PDA

View Full Version : malki 4erveni petanca?????



04-14-2007, 10:47
zdr vsi4ki zna4i moqt problem e takav 4e kato se brasna po intimnite 4asti mi se poqvqvat malki 4erveni i leko poduti petanca koito stoqt tam dalgo vreme i kogato re6a pak da se obrasna te se razkarvavqvat:(((((((za6to stava taka?pri vas poqvqvat li se?znaete li kak da gi premahna?molq vi pi6ete za6toto kogato sam s nqkoe mom4e i toi kato mi sabue ga6ti4kite ili kogato iska da se kapim zaedno na men mi e super neudobno to4no zaridi teci petanca..10x predvaritelno

Kraken
04-14-2007, 13:25
:-) Еми сложи си пяна за бръснене и тогава се бръсни и аз бях така и кат сложих пяната вече 1-2 точици макс че даже и няма повечето пъти нищо

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 13:45
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.

Kraken
04-14-2007, 13:49
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.


Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-)

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 14:03
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.


Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-)
Аз пък не виждам защо това да е педалско за момчетата :-k Много сте ми странни, като почнете да разсъждавате така...

Kraken
04-14-2007, 14:06
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.


Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-)
Аз пък не виждам защо това да е педалско за момчетата :-k Много сте ми странни, като почнете да разсъждавате така...

А нз на мене лично не ми пука даже не се епилирам примерно щото ме мърци да ида и да се опраям там с епилатора мноу по лесно ми е с бръсначката амаа е така мноо голяма част от приятелите ми смятат обезкосмяването с нео друго освен с бръсначката за педалско

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 14:12
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.


Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-)
Аз пък не виждам защо това да е педалско за момчетата :-k Много сте ми странни, като почнете да разсъждавате така...

А нз на мене лично не ми пука даже не се епилирам примерно щото ме мърци да ида и да се опраям там с епилатора мноу по лесно ми е с бръсначката амаа е така мноо голяма част от приятелите ми смятат обезкосмяването с нео друго освен с бръсначката за педалско
Ами значи приятелите ти просто са ограничени...

SFX
04-14-2007, 14:16
А защо се бръснеш? По-добре ги махай с пинсета или кола-маска.


Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-) Аз пък не го смятам. Използвам епилатор за подмишниците. Нз що някои си мислят, че е педалско :smt017

Kraken
04-14-2007, 14:19
А дали са ограничени не ми пука :-) с тях си убивам времето и вече нали някои от истинските ми приятели за които никой е така не може да каже че са ограничени също са против епилация или там другите неща може па да ги е страх че боли нз....

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 14:24
А дали са ограничени не ми пука :-) с тях си убивам времето и вече нали някои от истинските ми приятели за които никой е така не може да каже че са ограничени също са против епилация или там другите неща може па да ги е страх че боли нз....
Ами да, възможно е, всеки с разбиранията си.

04-14-2007, 14:25
тва е заштото си обрасла като нива и се бръснеш сигурно с кухненския нож, а и май се бръснеш веднъж годишно и затва е така!

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 16:33
Не се бръсни :mrgreen:

Adwokat
04-14-2007, 17:16
Дае верно що се бръснеш налии за нас момчетата нормално да се бръснем мноо от нас смятат тва кола маско и пинсета и епилация за педалско амааа ти не си момче :-)

Тука са исказа неподготвен..

04-14-2007, 20:37
А дали са ограничени не ми пука :-) с тях си убивам времето и вече нали някои от истинските ми приятели за които никой е така не може да каже че са ограничени също са против епилация или там другите неща може па да ги е страх че боли нз....

xAxAxA mnoo qsno che gi e strah ot bolkata :smt005 :smt005