PDA

View Full Version : Гейско ли е да се обиждаш лесно?



04-13-2007, 22:46
Гейско ли е да се обиждаш лесно? А какво? Не трябва никога ли мъж да се обижда? Че той да не е тъп или от камък? Аз като дете не се обиждах, после - да, сега вече не и ми приятно. Но аз не се обиждам, защото вече не се интересувам от другите, от тяхното мнение.

04-13-2007, 23:01
Да, малко.

04-13-2007, 23:09
Да.

krisi_pisi
04-13-2007, 23:12
всеки има чувства който не трябва да се подтискат и момче да си какво от това хора сме ....

BAYO
04-13-2007, 23:12
Зависи от обидата. Последния път като се насърдих на приятел беше преди 7-8 години ... и до ся му се сърдя. Ммммм неее, аз направо го мразя :o)

koalka
04-14-2007, 04:53
Кой е казал, че не трябва да се обиждат?Не е гейско да се обиждаш, черта от характера е.Някои хора са по-докачливи и това не зависи много-много от пола, макар че съм забелязала-момчетата си говорят много по-грубо и неща, които могат да обидят момичетата, а ние не си ги говорим, ама те са си такива.

alkobalko
04-14-2007, 05:26
Това дали се сърдиш, или не, няма нищо общо със сексуалната ти ориентация. Всеки човек има чувства. Някои хора приемат нещата по-навътре, други не. Когато някой те обиди и нарани чувствта ти е напълно нормално да се разсърдиш.

vvs_go
04-14-2007, 07:36
не смятам 4е е гейско да си тънко обиден, но ако вземе6 да го натрапва6 като лигав грозен и розов фе6ън е гейско и то много

MontellPorter
04-14-2007, 09:48
В моя клас има много( най-вече момичета), които се обиждат супер лесно...
Аз лично много трудно се обиждам...

04-14-2007, 16:28
Зависи от обидата. Последния път като се насърдих на приятел беше преди 7-8 години ... и до ся му се сърдя. Ммммм неее, аз направо го мразя :o)
А ти случайно да се казваш Светин?

BAYO
04-14-2007, 16:34
Зависи от обидата. Последния път като се насърдих на приятел беше преди 7-8 години ... и до ся му се сърдя. Ммммм неее, аз направо го мразя :o)
А ти случайно да се казваш Светин?

Знам, че светът е малък, убедих се в това, но не, не съм Светин.

nasty_f
04-14-2007, 16:34
Хубаво е,че не обръщаш внимание на хорското мнение :-D
Ми,малко е гейско,но само ако е от най-малкото нещо.То жените не го правят,пък камо ли мъжете.
Иначе много ясно,че и те може да се убиждат от по-груби думи,или нараняване на чувствата.Няма нищо срамно.

Shadow_Walker
04-14-2007, 16:36
И откога всички започнахте да разбирате толкова кое е гейско :evil:
Не е естествено.

04-14-2007, 16:38
Като не е, защо чета тук и в други други форуми, че имало "леснообиждащи се фешъни - гейове".

Shadow_Walker
04-14-2007, 16:40
Като не е, защо чета тук и в други други форуми, че имало "леснообиждащи се фешъни - гейове".На екстрасенс да ти приличам 8) ?

Digital
04-14-2007, 22:23
Не знам дали е гейско,но е тъпо. Много ме дразнят некви дето кажеш им нещо и го помнят 100 години и се сърдят. За момиче е нормално,за момче обаче е смешно. А е пълно с такива "нежни души".
Аз лично много рядко се обиждам,а и слабо ме интересува чуждото мнение. Важно е аз какво мисля. :wink:
Да виждам че си независим и уникален както и по-съзрял от останалите.
Но би било правилно да отбележиш че по въпроса съществува не една гледна точка и да уточниш към коя по-точно се придържаш ти в поста си. Зацепи ли кво ти казах ? Не ме лъжи !

`Death`Whore`
04-14-2007, 22:32
Аз на себе си се дразня, че се цупя лесно и вземам всичко присърце...но поне бързо ми минава. А за мъж...наистина е тъпо. :-k

BAYO
04-15-2007, 00:14
А за мъж...наистина е тъпо.


Зависи от къде го гледаш мацка... има доста варианти за тва, но ...

.. аз лично не се обиждам лесно. Даже бих казал, че почти не се обиждам, ама някой/я само да ми нарани мъжкото достойнство ... :twisted: :twisted: :twisted: бедна му/и е фантазията, кво се случва след тва!

Digital
04-15-2007, 09:21
А за мъж...наистина е тъпо.


Зависи от къде го гледаш мацка... има доста варианти за тва, но ...

.. аз лично не се обиждам лесно. Даже бих казал, че почти не се обиждам, ама някой/я само да ми нарани мъжкото достойнство ... :twisted: :twisted: :twisted: бедна му/и е фантазията, кво се случва след тва!
Тръгваш да го ебеш ?

katttto3
04-15-2007, 09:40
има различни характери и наистина не трябва да упрекваме другите за това което са,независимо дали е така както ние искаме или не всеки е индивидуален и не трябва да се съобразява с исканията и мненията на другите.

evil_lady_in_black
04-15-2007, 09:51
не е гейско ! Не може да се забрани дори и на момчетата да имат чувства