PDA

View Full Version : Как да се оправям с момичетата?



RealLife!
04-13-2007, 21:44
Здравейте! Значи много съм тъъп и винаги се прецаквам сам! По принцип, не би трябвало да имам проблем с момичетата, защото определено не съм грозен, имам много приятели и много момичета ме харесват. Приятелите ме мислят за някакъв супер женкар, защото момичетата ми обръщат много внимание, обаче в действителност НЕ Е ТАКА!! Незнам какво ми става, обаче когато е очевидно привличане от страна на някое момиче или НИЩО не правя или се правя на тъп и отбягвам ситуацията! По-принцип не изглеждам притеснителен и даже всички мислят, че съм много отворен! Обичам да правя публични комплименти на момичетата и те много се кефят, обаче мамка му не знам как да действам. Не ме е срам да общувам с момичета, обаче когато харесвам някоя все едно това не съм аз! Леле колко красиви приятелки съм изтървал, чак като се замисля ми иде да се удуша! Имам познати, които според мен не предизвикват особен интерес сред момичетата, обаче винаги успяват да си хванат някоя хубава девойка! А при мен ми идват на тепсия и аз ги отбягвам!!! МАМКА МУ!!!

04-13-2007, 22:24
Продължавай! Нищо хубаво няма да излезе от тая работа.
Разхищение на пари, нерви, време и ... то стига.

BAYO
04-13-2007, 22:48
RealLife , sam kazvash


Имам познати, които според мен не предизвикват особен интерес сред момичетата, обаче винаги успяват да си хванат някоя хубава девойка!

Ми питай ги бе!

IGNGN
04-14-2007, 01:13
Както се казва...

Вие, млади господине, сте индивид от мъжки пол с прикрити хомосексуални предпочитания :!:

04-14-2007, 02:59
и аз съм така ама съм момиче{{{{

RealLife!
04-14-2007, 10:20
Както се казва...

Вие, млади господине, сте индивид от мъжки пол с прикрити хомосексуални предпочитания :!:

Аве боклук, тази тема я пуснах аз.. не ми разказвай за себе си!

Digital
04-14-2007, 10:23
Както се казва...

Вие, млади господине, сте индивид от мъжки пол с прикрити хомосексуални предпочитания :!:

Аве боклук, тази тема я пуснах аз.. не ми разказвай за себе си!
Лол :shock:
:lol:

nasty_f
04-14-2007, 10:28
Това е проблем,за който не знам как да ти помогна.Ти сам трябва да се амбицираш и да престанеш да ги отбягваш..Аз най-малко мога да ти кажа защо правиш така.Помисли сам!
Може да не ти харесват достатъчно,че да ги отбягваш.Ако найстина си се влюбил в едно момиче никога няма да я отбягваш,дори напротив.Ще започнеш да я търсиш...Значи още не си достатъчно сигурен в чувствата си към дадено момиче...
И само те е яд ,като си изпускал шансовете си,защото са хубави ли?Това не е най-важното.