PDA

View Full Version : Sony Ericsson k610i Проблем



k610i
04-14-2007, 08:42
Вижте знам, че не е тук мястото на тази тема но незнаех каде да я сложа... Ако може да ми помогнете моля ви ще ви бъда много благодарен. Ето го и проблемът ми... Значи наскоро си купих телефон сони ериксон к610 и ми дадаха USB кабел. Сичко си работеше идеално докато едно момче не го поиска и аз му го дадах и вчера си зех кабела и пъхам в ЮСБ порта и ми изписва някъкво съобщение, че копютърат ми неможе да разпознае това юсб моля ви помогнете ми незнам какво да правя апък искам да си сложа някои друга мелодийка. Ааа и още нещо когато си го копувах не ми дадаха никакво СД за драивъри. Моля ви помогнете ми :(

Sovellis
04-14-2007, 08:55
Знам, че няма да е достатъчно полезен отговор - но защо просто не отидеш до сервиза, от който е телефона, и не дадеш да тестват USB-то? Факта, че си взел/а продукта наскоро е достатъчно красноречива причина, за да направиш това.

Успех!

Forslor
04-14-2007, 09:34
Освен това което ти казаха вече провери дали:
- Слагаш USB кабела в правилния порт , а именно във който си го слагал и преди.
Без да си инсталирал нищо ,абсурд да си успял да качиш нещо на този телефон.

k610
04-14-2007, 19:50
еми да ще го заенса ама виж фолслор значи не ми дадах никъф диск напрау пъхнах ЮСБ кабела и са инсталира нещо, но сестра ми маи го е изтрила и сега за това... Преди малко изтеглих едни драивъри за телефона к610 и сега при всяко пъхане на кабела в телла с ПС-то ми иска да се инсталира нещо и сега за трети път вада и изваждам да се инсталирва незнам накрая може и да стане ще продалжавам така :)

Just_One_Girl
04-14-2007, 21:26
'Що си товарите компютрите допълнително с тия драйвъри? Само моя ли разпознава картата на телефона като флаш-памет и не ми иска ник'ви драйвъри? Я пробвай да го накараш да си мисли, че си му сложил флашка :)

Forslor
04-15-2007, 08:14
'Що си товарите компютрите допълнително с тия драйвъри? Само моя ли разпознава картата на телефона като флаш-памет и не ми иска ник'ви драйвъри? Я пробвай да го накараш да си мисли, че си му сложил флашка :)
Това за което говориш е коренно различно от това което се обсъжда, да оставим на страна ,че е невъзможно :)
На теб ти разпознава флаш картата ,защото няма никаква философия при разпознаването й , и се поддържа от XP то. За телефоните е друго , трябва страничен софт за да може Win-а да разбере какво свързват към него и като какво да го разпознава. Ако Windowsa съдържаше всички драйвери на по- популярните марки устройства , нямаше да се побира на един обикновен диск .

Сега на автора: Изтегли си драйверите за USB за SE те са универсални (потърси в гугъла USB drivers SE). След това си изтегли и MyPhone Explorer.

Just_One_Girl
04-15-2007, 12:27
'Що си товарите компютрите допълнително с тия драйвъри? Само моя ли разпознава картата на телефона като флаш-памет и не ми иска ник'ви драйвъри? Я пробвай да го накараш да си мисли, че си му сложил флашка :)
Това за което говориш е коренно различно от това което се обсъжда, да оставим на страна ,че е невъзможно :)
На теб ти разпознава флаш картата ,защото няма никаква философия при разпознаването й , и се поддържа от XP то. За телефоните е друго , трябва страничен софт за да може Win-а да разбере какво свързват към него и като какво да го разпознава. Ако Windowsa съдържаше всички драйвери на по- популярните марки устройства , нямаше да се побира на един обикновен диск .

Сега на автора: Изтегли си драйверите за USB за SE те са универсални (потърси в гугъла USB drivers SE). След това си изтегли и MyPhone Explorer.
Аз ти казвам, че разпознава картата на телефона като флаш памет (когато си е в телефона, а не в някой кард-рийдър или подобна шитня и когато телефона е закачен на неговия си дата кабел, а не на нещо друго) Това става на V630i и на K750i. V630i и K610i имат сходни характеристики, затова се обаждам в тази тема. Би трябвало да стане.