PDA

View Full Version : Имаш ли пари



04-13-2007, 22:09
"Имаш ли парички, обичан си от всички. Нямаш ли парички, в миг изчезват всички. Имаш ли парички обичан си от всички." Защо е така?

krisi_pisi
04-13-2007, 22:15
Защото паричките въртят света :smt046 ако немаш парички нищо не си ;)

04-13-2007, 22:15
Мерси за утехата!

rubi
04-13-2007, 22:21
Еми такъф е живота!!

krisi_pisi
04-13-2007, 22:22
Мерси за утехата!


неисках да прозвочи толкова грубо ,но пък за какво да се лъжем така си е всички го знаем . За съжаление много са малко хората който оценяват човека като индивидуална личност а не по това колко са богати или не....това е проблема на повечето от нас неможем да оценяваме хората :smt009

04-13-2007, 22:24
Е ние обаче да не сме оценители, че все се занимаваме с другите? Човек трябва да има време и за себе си.

krisi_pisi
04-13-2007, 22:36
Еми това е човек се гледа какъв е ако е как да се изразя "по-заможен" търси от неговата класа а не някой "малко елементче" а "малките елементи" търсят "по-заможните" т'ва си е каквото искате говорете но според мен това си е истината

04-13-2007, 22:37
Само да те питам Криси, ти от форума mp3-bg ли си?

krisi_pisi
04-13-2007, 22:39
не...различни сме явно немам регистрация там :)

Just_One_Girl
04-14-2007, 05:24
Брех, само аз ли съм случила на хора, които не оценяват по джоба, или още по лошо по джоба на мама и тати. В обркъжението ми както има хора, които не знаят какво да си правят парите, така има и такива, на които едва им стигат. И аз не съм от особено заможните. Поддържаме се венаги. Имах една позната, която си купуваше "приятелите", но накрая остана сама...
Съгласна съм, че има много такива хора, но се радвам, че не съм попаднала на тях.


Криси, бях попаднала на това новото предаваме, на мястото на Стани богат дето е, и там едно момиче от "мафията" се представи като Криси писи. Имаш ли нещо общо? :Р

alkobalko
04-14-2007, 06:27
Не винаги е така. Има хора, които са с теб, заради самия теб, а не за парите ти. Само такива хора можеш да наречеш истински приятели.
А другите са едни материалисти, за които парите са най-важни.

<black soul>
04-14-2007, 09:32
Брех, само аз ли съм случила на хора, които не оценяват по джоба, или още по лошо по джоба на мама и тати. В обркъжението ми както има хора, които не знаят какво да си правят парите, така има и такива, на които едва им стигат. И аз не съм от особено заможните. Поддържаме се венаги. Имах една позната, която си купуваше "приятелите", но накрая остана сама...
Съгласна съм, че има много такива хора, но се радвам, че не съм попаднала на тях.

и аз съм попаднала на такива готини хора, които дори и заможни да са не им пука другите какви са! и аз не съм богата ама никой нищо не ми казва! :-)

zubi
04-14-2007, 14:48
щот хората са използвачи и затва ....

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-14-2007, 15:29
razni hora.. razni ideali... a ti trqbva da si mn`tup 4e da se subirash s takiva det sa s teb samo zaradi parite !!..

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 15:53
Защото парите въртят света :-D

BlackaTBW
04-14-2007, 19:09
Не винаги е така. Има хора, които са с теб, заради самия теб, а не за парите ти. Само такива хора можеш да наречеш истински приятели.
А другите са едни материалисти, за които парите са най-важни.

Алеандра е съвсем права. Не всички са еднакви. Мен например, не ме интересуват никакви пари. :wink: