PDA

View Full Version : CHAT LUBOV?!?!?!



DiMiTo
04-14-2007, 09:14
Znam, che zvu4i tapo i nelogichno,no stana taka 4e mai sre6tnah lubovta si po chata(t.e skype 8-[ )
Veche dosta vreme si pi6em s edno mom4e, no za jalost sme samo na chat :cry: .Ima dosta obstoqtelstva ,zaradi koito ne mojem da se sre6tnem i nai golqmoto-izvun Bg sum. :( Me4ti,me4ti i samo me4ti si imame ,ni6to drugo....i naprazni nadejdi :cry: Znam, 4e nqkoi hora ne biha mogli da si predstavqt kak stava taka, da kazva6 na nqkoi "obicham te" bez dori da si go vidql na jivo :---) No eto, stava,jiv primer :roll: N Znam,4e vsi4ko e palna iluziq,no az sum go priela dosta na seriozno i mai i toi sashto...i ponqkoga boli..v pove4eto slu4ai de :cry: Neznam kakvo da pravq,sarceto shepne edno,a razuma drugo...Palna bezsmislica e , gubene na vreme i nai gadnoto bolka,koqto me ubiva ponqkoga.
I az ne si obqsnqvam kak stava taka, ne moga da obqsnq.Slu4valo se e da si zadavam vapros4eto"az obicham li go tolkova kolkoto toi men"?!No,tova si e v4e druga tema.:)
Ta,vaprosa mi e,mislite li ,4e nqkoi den(makar i dalgoto rastoqnie koeto ima)ste mojem da se sre6tnem s "lubovta mi"?Ili ,4e tova e samo edin dalag mig,koito vse nqkoga ste omrazne i ste svar6i,i dori nqma da si spomnqm za nego.
Chesno kazano ,sega kato pi6a vaprosa mai si imam i otgovora,no ne moga da si predstavq edin den bez chat s nego.....vaob6te istinsko li e ili e iluziq,tova ne moga si obqsnq,a nasitina imam 4ustva :---) .
Sorry za otek4enieto na nqkoi hora :oops:

Kianna
04-14-2007, 09:23
Разбира се,че има възможност да се видите един ден.Рискувай,бе момиче.Никога нищо не знаеш-може пък това да е голямата ти любов. :wink:

Diva4e
04-14-2007, 09:26
Ммм като по малка помня че и аз имах подобно увлечение в чата но по късно осъзнах че този човек ми беше много приятен и бях свиканала да си пиша с него ама го разграничих от любовта.Незнам на колко си годинки но трябва да свикнеш да различаваш това да се привъзрваш към някой да ти върви лафа с него като с някой твои приятел (и под приятел имам предвид точно приятел а не гадже) и това да си влюбена.Според мен ако се видите ще е коренно различно все пак по чата може да се каже какво ли не ... едно увлечение ... няма лошо

04-14-2007, 09:33
Аууу Трябва да имаш вяра,и със цената на всичко,може да го постигнеш,вярвай,че някой ден ще бъдете заедно и ще се обичате ! :)

sun_flower
04-14-2007, 09:39
Az znam kakvo e, hm i to dosta dobre te razbiram.Samo 4e pri nas toi be6e v 4ujbina... i vse o6te e .
Pove4eto hora nqma da te razberat,obqsnimo e, i pri men be6e taka.Chuqt li 4at,ne ste se vijdali zapo4vat ehidnite usmivki.Moqta istoriq nqma6e takuv krai,kakuvto nie o4akvahme,no :P vupreki tova ne6tata bqha krasivi.
Ima6 ogromen 6ans da bude6 s nego povqrvai mi,naistina,no vsi4ko zvisi ot dvama vi,za6toto e ujasno trudno.Vremeto e ujasen izpitatel na 4uvstvata mejdu dvama du6i,a puk raztoqnieto-o6te pove4e.
Znae6 li,drasni mi edin mail,6te ti razkaja mnogo podrobno nqkoi ne6ta,s koito dvamata qvno vse o6te ne ste se sbluskali.Shte 4akam da mi pi6e6,mislq,4e e v tvoi interes

MuJleH4eTo
04-14-2007, 09:57
Мацка, невероятно добре те разбирам... И аз съм била в подобно положение, само че тук в България... ;) И е много трудно. Но всичко зависи от вас. Ако го искате значи ще стане. Пък дори и нещо да се прецака какво пречи да опиташ :) В крайна сметка вднъж се живее и дори да сгрешиш, няма да е толкова фатално. Аз съм плътно с теб :P

eg_missy_
04-14-2007, 10:01
Това всеки някога го е правил, може би не в скайп,но все някак индиректно е търсил невъзможната любов. Дори самата дума "любов" като концепция е обречена на провал, но какво значение има това? Един съвсем конкретен пример- Аз и моят приятел- връзката ни е доста сериозна, макар да сме си дали известни свободи на действие (най-стрнното е, че до сега за толкова маесеци не сме се възползвали). Той следва в Германия, аз съм все още в България. Това не ни пречи да се виждаме, чуваме се почти всеки ден, аз броя дните до завършване с надеждата и аз да замина за DE . И това е кауза педута, мила моя, но това нищо не значи. Всичко е въпрос на внушение. И най-странното е, че човек много обича сладко да го боли от любовта, но, ако нямаше мечти, до къде щеше да стигне този свят???

Verliebt_Maedchen
04-14-2007, 10:31
аз съм се влюбвала в чата, така че те разбирам :) обаче понякога ми се е случвало при срещата да се разочаровам... така че си имай едно наум ;) но щом това, да си говориш с него, ти харесва - продължавай, няма нищо лошо в това. виртуалното пространство даже прави нещата да изглеждат по-романтични :) а колкото до това дали един ден ще се срещнете - това зависи само и единствено от вас. ако продължавате да поддържате връзка, нищо не пречи като се върнеш тук да се видите :smt007 успех! :smt006

`Death`Whore`
04-14-2007, 10:32
Човек не може да се влюби в чата.

Diva4e
04-14-2007, 10:37
Човек не може да се влюби в чата. :smt023

BAYO
04-14-2007, 11:40
Човек не може да се влюби в чата.

Но може да се влюби в това, което чатът му пише... :P

04-14-2007, 14:57
vsi4ko e edna iluziq ! po 4at ni6to ne moje6 da razbere6 laji li te ne te li ima li si druga vaob6te dali sa6testvuta ili se krie pod nqkakva maska ...

04-14-2007, 15:18
Ako se kazwash Petq i si ot Ispaniq i ako staa duma za tozi chowek koito si mislq imate shans :)

Ice_Queen
04-14-2007, 15:24
Човек не може да се влюби в чата.

но в среща след дълго време чат..може.

`Death`Whore`
04-14-2007, 15:26
Разбира се. Дали ще се запознаете по чата и ще с чатите или ще се запознаете по друг начин и ще си говорите по телефона например няма значение. :)

miss_survivor
04-14-2007, 15:45
Разбира се, че ще се срещнете и ще се обичате, защото затова сте създадени...имаи надежда и търпение, защото мечтите се сбъдват...само трябва да са силно копнени и желани..УСПЕХ! :smt006

sweet_holly
04-15-2007, 12:24
Спокс,има голяма възможност и да се получи!Аз много добре те разбирам,дори идеално,защото бях в подобно положение,само че и двамата се оказахме от един град,което просто бе невероятно щастие!И сега ходим,все едно не е започнало от едно "Хай!Асл?". :smt057 А за любовта по чата-според мен я има,защото на мен ми се случи и е истинско,не е илюзия.Просто като говориш с него всеки ден,го опознаваш и започваш да се влюбваш, а после като се срещнете (за което съм сигурна,че рано или късно ще стане) ще ви е адски хубаво! O:) Късмет!!! :wink: