PDA

View Full Version : 4ovekyt zad maskata :P



Konfucii
04-13-2007, 22:14
Hora zabelqzali li ste 4e vsi4ki sme aktiori i vseki slaga maska pred vseki e razli4na i kogato se pokaji6 istinskiq ti ili te preebavat ili nqkoe momi4e ti razbiva sarceto ;) tva se povtori mn pati ve4e i to mi umrazna ve4e krai na glupostitte i tapite frazi ne ot dnes ne ot utre ne sled malko a ot sega ve4e sam drug 4ovek to mi pisna :}
samo gluposti pravq nito edno smisleno ne6to thug life neznam si kvo balo si maikata ........ mirc cs gluposti ebi go v jivota dneska go ima utre go nqma nqma sdelki nqma ni6to nqma priqteli ima samo
i ot vsi4ko tova 100 hilqdi tapi gre6ki vlizam v 4ata gledam nqkoq qka f po4vam da si zaribqvam tq mi pi6e 2 usmivki 2 - 3 celufki i si mislq 4e me haresva sled 5 minuti ai da izlezem na kafe neznam / ne izlizam na 4at sre6ti / ne mersi / mi neznam ....... mi kat neiskat 6to mi pi6at weeeeeeeeeeee
otka4am v momenta i az neznam kakvo iskam da kaja ama mi sduhano 6tot edna det q haresvah mn mi otkaza :( i si pi6em ve4e 2 sedmici i ne6to bahti .................................................. .......
ama to verno 4ata ni6to ne e kvoto stane v 4ata si ostava v 4ata ! pf

04-13-2007, 23:03
Кой ползва чат вече?

sherry
04-14-2007, 08:00
Ми какво очакваш? Сигурно половината момичета, с които си пишаш в мирката, са 2-3 години по - малки, отколкото ти казват :lol: Много ясно, че няма да искат да излязат.

Няма нищо лошо в чата, но по - добре общувай с хората в реалния живот. В мираката много хора лъжат. Както ти каза, носят маски. То не, че в истинския живот не е така, ама поне ще можеш да видиш човека срещу теб, иначе може да си чатиш с някой педофил :lol: