PDA

View Full Version : Странна история



04-13-2007, 21:00
Още от много малка (на 7-8г.) си мечтаех за едно момче. То беше по-голямо и беше моят идеал за мъж. Когато станах на 14г. се получи, така че...правихме секс. Още бях малка, наивна и глупава и си въобразявах, че той изпитва някакви чувства към мен (достатъчно силни, че да тръгнем. Но това така и не стана). 6 месеца се виждахме само за секс и аз продължавах да мечтая, че можем да си бъдем нещо повече от сексуални партньорчета. Тогава...срещнах друго момче, което само за 3-4 месеца ми завъртя главата, той беше плейбоя на даскалото. Ходихме 2 месеца, след което ме заряза по много гаден начин (май разбра, че си имам приятелче само за секс, разбра, че съм си имала вземане-даване с негов приятел и т.н.). Общо взето за него станах най-долната к*рва, нацепи ми един игнор, не смееше да ме погледне в очите, а камо ли да ми каже нещо. Примирих се с това положение. Все тайничко си мислех, че отново ще се съберем, но уви...това така и не стана. Минаха повече от 2 години от тогава, той все още е /или поне до няколко дни беше/ в мислите ми. Той се беше превърнал за мен във фикс-идея, аз бях непременно решена да го имам, да бъда с него, без значение кога (сега, или след десет години - това за мен нямаше никакво значение). Въпреки че той си има приятелка вече от повече от 1 година, което за него е ОГРОМЕН рекорд. Явно за него сегашната му връзка е много сериозна, явно наистина е влюбен. ;( Не обръщах внимание на другите мъже около мен, но въпреки това продължавах да се виждам с приятеля ми...само за секс. Вече стават почти 3 години, от както спя с него. И...съвсем наското осъзнах, че той за мен е нещо много важно, нещо много скъпо, нещо, на което много държа, нещо, което не искам в никакъв случай да загубя и...мисля, че чувствата ми, че фикс-идеята ми, сега се насочи към него, към детската ми мечта. Какво ме накра да преоткрия тези чувства ли? Един секс, в който имаше малко повече нежност (нежност, която по принцип въобще липсва). И за кой да се боря сега? За кой да страдам? Сякаш и двамата са еднакво недостижими...с единия (не приятеля ми за секс, а другия) не поддържам никаква връзка, не съм го виждала от адски мнооого време, а и няма перспектива скоро да го видя, имам му един стар GSM номер, който незнам важащ ли е днеска, веднъж го потърсих в скайп, открих го, но не му писах, а и не мога да събера смелост да го направя /имайки в предвид, че си има приятелка, която аз почти всеки ден виждам, защото все пак учим в едно училище, което той завърши междудргото/. Другият пък /приятелят ми за секс, детската ми мечта/ въпреки че изглежда толкова близо всъщност е...изключително далеч. Докато преди си говорехме много, общувахме и извън леглото, в секса имаше много повече нежност, много повече ласки, сега...сега тези неща ги няма. Сега най-много да си разменим 2 думи накръст преди да започнем "работата", след което да се разделим по възможно най-бързия начин. Честно казано незнам какво ме притегля все към недостижими мъже, незнам защо от 3 години вече страдам...от любов, и защо перспектива за оправия НЯМА?!

Kianna
04-13-2007, 21:04
Браво,браво.Продължавай да се чукаш с тоя докато и той не си намери сериозна приятелка и не ти бие шута. :evil:

04-13-2007, 21:07
Много мило.
Той си е имал много приятелки, но това никога не му е пречило да си ляга с мен. Твърдеше, че е влюбен в две от тях и аз наистина вярвах, че е така. Виждах го, раздвах се за него, но...ето, че отново е свободен. Незнам влюбен ли е или не е, но поне приятелка си няма. НО и да има, няма ми "бие шута".
Ако ще се заяждате, моля просто не пишете.

Adwokat
04-13-2007, 21:08
Браво,браво.Продължавай да се чукаш с тоя докато и той не си намери сериозна приятелка и не ти бие шута. :evil:

Лоша си :twisted:

jus7_a_boy
04-13-2007, 22:23
Браво,браво.Продължавай да се чукаш с тоя докато и той не си намери сериозна приятелка и не ти бие шута. :evil:

Лоша си :twisted:

Лоша, но права. Не целя да се заяждам, но това е мнението ми. Неможе от някой който ПРОСТО ТЕ ЧУКА за да има къде да си го завре ти да си го превърнеш във фикс идея, и веднъж от 984375984375 пъти секс да те е чукал нежно вече да мислиш за чувства..сори но ти го казвам за твое добро, ОСЪЗНАЙ СЕ !

BAYO
04-13-2007, 22:56
Тя си е свикнала с х*я отзад бе. Харесва и, мноо си го кефи, прогнозирам, че докато той те клати, гледа на страни... омръзнала си му, няя как. Без да се заяждам без нищо ... промяната е очевадна ... не си говорите не само в леглото, ами и на вън ... е кво мислиш е тва? Любов? Близост? Харесване? Страст? [-X Осъзнай се, по лош път вървиш и до никъде няя да стигнеш. Най-лошото е, че винаги, когато той поиска, ти ще си му го дадеш. Неа кфо да се заблуждаваме.

04-17-2007, 12:24
Ти си егати к*рвата :-D

sar4ito
04-17-2007, 14:36
Ти си егати к*рвата :-D nee taka nee kurva ako ako mislite 4ee nee

Allthatshewant
04-17-2007, 15:01
и в крайна сметка каква го играеш :-k момиче на повикване :?: осъзнай се ако продължаваш така доникъде няма да стигнеш :smt011 [-X

sexy_momi4e
04-17-2007, 15:13
Браво,браво.Продължавай да се чукаш с тоя докато и той не си намери сериозна приятелка и не ти бие шута. :evil:

Лоша си :twisted:

Лоша, но права. Не целя да се заяждам, но това е мнението ми. Неможе от някой който ПРОСТО ТЕ ЧУКА за да има къде да си го завре ти да си го превърнеш във фикс идея, и веднъж от 984375984375 пъти секс да те е чукал нежно вече да мислиш за чувства..сори но ти го казвам за твое добро, ОСЪЗНАЙ СЕ !ami suglasna sum i az :wink:

MuJleH4eTo
04-17-2007, 15:17
Малоумна работа... Осъзнай се малко, докато е време ...

BAYO
04-17-2007, 15:26
Бе ние мое си пишем "ОСЪЗНАЙ СЕ" ама тя е трябвало да се осъзнае преди много време, според мен!

Can't let you go
04-17-2007, 16:00
Егати Курвата :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

furtado
04-17-2007, 16:02
MN E STRANNO 4E SE 4UKA6 S ONQ OT 3 GODINI,NE MOJE DA NE STE SI OMRYZNALI!6TOM DO SEGA TOI NE E ISKAL NI6TO POVE4E OT TEB,NQMA I DA POISKA.TI SAMA KAZA,4E DORI NAPOSLEDYK E PO-ZLE.ZA6TO PRODYLJAVA6 DA SE 4UKA6 S NEGO NE MI E QSNO???MAI GO PRAVI6 SAMO I SAMO DA NE SI ABSOLUTNO SAMA???AMA ZA6TO SE PRITESNQVA6?6TE SI NAMERI6 NQKOI DRUG BE MOMI4E.TI SI KATO KON S KAPACI-ZA TEB NE SY6TESTVUVAT DRUGI MYJE OSVEN TOQ S KOITO SE 4UKA6 I BIV6IQ TI.MOQ SYVET E DA GI ZAEBE6 I DVAMATA I DA ZAPO4NE6 NA 4ISTO,TA DORI I SAMA.IMA6 NUJDA DA SI MALKO SAMA I DA NE SE ZANIMAVA6 S MYJE.JIVOTA E PRED TEB,A MYJE BOL...

JuSt_A_vErMiN
04-17-2007, 16:03
и в крайна сметка каква го играеш :-k момиче на повикване :?: осъзнай се ако продължаваш така доникъде няма да стигнеш :smt011 [-Xбля бля съгласна съм :smt023

`Death`Whore`
04-17-2007, 16:05
Според мен си много глупава или имаш психически проблеми.

lo_flo
04-17-2007, 16:16
Според мен си много глупава или имаш психически проблеми.

Е ти пък сега!Чак психически проблеми!По-скоро е голяма егоистка и е маниачка на тема"Да постигна каквото съм си наумила"!А и твърдоглава,може да кажем също невъзпитана,но не мисля,че е няква луда!

`Death`Whore`
04-17-2007, 16:18
Говорех за начина, по който поднесе историята..."той ме заряза мнгоо гадно, май е разбрал, че се чукам с еди кой си и че съм имала нещо с един негов приятел" - като че ли тези неща са нормални...

vikipf
04-17-2007, 16:29
Говорех за начина, по който поднесе историята..."той ме заряза мнгоо гадно, май е разбрал, че се чукам с еди кой си и че съм имала нещо с един негов приятел" - като че ли тези неща са нормални...
А бе тя цялата тая история е ненормална :-k Се едно е са да почна се ч*кам с едно момче, което "обичам" от 5 години (от 2 клас 8-[ ) , като знам че той просто никога не е имал чувства към мен... И тва а продължама 3 години :-k
Хей момиче осъзнай се... Превърнала си се в к*рва щот прекалено вярваш в ХЕПИ ЕНДЪ ... Забрави ги и двамата, излез на купонче, фани си някое друго момче (поне в леглото си добра сиг :-D /сори тва беше брутално 8-[ /), и се радфай на живота...

04-20-2007, 20:48
BAYO, не, не гледа в страни. Гледа ме в очите.
Колкото до другите изказвания - трудно бих се засегнала. ЗАЩОТО аз предпочитам да спя само с един човек, дори и вече 3 години, от колкото да си сменям гаджетата през 2 месеца. Ако това за вас значи к*рва - ОК, нямам нищо против. Аз лично влагам друго значение в тази дума.
Че съм твърдоглава, знам, признавам го, но осъзнаването на този факт ни най-малко не ми помага да го преодолея.
Незнам защо направих тази тема, ясно ми беше, че ще остана неразбрана и все пак - благодаря на всички за мненията, чрез споделянето олеква.

04-20-2007, 21:41
Не зная как се чувстваш, дано никога не разбера, но ти прави чест, че споделяш. За това се иска също толкова смелост колкото да напишеш нещо на момчето по скайп. Сигурен съм, че след като си изясниш какво чувстваш, ще предприемеш нещо и ще се измъкнеш от тази ситуация. Пожелавам ти успех и по възможност да избегнеш разбито сърце.