PDA

View Full Version : Тия,дето не позволяват да се базикат с тях кви са ве?



лешпера
04-14-2007, 12:22
Не мога да чатна имаме едно същество в класа дето се праи на много интересно не дава дума да му се каже не може да го базикнеш смисъл не можеш да й кажеш ''тъпа си мааа проста офцо'' без да се засегне а не знам замисляла ли се е че който го говори едва ли е сериозен ама тя се обижда тва някак си много ме дразни и ме предизвиква още повече да я дразня и да й прая само мизерии щото тя не чатка че тва е просто ебавка ми се връзва. Какви са тия хора кат нея не мога да разбера толкоз ли е задръстена че не разбира ?? Хммм ко смятате ?

RoyTheReaper
04-14-2007, 12:31
Смятам, че това е въпрос на индивидуалност и ти си длъжен да се съобразиш. Не всеки понася просташки шеги.


''тъпа си мааа проста офцо''

Как би могла да не се обиди на това? Такава реплика свидетелства за откровена простотия на автора й.

04-14-2007, 12:38
Явно са ти много успеш бъзиците бе селяндур прост!
Ти и на мене да ми кажеш нещо от тоя род, не щи се вържа, ами щи овържа и въжето около връта. Селски терикат!

брейвест
04-14-2007, 13:07
Голям идиот си за да се държиш така кофти с момиче :!:

evil_lady_in_black
04-14-2007, 13:09
Има в моя клас няколко такива лешпера като тебе . Които постоянно базикат едно момиче и тя винаги им се връзва и все плаче . Това е много гадна а също и невъзпитано ! Да убидиш момиче , то да се разплаче и ти да се смееш :shock: е извинявай в случая не момичетро е тъпата овца !

04-14-2007, 13:16
Nikoi ne ti e dlajen da ti tarpi tapoto povedenie! Ti kato si nedorasal selqnin,tova si e tvoi problem,hodi da pase6 patkite na selo i ostavi momi4etata na mira !!!

Cheesy
04-14-2007, 15:34
''тъпа си мааа проста офцо''
Апф..много си зле..ти се радвай че само се сърди и още не те е почнала на шамари :lol: а и все пак си момче..а тя момиче тцтцт

white_chik
04-14-2007, 16:16
Еми виж сега,ако това ми го каже някой от компанията ми,естествено ще го приема на базик,но ако ми го каже някой човек,с който дори да сме в едни клас почти не си общуваме,не само,че ще се издразня,ами напрао ще му отговоря двойно.М/у приятели "такъв език" е нещо обичайно,обаче не може да говориш на всички хора така и да си мислиш,че те ще го приемат на шега

rosskata
04-14-2007, 16:53
Позната история...
Не че е лошо, де. Но и аз имам една колежка от работа... Идва един, казва с гейски глас "Ко праите маа, кучки", ние се засмиваме, а тя му вдига луд скандал и не му говори една седмица :shock: После карахме по- внимателно с нея, де, но все пак ми беше странно. Колеги, работим вече доста време заедно, много добре знае, че не е казано с цел да обиди някого, и пак се изживява обидена и онеправдана.
Някои хора просто нямат чувство за хумор.

Но пък ако е някой, на когото не му знаеш намеренията, и не знаеш дали го мисли насериозно или се бъзика , е по-логично да се обидиш. И в крайна сметка, ако не я бъзикаш няма да умреш, нали?

04-14-2007, 17:32
Забелязъл съм, ме хората се бъзикат повече с обидчивите хора. Даже и им се подиграват. Аз до 6 клас не се обиждах и по-малко базици имаше, после от 7 клас чак до по-миналата година се обиждах лесно и само ставах обект на подиграфки и си късах нервите. Вече пак, като до 6 клас не обръщам внимание на бъзиците и даже ги забравям, а и като виждат, че не им обръщам внимание престават. Вече по-рядко ми правят бъзици и не ме унижават.

sherry
04-14-2007, 17:33
Като виждаш, че се обижда, спираш. Не е толкова трудно. Всеки човек има различно чувство за хумор, трябва да се съобразяваш с кого се шегуваш.

Ellie
04-14-2007, 17:41
Някой каже ли ми нещо такова и ще му извия врата.

04-14-2007, 17:54
И да ме обиждат аз няма как да разбера, защото аз непознати хора не забелязвам. Особено, когато са ми неприятни. Старая се да ги игнорирам.

04-14-2007, 21:16
Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

04-15-2007, 06:45
Явно са ти много успеш бъзиците бе селяндур прост!
Ти и на мене да ми кажеш нещо от тоя род, не щи се вържа, ами щи овържа и въжето около връта. Селски терикат!Хаха той не е селяндур, щото и София и Стара Загора са ГРАДОВЕ! 2ро той ,ако беше прост ,щеше да напише ,нещо в твоя стил и 3то ...ти си зле :lol: :lol:

Каквото почукало, такова се обадило.
А аз съм зле, че изобщо влзенах тук.

koalka
04-15-2007, 07:24
Нормално е да се обиди, това не са шеги!Има хиляди по-добри начини да се пошегуваш с някой, от колкото да го обиждааш по най-просташкия начин.

krasivata_luvica
04-15-2007, 09:31
Не мога да чатна имаме едно същество в класа дето се праи на много интересно не дава дума да му се каже не може да го базикнеш смисъл не можеш да й кажеш ''тъпа си мааа проста офцо'' без да се засегне а не знам замисляла ли се е че който го говори едва ли е сериозен ама тя се обижда тва някак си много ме дразни и ме предизвиква още повече да я дразня и да й прая само мизерии щото тя не чатка че тва е просто ебавка ми се връзва. Какви са тия хора кат нея не мога да разбера толкоз ли е задръстена че не разбира ?? Хммм ко смятате ?
хмммммммммм :-D да си призная и аз преди бях така :-D ама вече почти не съм такава ми кво да ти кажапитай я що се връзва толкоз....... :-D :smt005 =P~ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

krasivata_luvica
04-15-2007, 09:32
Нормално е да се обиди, това не са шеги!Има хиляди по-добри начини да се пошегуваш с някой, от колкото да го обиждааш по най-просташкия начин.
така е =P~ мъжете са големи простаци и селяни :-D :-D =P~ :wink:

DeSiTo0o
04-16-2007, 14:24
Е....тва "тъпа си ма офцо проста" така си говорим само с най-близките приятелки и то не винаги... Но на всеки да почна да викам така...естествено,че ще се обиди. Вие кой знае как го спуквате от базици това момиче....я помислите малко какво й е на нея и се опитай да се поставиш на нейно място.

no_martyr
04-16-2007, 17:08
Да ви имам чувството за хумор... :-D
Аз и с приятелите си не говоря така. Използвам други изрази, с които да дразня - приятелски, - но такава простотийка нещо не се виждам да употребявам.
Към автора - като си решил да се бъзикаш така с хората, ще трябва да приемеш реакциите им.
Не мога да ти кажа какво е това момиче по характер, но мога да ти кажа, че съм удряла шамар на мой познат, който реши леко да се позабавлява по подобен начин с мен, като ме нарече "пачавра" и се захили интелигентно.
Оттогава не ми е казал и дума. Не ми липсва. Та, вместо да пускаш подобни злобнички теми по форумчета, погледни от добрата страна на нещата - радвай се, че тя не е реагирала като мен. Доколкото познавам психиката на подобен род индивиди, най-вероятно такова едно действие щеше да те съкруши за години напред. Au revoir, cheri 8)