PDA

View Full Version : Kak da re6a sled kato ne mu vqrvam?



mimencetoOo
04-14-2007, 11:08
Iskam da vi kaja 4e sum stra6no oburkana kato za na4alo..Skusah s gadjeto mi predi 3 sedmici ..Vednaga sled tova minaha 5 dni i mu pisah 4e mi lipsva na koeto toi ne reagira izob6to..bqhme vakanciq nikakvi otzivi.Mina vakanciqta i toi be6e s maika si sestra si nekvi fr na centura .. poneje sme v edin klas ve4e 5 godini s sestra mu q sprah da i kaja nqkoi ne6ta ..nebqh vidqla 4e e s nego i maika i vse o6te ..zapoznah se s maika mu ..i nz 6to go poglednah...Edna fr kaza posle 4e maika mu i piqtelq mu sa go napravili na ni6to bil kud i glupav za deto me e ostavil da si trugna ot nego -da skusam s nego i ne se e boril ..Sled 2-3h toi po4na da klikva i mi pi6e6e smsi .. 4e priqtelq mu mu kazal 4e v pogleda mi vidql 4e o6te syym vlubena v nego vupreki 4e imam drug .. i tn .. pita6e me vqrno li e i taka 20-30 sms-a ..\bqh go izliugala 4e imam drugo gadje \stigna se do tova 4e mi kaza 4e priema momi4etata samo kato sesyalen obekt ot 3 godini bez da vizma 4ustvata pod vnimanie ,kakto i 4e bil zabravil kakfo e da obi4a ..Predi da skusam s nego bqhme zaedno 2 meseca ..i az go popitam i az li bqh sexualen obekt za teb .. a toi otgovor samo v na4aloto posle burzo se promeni vsi4ko ..stigna se do vuprosa .. Dali iskam da opitame otnovo? Az mu otgovorrih 4e sum stra6no oburkana i neznam .. dade mi vreme da re6a i ve4e e 2-riq den ot togava .Poneje imam parolata i registraciqta mu .. 4eta smsite deto pra6ta nq vsi4ki .. i 5 dni predi da pojelae da ..trugnem otnovo bil pisal na edna deto na men mi kazva6e 4e nemojel da q gleda .. svalql q i predpolagam stanalo vupros za men za6toto i e kazval ne6to -4e sme skusali .. i da ne se pritisnqma .. nikoi nemojelo da mu dyrji smetka na koi kakvi smsi pi6e-tova me izdrazni super mnogo .. nz za6to ve4e,no e bilo predi da me vidi otnovo .. na po-blizko ..razstoqnie a A sega az sum bez nikakvo mnenie .. haresvam go i znam 4e toi malko ili mnogo me haresva ..no i mu nqmam diverie .. iskam da opitam otnovo no neiskam da e kato predi .. obe6tava6e .. mole6e se i sujelqva6e za tova deto bilo togava .. izvinqva6e se ...i produljava6e da se moli ..
KAK BIHTE POSTUPILI VIE I KAKVO SMQTATE,GO KARA DA OPITVA .. ..neznam za6to si mislq 4e go pravi da dokaje 4e moje da me ima na nqkoi ..

Molq vi za mnenie !blagodarq predvaritelno ...

Adwokat
04-14-2007, 11:17
Ами рискуваи нищо не губиш нали така??

BAYO
04-14-2007, 11:17
Ми аз не знам, защо се е сетил за теб, след като майка му и сестра му са почнали да му мрънкат на главата. Тва ме навежда на мисълта, че само и само да им замаже очите, се е решил на тая стъпка. Тва е хитро, че му имаш паролата на регистрацията, виждаш, какво всъщност прави той зад гърба ти, ако може да се нарече така. ТА начи сваля друга, дет ти е казвал, че не може да гледа. Ми тука има 2 лъжи в 1 изречение само. Как после да имаш доверие на такъв човек. А и щом не мисли да се съобразява с тебе, какво очакваш ти, от втори евентуален опит? И в заключение ще ти кажа само, че вторият път в повечето случай е по-неуспешен и от първият. Тва мисля :idea:

Mimenceto0o
04-14-2007, 11:23
ZABRAVIH DA VI KAJA O6TE 4E STANAH MN PO DOBRA PRIQTELKA S NEGOVI EDNA 2-KA PRIQTELI .. MMI4E I MOM4E I TE NONSTOP MI GOVOREHA KOLKO ME ISKAL KOLKO ISKAM DA E S MEN O6TE .. I KAKVO I 6TO 4USTVAL .. KUM MEN .. PITAH GO I TOVA DALI E VQRNO OTRE4E :} ...SAMO DETO MU LI4E6E .. OT DOSTA DALE4E .. I 4ETE6E VSI4KO DETO PI6A OT DO NA SESTRA MU .. :)..NZ NAISTINA NZ NO TOVA S SMSITE MN ME IZDRAZNI .. ISKA MI SE DA MU POVARVAM NO KAK..

BAYO
04-14-2007, 11:31
В момента си правите игра на нерви. Но кой ще отстъпи и кой ще продължава да се инати не го знам. Времето ще го покаже. :::

vikipf
04-14-2007, 11:38
АУ СЕ ЕДНО СЛУшАМ БИВшАТА НА МОЯ... МИЛИчКА НЕ СЕ ЛЪЖИ чЕ ТЕ ОБИчА щОМ СВАЛЯ ДРУГА... САМО щОТО СИ МУ НЕщО СИГУРНО ЗА ТВА ИСКА СЕ ВЪРНЕ ПРИ ТЕБЕ.. ТВА СИ ЛИчИ ОТ ТВА ДЕТО КАЗА чЕ ТЕХНИТЕ СА МУ МРЪНКАЛИ... мИСЛИш ЛИ чЕ ТАКЪВ МЪЖ МОЖЕ ДА ТЕ ОБИчА.. ЗАРЕЖИ ГО КОЛКОТО И ДА ТИ Е ГАДНО И НАМЕРИ НЯКОЙ КОЙТО ДА ТЕ ОБИчА ИСТИНСКИ.. :D АЙДЕ И НЕ МУ ПАДАЙ В КРАКАТА... НИЕ МОМИчЕТАТА СМЕ ПО-СИЛНИ ;)

Mimenceto0o
04-14-2007, 11:47
Az xaxa o6te pisahme smsite i bqh napisala nqkakvuf ot sorta 4e dori da imam nqkakvi 4ustva .. ne umiram za nego .. i tova 4e go haresvam ne zna4i 4e 6te trugna s nego .. :] naprao se obeznadejdi stana mi i jal .. KAkto i da se polu4i 6te mu vurna vsi4ko .. dosta hora sa go bazikali .. dokolkoto razbrah .. :)))))) napravo se cepeh ot smqh .. ta daje s priqtelite mu se bazikahme .. o6te i dokato hodehme ..znam samo 4e dokato hodehme ne e imalo takiva izpulneniq s drugi .. koeto e dobre za nego :) awe a ako mu kaja 4e iskam da sme samo priqteli i drunkam pred nego za nakakvi si :P .. xixixi nz no 6te zaduha .. ako sgre6i nqkude .. a s tiq smsi predi da se vidim na drugata .. mi e mn 4udno 6totot q obujda6e i pred men .. 2-3puti .. brw skusah s nego samo 6toto nebe6e interesen ii mi kaza 4e kato e sam .. imal 100puti pove4e intimnost no katop gledam .. ne e taka xaxaxxaxa .. kolkoto tova za momi4etata vinagi si vru6tame .. a toi toi nqma i da useti kfo stava ..i s kakvo se e hvanal ..

Mimenceto0o
04-14-2007, 11:49
Ne znam 4e ne me obi4a .. ne mi go e kazval ..:} e da edin put o6te kat hodehme se opusna .. :}}}}}}}}}]] ..i tva be6e sq mi kaza 4e e oburkan no sledovatelno .. kak togava 6te iska da e s men .. qvno prosto nqma druga ..ili az taka si go obesnqvam ta daje v grada ne sum 4ula toi da e imal ot tuk si gadje ot priqtelite mu ..

vikipf
04-14-2007, 11:54
Милаааааа имаме много общи неща .. ;) Щом викаш че ти е смешно саму себе си заблуждаваш.. Споко и аз го правя.. Дори имах една такава тем.. Толкова ме боли че чак се смея... Е*И го и да не ти пука.. Много момчета има на тоя свят :)

Mimenceto0o
04-14-2007, 12:07
Ha kolko si we v!k!tYyY ?Az znam 4e ima ne6to kum men .. i se vijda nezavisimo dali e jenkar ili ne6to si tam ...prosto li4i .. a tova za svalqneto e bilo predi da se vidim otnovo ..sled kato skusah s nego .. koi normalen 6te vzeme da se napiva sedmica i ne6to nonstop vseki den .. priqtelite mu mi zvanqha .. daje .. koeto be6e dosta kofti de ama kakvo da napravq .. bqh se skaral daje s sestra mu zaradi nego .. za deto mojelo da napravi nqkoq glupost ... Po-seriozno be6e .. ot kolkoto izlzia sega ..
Kolkoto,4e ima drugi -da ima gi mnogo drugi .. no ne i mn po-razli4ni .. ot nego ..Iskah da vidq kollko 6te si izpulni obe6taniqta .. da go priobvam kolko mu e izdrqazjilvostaa .. i kolko ima nervi .. :) vinagi sum uspqvala da si vurna na kogoto pojelaq .. osobeno ako sum go haresvala ... 6to se otnasq za nego .. az su6to ne go obi4ah pyk i sega e taka .. prosto nqkakyf navik .. i prosto simpatii :] samo deto toi misli golemi ne6ta .. 4e vsi4ki se biqt za nego samo 4e e dale4e ot istinata .. i tova 4e .. sum bila sveta vodq su6to ne e varno .. toi su6to se sumnqva6e.. proverava6e mu vs .. :}}}}}}]] da ne da go izluja i da sum s drug .. ;]]]]]]]]]a sq se moli ..6te produlja da go sledq i dori da ne trugna s nego .. 6te si mu vurna vsi4ko .. s avansite .. Kato go nqma mi lipsva a kato e na blizo ne go 6ta :] spored men ne e obi4 .. spored vas nz .. :P

koalka
04-14-2007, 19:08
Не бих се върнала при него.Чак, когато някой го е подсетил да ти се обади го е направил, иначе е нямало да те потърси.Продължи живота си без него.

Mimenceto0o
04-14-2007, 20:34
Vai4ki pokrai men sa protiv tazi vruzka .. a az nz o6te za6to iskam da razbera .. dali se e promenilo ne6to bez men .. pozdravqva si me po ulicite .. dr nemoga da kaja .. dr ne i bez da sum s nego .. malko ili mn durji se milo pyk nz .. no neotri4am 4e me e strah da opitam otnovo .. da sum s nego ..prosto ima ne6to deto me kara da se zamislq i 4e iska da me precaka .. predpolagam nz ..

04-14-2007, 20:38
пача тъпа как ше му гледаш смсиъе бе? Умри ма ! Стой си сама деба пачата!

Mimenceto0o
04-14-2007, 20:57
xaxaxxaxax qvno ima hora na koito i se e slu4valo da gi sledqt .. :P i da i 4etata smsite sled kato 'gost" napisa tiq prostutii .. ne 4e ne6to ne se 4ustvam tupa ....
i da o6te ne6to .. pi6em si cql den .. po4ti daje se i vijdahme po ulicata i me pozdravqva tama samo 6to ne behme spreli si govorim :) ...

BAYO
04-15-2007, 00:28
xaxaxxaxax qvno ima hora na koito i se e slu4valo da gi sledqt .. :P i da i 4etata smsite sled kato 'gost" napisa tiq prostutii .. ne 4e ne6to ne se 4ustvam tupa ....
i da o6te ne6to .. pi6em si cql den .. po4ti daje se i vijdahme po ulicata i me pozdravqva tama samo 6to ne behme spreli si govorim :) ...

Не мога разбера, за кво е всичкото тва, дето го правиш, та и нас покрай тебе ни моташ, ама как и да е. И така като пишеш, ако не се лъжа си от някой южен град, нали?

hforce
04-15-2007, 10:14
пача тъпа как ше му гледаш смсиъе бе? Умри ма ! Стой си сама деба пачата!
Podkrepqm gosta, spored mene ti ne go zaslujava6, mom4eto te e obi4alo a ti go razigrava6, ostavi go namira
Prili4a6 mi na edna priqtelka, tq taka razigrava6e gadjetata si i gi prave6e na maimuni balamite, ama si nameri maistora i i se vurna 3no posle, daje v4era tva obsujdahme s neq 4e vsi4ko se vru6ta
Qvno prosto e iskal da te zabravi 4oveka i za tva ne ti e zvunql, iskal e da produlji napred bez tebe
Ostavi go namira

sorceress
04-15-2007, 12:50
пача тъпа как ше му гледаш смсиъе бе? Умри ма ! Стой си сама деба пачата!
Podkrepqm gosta, spored mene ti ne go zaslujava6, mom4eto te e obi4alo a ti go razigrava6, ostavi go namira
Prili4a6 mi na edna priqtelka, tq taka razigrava6e gadjetata si i gi prave6e na maimuni balamite, ama si nameri maistora i i se vurna 3no posle, daje v4era tva obsujdahme s neq 4e vsi4ko se vru6ta
Qvno prosto e iskal da te zabravi 4oveka i za tva ne ti e zvunql, iskal e da produlji napred bez tebe
Ostavi go namira

Съгласна съм. Написала си тема "не му вярвам", но май трябваше да я наречеш "е що пък да не го направя на глупак"