PDA

View Full Version : Да бъдето грозното патенце,а след това...



SuMmeR LoVe
04-14-2007, 09:37
Въпросът ми е случвало ли ви се е да бъдете грозното патенце ,а след време да се превърнете в красивия лебед.Давам пример:
Например имате приятелка която всички момчета харесват ,а на вас никога не ви обръщат внимание.Винаги избират нея между вас двете и вие се чувствате пренебрегнати.Но след време например ако сте били в друг град или държава за 1 година или по-малко или след лятната ваканция като се върнете или просто след като не сте се виждали оттдавна всички да ви харесват и да избират вас ,а вашата "красива приятелка" да е пъпчасала,погрозняла или т.н.??

Valar
04-14-2007, 10:08
Да случва се на всички хора да се променят след отминаването или към края на пубертета!
И момчета и момичета!
Аз без да се хваля се промених доста! (към по-добро!)
След 8-ми клас се преместих в друго у-ще и две години след това се засякохме с едни девойки от старото даскало съсвсем случайно!
Тръгнаха да се запознават с мен (бяхме две компани) толква се бях променил!
В последствие разбраха,че сме учили заедно и бяха като в шок ама... това ти ли си.... половин час не може да се освестат :smt005
След това за отмъщение аз пък се правех,че не ги познавам защото като по малак ме смятаха чесно казано за грозен!
ТА има нещо такова!!! :-D
При някой промяната е пагобнна от добро към лошо при други обратното!
Кой как се уреди!!!

Mimka_sweet
04-14-2007, 10:42
Еми аз в началото на даскало бях супер "задръстена" така да се каже .........и като начин на поведение,обличане......всич о!
Сега обаче се чувствам по-различно,е некато "красив лебед",но все пак по-добре.

Th3WildAng3l
04-14-2007, 11:07
Ами до 8 клас някъде.. не че бях грозното патенце, но винаги имаше "по-красиво патенце/лебед" от мен. 9 клас някъде започнах да се чувствам повече като лебед.

evil_lady_in_black
04-14-2007, 12:13
Можете да ме наречете всякаква обаче на мен не ми се е случвало да ме пренебрегнат или да кажат че съм по-грозна от някоя приятелка :roll: незнам защо #-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-14-2007, 15:16
mmmmmmm na men ne mi se e slu4valo.. no imam edna poznata... predi mi be6e mn`zadrustena takava... cc kak se izrazih samo :lol: :lol: posle oba4e i se slu4iha nqkoi neshta v jivota i se promenni korenno razli4no :smt005 i sq ne e "krasiv lebed" ama pak e po dobre ot predi.. :-& :-&

malka_sladuranka
04-14-2007, 15:23
Можете да ме наречете всякаква обаче на мен не ми се е случвало да ме пренебрегнат или да кажат че съм по-грозна от някоя приятелка :roll: незнам защо #-o Ми...и на мен.. :oops:
Иначе съм виждала така доста момичета да са невзрачни на пръв поглед и след време да прогресират, но мисля, че това до някаква степен е нормално. Все пак всеки се стреми към по-добро в една или друга насока..

04-14-2007, 18:19
Ами аз бях лебед до 6 клас включително, от 7 до 10 бях патенце, а сега пак съм лебед.

rosskata
04-14-2007, 18:28
Аз пък от грозно патенце станах грозна гъска... :lol:

I'm crazy
04-14-2007, 18:44
Еми оня ден ме виждат 2 кифли от старото ми даскало...и не ме познаха, и ме подминаха :lol:
Толкова съм се разхубавила :-D

AliceSw
04-15-2007, 16:28
пфффффф, американските тийн комедии са ви промили мозъците на всички - патенца и лебеди да бе #-o

04-15-2007, 17:31
пфффффф, американските тийн комедии са ви промили мозъците на всички - патенца и лебеди да бе #-o а за метафора чувала ли си??

AliceSw
04-15-2007, 17:39
о.О. представи си, чувала съм, просто тва с промяната е егати смешното, тва, че някои се избарал с фешън (или анти-фешън) дрешки, сложил малко грим и почнал да говори с хората, не значи, че е станал лебед :-s

04-16-2007, 10:11
о.О. представи си, чувала съм, просто тва с промяната е егати смешното, тва, че някои се избарал с фешън (или анти-фешън) дрешки, сложил малко грим и почнал да говори с хората, не значи, че е станал лебед :-s оф мила става дума за чертите на лицето да се промениш да се разхубавиш и т.н... ;]

evil
04-16-2007, 10:16
Имаше една красавица от нашият клас, адски комплексирана, мислеше се за най-грозната, отвориха я и сега е 'красавицата' на махалата и всеки иска да я мине :>

Къде сте лебедчета викате?
Или си готин или не, бах маа му..

miminia
04-16-2007, 10:23
:smt005 и сега и преди съм си добре повече от тва на къде да ходя такава си се харесвам и ме харесат :wink: и не изпадам в ситуаций дето да се сравнява ме една др коя е по- хубава

white_chik
04-16-2007, 16:43
Еми не ми се е случвало.Винаги съм си била неква нормална.Имало е момчета,които ме харесват,но не съм била неква примадона.

Barbie
04-16-2007, 17:00
пфффффф, американските тийн комедии са ви промили мозъците на всички - патенца и лебеди да бе #-o

:-D Надушвам нещо вярно в този пост! :-D

Иначе това колко си популярен не зависи толкова от външния вид. Зависи от уменията ти да комуникираш, а зависи и от това дали ще попаднеш в правилната за теб среда. Някои "готини мацки" примерно, ще бъдат абсолютни аутсайдери, заобиколени от...хммм...група литературни генийчета или вундеркиндчета, които се интересуват от квантова физика. Аз имам много и различни интереси, тъй че принципно успявам да се впиша в различни компании. Но съм и устата и като нещо не ми допада си го казвам направо. Следователно в един момент някои девойки от предишното ми училище почнаха да ме недолюбват (е, щеше да им направи чест в очите да ми го казват...както аз на тях...но явно зад гърба е по-забавно) :-D Но винаги съм била достатъчно комуникативна и с достатъчно високо самочувствие, та не ми се е случвало да се чувствам изолирана или пренебрегната (включително и от мъжкия пол).

04-17-2007, 12:41
ama vie ste mnoo zle we staa duma ne da ste bili grozni prosto normalno i obiknovenno izglejda6ti naprimer u sedmi klas sled tfa otiate u drugo daskalo ne ste se vijdali skoro sys syu4enicite si i naprimer pak izlezete na nqkoq sre6ta na bif6iq klas vsi4ki da vi kazvat 4e ste stanali mn hubavi mom4etata da vi svalqt i takia nqa ni6tu ob6to s tfa kolko si populqren ama nal ste prosti i ograni4enii :lol:

DetE-Idi0t
04-17-2007, 13:58
в интервала 14-15 години претърпях огромна промяна в положителна насока

KiLLeR_InSTiNkT
04-17-2007, 15:39
От 15 годишна се чувствам друг човек - към по-добро... :-D

iMillie
04-17-2007, 19:58
ми аз винаги за мене съм си била и подължавам да бъда грозното патенце, дори и мн хора да ми казват че съм мн сладка и само самочувствие ми липсва аз не им вярвам а и от де да го изкопам тфа самочувствие!?!?!? се си намирам некфи кусури и се комплексирам тотално и зарад тфа и с m-тата немам успех :/

malka_sladuranka
04-17-2007, 20:43
ми аз винаги за мене съм си била и подължавам да бъда грозното патенце, дори и мн хора да ми казват че съм мн сладка и само самочувствие ми липсва аз не им вярвам а и от де да го изкопам тфа самочувствие!?!?!? се си намирам некфи кусури и се комплексирам тотално и зарад тфа и с m-тата немам успех :/ Сама си го правиш. [-X Не трябва така. [-X
Каквато се възприемаш ти, такава и останалите, ама както виждам тези неща го знаеш. Ами постарай се да направиш нещо по въроса.
Не трябва така! [-X

BrokenInnocence
04-18-2007, 05:24
Чертите на лицето ми винаги са си били такива каквито са. Само дето някакси изпитвах огромното желание да прикривам, че изглеждам добре, но то си беше до характер. Когато се промени гледната ми точка за много неща и начина ми на мислене и на приемане на самата мен, тогава се промени и начина по, който изглеждам. Да кажем, че съм доволна от промяната.

teenkopele
04-18-2007, 06:04
За външен вид няма какво да говоря, аз и сега съм си грозен.
В последните няколко години начините ми на мислене и държане се промениха доста...към по-добро. :wink:

machoka
04-18-2007, 06:06
В грозно патенце или в красив лебед ви превръща единствено вашето самосъзнание.

malkoto^f
04-18-2007, 19:16
predi imah 2 priqtelki (i dvete s edna godina po-golemi ot men) i vinagi bqhme trite,te vinagi si imaha gadjeta i na men mi beshe kofti,zashtoto samo az nqmah i se chuvstvah izlishna sred tqh,no sled vreme sprqhme da izlizame zaedno i az si imam veche priqtel,no vse oshte ne sam se pochuvstvala krasiviq lebed :)