PDA

View Full Version : Случи се



04-14-2007, 00:12
Изгубих 2 месеца и 10 дни от живота си .... в любов с едно момиче ...
Бяхме направили някаква паузичка тя имаше проблеми и неизлизахме 3-4 дни ... и днес .... когато се видяхме .... нищо небеше като преди ... докосванията .... държах я за ръката, а тя просто си я допираше до моята ... целувах я .... но устните и нямаха същия вкус ... прегръщах я ... но тя беше студена ... на въпроса какво става .... отговора беше "объркана съм" .... небила сигурна какво изпитва към мен ;(
Имаше нещо като предложение или да продължавам да прегръщам, целувам и докосвам хладната скала ... или да си починем или ако извенъж прозре, че има нещо между нас, че може да бъде с мен .... и че го иска .... да ми каже .... но ест ... имаше изтъркани фрази от рода на "след време ще съжалявам, но мисля че е по-добре да се разделим" приех го с болка на сърцето и камък в гърлото .... бършейки падащата сълза от очите си ... аз приех ...
Но немога ... минаха 2 часа от разговора и вече немога да спра да мисля за това, че отново съм сам ... мислих, че ще е лесно .... че ще успея да избягам .... но немога :(
Незнам какво да правя .... няма смисъл да и казвам .... защото още не е минал и един ден от това което се случи .... и аз вече да немога да се примеря .... така трябва .... трябва да се боря .... но в случай мисля, че просто вече е свършено ... живота е тежък ....
Може би това е 1та ми осъзната любов ... и мислих, че може да бъде споделена ... но уви ...

Благодаря, че ме изслушахте ....

da
04-14-2007, 01:48
kofti

koalka
04-14-2007, 04:47
Щом ти е казала, че не е била сигурна в чувствата, вероятността да се върне при теб е почти нулева.А пък и 2 месеца не са чак толкова много.Представи си да беше година или две, така е по-добре сега.Опитай се да не се измъчваш за нещо, което няма смисъл, за нещо минало.Съсредоточи се върху други неща, не мисли за нея.

vvs_go
04-14-2007, 07:35
мойе да и е паднало кръвното

QuEEr_bOy
04-14-2007, 07:45
spored men trqbva da q ostavi6 za malak period ot vreme i sled da kajem 1 sedmica q popitai pak kakvo misli dali bi iskala da ste zaedno otnovo ili ne moje bi prosto iska po4ivka ili nz no probvai i tozi variant aide kasmet

Kianna
04-14-2007, 07:50
relax,take it easy .. :shock:

Diva4e
04-14-2007, 07:57
Остави я да го вземе това решение сама ... остави я да помисли няколко дена ... и успех !

MuJleH4eTo
04-14-2007, 09:02
И човек от толкова такива теми свързани с раздяла се запитва " Не е ли по-добре да не се привързваш към никой...? " . И е по-добре в бъдеще да не го правиш, поне докато не си сигурен, че ще ти отвърнат с разбираНе... :roll: Стискам ти палци да се оправи всичко, но и да не се... Не се отчайвай... Тепърва ти предстоят толкова много неща :)

IKisseDAGirL
04-14-2007, 10:06
Eстествено е да се чувстваш така толкова малко време след раздялата, но постепенно всичко се притъпява, поизбледнява, и дори и да не спре да ти е гадно, поне свикваш с чувството и по-леко се понася. :wink:

Digital
04-14-2007, 10:19
Изгубих 2 месеца и 10 дни от живота си .... в любов с едно момиче ...
Бяхме направили някаква паузичка тя имаше проблеми и неизлизахме 3-4 дни ... и днес .... когато се видяхме .... нищо небеше като преди ... докосванията .... държах я за ръката, а тя просто си я допираше до моята ... целувах я .... но устните и нямаха същия вкус ... прегръщах я ... но тя беше студена ... на въпроса какво става .... отговора беше "объркана съм" .... небила сигурна какво изпитва към мен ;(
Имаше нещо като предложение или да продължавам да прегръщам, целувам и докосвам хладната скала ... или да си починем или ако извенъж прозре, че има нещо между нас, че може да бъде с мен .... и че го иска .... да ми каже .... но ест ... имаше изтъркани фрази от рода на "след време ще съжалявам, но мисля че е по-добре да се разделим" приех го с болка на сърцето и камък в гърлото .... бършейки падащата сълза от очите си ... аз приех ...
Но немога ... минаха 2 часа от разговора и вече немога да спра да мисля за това, че отново съм сам ... мислих, че ще е лесно .... че ще успея да избягам .... но немога :(
Незнам какво да правя .... няма смисъл да и казвам .... защото още не е минал и един ден от това което се случи .... и аз вече да немога да се примеря .... така трябва .... трябва да се боря .... но в случай мисля, че просто вече е свършено ... живота е тежък ....
Може би това е 1та ми осъзната любов ... и мислих, че може да бъде споделена ... но уви ...

Благодаря, че ме изслушахте ....
И с мен се случи същото... :? Не била сигурна, била объркана...
просто има друг - заеби. това което трябва да направиш в случая е да приемеш като мъж положението и да я оставиш да си тръгне... пък някой ден ако реши отново да се върне при теб - ... тогава допълнително ще му мислиш. :?
Аз още чакам момичето което обичам да ми се обади, а минаха вече 3 месеца. :)
Гледай напред и свиквай. :)

BAYO
04-14-2007, 10:22
Имаше една такава песничка, sorry baby, но аз си отивам. Тя си го е казала, може и да съжалява след време, но вече ще е късно. Виждам, че си чувствителен, че наистина си хлътнал здраво по нея, но с тия несигурни действия от нейна страна, не може и друго да се очаква. Тръгвай и не се обръщай назад. Ако тя те потърси, премисли, преди да вземеш решение. Късмет!

nasty_f
04-14-2007, 10:39
Тъжно.......Но живота продължава,факт е!И не трябва да се отчайваш от това,че те е остивила,а обратното.Трябва това нещо да те прави по-силен...И вече като се хващаш с някое момиче първо я опозной и бъди сигурен в чувствата й и това,което ти казва...

04-14-2007, 11:03
няма да се отчайвам ... ест ... дълбоко в себе си борих "да несе привържа" защото съм го изпитвал и преди ... но явно с борбата ми е станало нещо и ...
Такива работи ... ще живеем няа страшно :)
и се пак благодаря за подкрепата.

BAYO
04-14-2007, 11:23
няма да се отчайвам ... ест ... дълбоко в себе си борих "да несе привържа" защото съм го изпитвал и преди ... но явно с борбата ми е станало нещо и ...
Такива работи ... ще живеем няа страшно :)
и се пак благодаря за подкрепата.

Радвам се за тва, което казваш. Стискаме ти палци за напред. Ходи си с мир :wink:

04-14-2007, 13:22
няма да се отчайвам ... ест ... дълбоко в себе си борих "да несе привържа" защото съм го изпитвал и преди ... но явно с борбата ми е станало нещо и ...
Такива работи ... ще живеем няа страшно :)
и се пак благодаря за подкрепата.

Радвам се за тва, което казваш. Стискаме ти палци за напред. Ходи си с мир :wink:


Ти пак кво очакваше да се самоубия ли :П майтапя се ...
дълбоко в себе си усещам как искам да се усмихна, но се още немога има време ... има и момичета няма да умра сам (да се надяваме) ....
живота продължава ;)

04-14-2007, 13:23
E споко па ти, само 2 часа след това е нормално... След ден-два, е може и повече, вече ще ти е през к**a

malka_nejna
04-14-2007, 13:55
shte ti kaja kakvo da napravish - NE SE PROMENQI! shte se nameri nqkoq koqto da te obicha i nqma da ti pravi nomera...ne stavai p*tka zarad p*tka :wink:

littlestar
04-14-2007, 18:11
Бори за нея до край.Поговори с нея,кажи й какво чувстваш към нея.Незнам какво да направиш но напълно ти влизам в положението,защото и с мен се случи същото.Само ще ти кажа две неща,1-во не можеш да допуснеш всичко между вас да свърши по този нелеп начин и 2-ро НЕ МОЖЕШ ДА ИЗБЯГАШ ОТ ЛЮБОВТА. Еми няма кво друго да ти кажа освен успех и дано на приятелката ти и дойде ума в главата и да осезнае какво е на път да изгуби :wink:

Diva4e
04-14-2007, 18:55
Мм бъди като мен ... независимо какво ти е,колко ти е гадно,колко ти се реве и вика заради нещо не показваи на хората,че си слаб нека усмивката е винаги на лицето ти,независимо каква буря е в душата ти .. а пък приятелите ми толкова добре ме познават,че знаят кога нещо не ми е на ред .. независимо дали го показвам толкова явно ... бъди силен ... това е кръговрат ..ние страдаме .. или караме другите да страдат .. !Трябва да свикнеш да приемаш тези неща като нещо нормлано от нашия живот и да ги преудоляваш бързо!

Digital
04-14-2007, 19:40
Бори за нея до край.Поговори с нея,кажи й какво чувстваш към нея.Незнам какво да направиш но напълно ти влизам в положението,защото и с мен се случи същото.Само ще ти кажа две неща,1-во не можеш да допуснеш всичко между вас да свърши по този нелеп начин и 2-ро НЕ МОЖЕШ ДА ИЗБЯГАШ ОТ ЛЮБОВТА. Еми няма кво друго да ти кажа освен успех и дано на приятелката ти и дойде ума в главата и да осезнае какво е на път да изгуби :wink:
Ти луд ли си ? Да й бие шута и дим да го няма. Щом като тя така си е решила кво има да й се уфлянква. Даже ако може да я ошамари добре ще да е - може пък да осъзнае колко много значи за нея хахах

04-14-2007, 20:33
Случва се. Вдигай се на крака и почвай да риташ отново :D

04-14-2007, 20:41
се едно аз го пиша тва преди почти година... еми нема се сдухваш... горе главата! Ставаш и продължаваш.. без нея... не знам дали ти е първата, но няма да ти е последната... ае горе главата!

f1s714e70
04-14-2007, 21:58
eii mn gadno :( ama se pak ne e samo tq na toq svqt ima mn momi4eta gotovi za istinska i seriozna vraska :)

Digital
04-14-2007, 22:19
eii mn gadno :( ama se pak ne e samo tq na toq svqt ima mn momi4eta gotovi za istinska i seriozna vraska :)
Ми да абсолютно. Btw готин прилеп на аватара. :lol:

Бунтар
04-14-2007, 22:46
държах я за ръката, а тя просто си я допираше до моята ... целувах я .... но устните и нямаха същия вкус ... прегръщах я ... но тя беше студена

Чакай, тя да не е опнала петалата, бе?

Digital
04-14-2007, 22:50
държах я за ръката, а тя просто си я допираше до моята ... целувах я .... но устните и нямаха същия вкус ... прегръщах я ... но тя беше студена

Чакай, тя да не е опнала петалата, бе?
ЛОЛ !

Бунтар
04-14-2007, 23:39
Ми лол, я, нали аз го казвам :lol:

Digital
04-14-2007, 23:42
Ми лол, я, нали аз го казвам :lol:
А да ми ядеш куpа нещеш ли ?

Бунтар
04-14-2007, 23:50
Не, пак ще трябва сам да се справяш... ;)

BAYO
04-15-2007, 00:48
Аз ся малко на рефер да се прая:

Digital - къде ти е цензурата бе бате, тука четат 11,12,13г. подрастващи г-ци. И не се яж секи път и със секи (та даже и с мен понякога)!

Бунтар - хващай пътеката към хола или към детската и ходи да нанкаш, моето дете. И не чупи, щот ще те чупят (Шишо Бакшишо Стил)!

И предпоследно ; мно флуд става , и последно - и аз заради вас флудя кат ненормален, да ви обясняям някой неща ](*,)

FEN_NA_MOTORI
04-15-2007, 01:35
Пич, кофти работа но ако не те потърси до 2-3 седмици,защо не я попиташ "Реши ли ? Немога повече така,защото страдам по теб!" или нещо от този род или не чакай чак 2-3 седмици или след няколко дена я попитай имаш ли още шансове с нея или това беше всичко... :( Успех баце!!!

Digital
04-15-2007, 09:07
Седи мирен

04-15-2007, 09:14
Изгубих 2 месеца и 10 дни от живота си .... в любов с едно момиче ...
Бяхме направили някаква паузичка тя имаше проблеми и неизлизахме 3-4 дни ... и днес .... когато се видяхме .... нищо небеше като преди ... докосванията .... държах я за ръката, а тя просто си я допираше до моята ... целувах я .... но устните и нямаха същия вкус ... прегръщах я ... но тя беше студена ... на въпроса какво става .... отговора беше "объркана съм" .... небила сигурна какво изпитва към мен ;(
Имаше нещо като предложение или да продължавам да прегръщам, целувам и докосвам хладната скала ... или да си починем или ако извенъж прозре, че има нещо между нас, че може да бъде с мен .... и че го иска .... да ми каже .... но ест ... имаше изтъркани фрази от рода на "след време ще съжалявам, но мисля че е по-добре да се разделим" приех го с болка на сърцето и камък в гърлото .... бършейки падащата сълза от очите си ... аз приех ...
Но немога ... минаха 2 часа от разговора и вече немога да спра да мисля за това, че отново съм сам ... мислих, че ще е лесно .... че ще успея да избягам .... но немога :(
Незнам какво да правя .... няма смисъл да и казвам .... защото още не е минал и един ден от това което се случи .... и аз вече да немога да се примеря .... така трябва .... трябва да се боря .... но в случай мисля, че просто вече е свършено ... живота е тежък ....
Може би това е 1та ми осъзната любов ... и мислих, че може да бъде споделена ... но уви ...

Благодаря, че ме изслушахте ....

mom4e kak ti e skypeto mog ada ti helpna

Бунтар
04-15-2007, 09:56
Ей, ама човек ташак да не си направи... Не вземайте живота толкоз насериозно, бе, тъй и тъй от него живи няма да излезете.

hforce
04-15-2007, 10:34
Bratle, nqma kakvo da napravi6, moje6 samo da q preglutne6 i da produlji6 napred, i spoko - sled 1 mesec max 6e si na 6 i nqma da ti dreme za neq, a kato se opravi6 si hvani druga i toq put se postarai da e bez nqkvi 4ustva (ni6to 4e ne go re6ava6 ti, se pak se postarai)
Stiskame ti palci vsi4ki da nameri6 podhodq6tiq 4ovek i da si 6tasliv s neq :)
i spoko, tova 6te stane, vsi4ko v jivota e balansirano i 6tom strada6 tolkova mnogo vse nqkoi put 6te si 6tasliv :)