki...

04-18-2007, 18:22
споко пич :-D . Еееее колко време има пред тебе :-D Колко още ч.екии моеш да измааш :mrgreen:

Just_say_no
04-18-2007, 18:47
споко пич :-D . Еееее колко време има пред тебе :-D Колко още ч.екии моеш да измааш :mrgreen:

:smt043 :smt043 :smt081 :smt081

04-18-2007, 18:55
еи BAYO ти кво да не ревнува6 :smt005
като си на зор дай си и ти скайпа

04-18-2007, 18:55
еи BAYO ти кво да не ревнува6 :smt005
като си на зор дай си и ти скайпа

04-18-2007, 18:55
еи BAYO ти кво да не ревнува6 :smt005
като си на зор дай си и ти скайпа

assd
04-18-2007, 20:40
ясна работата - вашите са ти ебали майката, направили са те свит и скромен...

запомни едно - всички от немъжки пол са к*рви, искат само пари - така че вади пачките, колата и нема да имаш никви проблеми

и сега малки феминистки да не ме нападнете че не е верно, щото бат ви гошко ше ви научи вас :lol:

04-19-2007, 10:11
А ако нямаш приятели,които да те заведат на диско кво?Да знаете колко ми се е щяло да отида на диско или на парти ма като нема с кои.Да от4аян сам и сам на 16.....

Fucking_Life
04-19-2007, 14:22
Продължавай в същияи дух =D> МАлко мъже като теб са останали

BAYO
04-19-2007, 16:06
еи BAYO ти кво да не ревнува6 :smt005
като си на зор дай си и ти скайпа

Бухахахаха .... чак от зор 3 пъти си го написал/а! После аз съм бил, а :P :P Споко, аз скайп ползвам рядко, но ако ти тряя нещо спешно може и да се договорим :wink:

П.Т.
Продължавай в същияи дух

Skullbreaker
04-19-2007, 16:10
Бате мен па ме е яд..Хабя си най-хубавите години за гаджета и вместо да давам пари за бонбони давам пари за презервативи...Искрено ти завиждам , ако започнеш от рано , попадаш в друг свят..Кога бях невинно дете , кога почнах да ходя по пиянски купони и да прая секс...Тъпо е.Стой си така , ти си моя идол.

mistral
04-19-2007, 17:52
Бате мен па ме е яд..Хабя си най-хубавите години за гаджета и вместо да давам пари за бонбони давам пари за презервативи...Искрено ти завиждам , ако започнеш от рано , попадаш в друг свят..Кога бях невинно дете , кога почнах да ходя по пиянски купони и да прая секс...Тъпо е.Стой си така , ти си моя идол.
пффф е кой те бие по главата да се пецкаш още от тиа години ! Тфа е супер тъпо... секи си решава де !!!

04-19-2007, 19:02
skull a откаде си намери такава компания.Както казах на 16 сам и ми се живее,а не мога да се сабера с такива хора....

04-20-2007, 08:34
Jonny Bravo напълно те разбирам,защото аз съм в същото положение та дори и в някой неща по зле.И не съм на 17,а още няколко месеца ставам на 21.Открих много мой грешки,за който сега съжалявам,но май е късно вече,защото ззавърших вече и сега е още по трудно.По мой изчисления сега ти си 11клас.До завършването на училище имаш още няколко месеца за тази година и след това още една.Опитай се през това време да се приобщиш към дадена компания,например твоя клас и чрез нея се запознай и установи връзки с много и различни хора за да може хем да ти е добре сега,хем да си изградиш основа за в бъдеще.Аз лично ако имах твоето време колкото и малко да е то бих постъпил така.Но аз на твоите години не предприемах нищо,дали от срам или поради други причини и сега много съжалявам за това.

04-21-2007, 13:29
Споко на 17 си живота е пред теб :wink:, а и като откриеш секса на 13-14 като станеш на 17 ще ти е омръзнало :wink: има време за всичко айде горе глава, и не се отчайвай

04-21-2007, 20:32
И аз съм на 17, и аз нямам гадже, само че дори и да ми се иска има и момент, в който ми се отщява като се сетя, че на момчетата им е само за едното е***е.

SouL^*DiViNe
04-22-2007, 07:53
я си дай скайпа :wink:

Някой си там...
04-24-2007, 17:21
Леле... това като го четох все едно аз съм го писал :roll: Само един съвет. Опитай се да се държиш по-освободено. Както някои преди мен казаха. Помоли някоя от класа ти да те запознае с нейна приятелка, сприяте ли се с някого... Рано или късно нещата си идват на мястото. Просто ние трябва да имаме търпението да изчакаме точно това време, когато ще сме щастливи :)

Stopman
04-24-2007, 17:32
Jonny Bravo ама това е същото което аз бих казал преди 2 месеца.чесно да ти кажа и аз съм такъв ииии е доста гадно защото доста се е изменило всичко и сега на момичетата им се струва даже странно ако момчето е джентълмен.доста си е гадно да гледаш как умни и красиви момичета си хващат момчета,които не им пука за тях.вярно е и това което казаха другите за компанията и излизането.ноо има още 1 много важен фактор.и аз си мислех че няма да си хвана гадже ама касмета беше на моя страна и всичко стана ужасно случайно.. е сега сме си 2 месеца вече заедно. може да ти се стори изтаркано, но ще намериш момиче,което ще оцени това, което си, дори и на теб да не ти се вярва \:D/ :wink:

fak_you_maafaka
04-24-2007, 18:36
Ta ob6to vzeto v tvoq slu4ai ako ne napravi6 ni6to e vupros na kusmet da nameri6 momi4e koeto da ne e kyrva i da se haresate.
Makar 4e pri nqkoi jivota zapo4va sled zavur6vaneto, taka 4e imai nadejda.

Az za sefte pravih seks na 14 godini. Qko, si misli6? Hahaaa ne, posle 3 godini ni6to jensko ne bqh baral. Prusnah se s priqtelite mi (vsi4kite stanaha narkomani) i bqh v sustoqnieto koeto opisa. Malko po malko se vurzah s razni mnogo po-stari poznati i se posubirahme dokato ne6tata se opraviha. Ako VUOB6TE nqma6 priqteli gledai da po4ne6 da izliza6 sus suo4enici, drugo ne vijdam, brat.

Za jenite - az sum dosta milo mom4e makar 4e ne gi ostavqm da mi se ka4vat na glavata, mislq 4e sum kato teb po harakter i 4e si super v taq oblast.

saskou
04-24-2007, 20:06
Ако трябва да съдя по това което си написал, ти наиситина си свястно момче (едно от малкото както някои по-назад беше написал). За жените - аз съм на същото мнение. Повечето жени наистина или ще са красиви и прости като да не казвам какво, други пък са с някакви други недостатъци. Така е... лъжа няма, но нека да не забравяме и нас - мъжете защото ние също не сме перфектни. По темата - и аз си нямам приятелка поради простата причина, че искам момиче което да отговаря на всички мои изисквания. Е няма и няма... Отдавна съм го разбрал. А ти не се отчайвай защото девствен няма да умреш. Никой не умира девствен - живота преебава всички :-D

04-25-2007, 07:25
zna4i az smqtam 4e trqbva da se otpusne6 i da byde6 sebe si. i az bqh kato teb vypreki 4e sym malko po malka ot teb i pri men e razli4no no vse pak si edva na 17 i nqma za6to da se pritesnqva6 4e si bez gadje i t.n. jivotyt e pred teb i ima vreme za vsi4ko. imam priqtelka koqto sy6to e na 17 i si nqma gadje ot okolo dve godini i postoqnno povtarq 4e iska gadje i 4e e sramno da si na 17 i da si bez 4ovek do sebe si. spored men tova sa gluposti no kolkoto i da se opitvam da q ubedq 4e nqma za6to da se pritesnqva ot tova tq nito priema nito predava :) uporita e kato magare i ne iska da me slu6a. e nadqvam se ti da ne si kato neq a da se vsu6a6 v syvetite koito vsi4ki nie ti davame i da zapo4ne6 da izliza6 i da se zabavlqva6! e tova e ot men :) pojelavam ti uspeh i stiskam palci da preodolee6 tozi moment ot jivota si:)

P.S. mai mn opleteno stana i sorry ako ne si me razbral kakto se opitvam da ti obqsnq!

Peshito
06-25-2008, 08:51
Знаеш ли какво ще ти кажа, Момче съм на 22години в момента и до 18годишен нямаш изобщо гадже, а пък супер много момичета ме харесваха и ме притесняваха от хубави та все по хубави с две думи не съм грозен даже напротив винаги съм се радвал на супер голям интерес от женския пол винаги като сме ходили някъде с приятели винаги аз съм бил харесвания ама все нещо не се получаваше. Докато не станах на 18 тогава хванах едно гадже с което съм и до днес. Много е красива да не кажа една от най-хубавите в градчето, постоянно я притесняват някви селски свалячи но както и да е.. Искам да ти кажа ,че незнаеш кога съдбата ще те срешне с правилния човек и аз се бях отчаял малко защото се пак бях хубав харесван а девствен на 18години. Имал съм куп възможности да го направя даже още на 14години ама някък си съм се притеснявал...

GreenFairy
06-25-2008, 11:48
Ми какво да ти кажа, не прекалявай с кавалерството. От една страна е добре, момичетата се радват на вниманието, но понякога е малко досадно.

Недей да правиш всичко което момичето те помоли (е угажадай й но не прекалено), имай собствено мнение и не се съгласявай винаги с нея. Това че си умен е страхотно, вече такива хора са рядкост. Сигурна съм, че можеш да си намериш умно и красиво момиче с което ще можете да си говорите смислени неща.
Темата малко старичка ама нищо, надявам се да си намерил свястно момиче като за тебе :)
(предишните постове не съм ги чела, надявам се да не повтарям много много чужди постове)

laila_94
06-25-2008, 12:35
Спокойно,за всичко си има време и начин. :) Ако не сега,то след време ще срещнеш момичето.Страхотно ще е и ако тя е момичето на живота ти .Имам една приятелка ,която беше в същото състояние,но ето сега вече са заедно близо 3 години