PDA

View Full Version : Moderated: Имам пъпки и черни точки на гърба и не минават...



ZZZZZ
04-14-2007, 15:09
Hora..kajete mi kakvo da pravq...imam papki i nai-ve4e 4erni to4ki na gurba i nemi minavat..a lqtoto ide nzz kfo she pravq..nqma da moga da obleka bodita au..mn gadnooo molq vi kajete mi neshto s kfo mooje da se lekuvat teq gadinki..:(( :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Ariena
04-14-2007, 15:18
В аптеките се продава един лосион против акне, пигментни петна, комедони (черни точки), разшорени пори. Казва се Acne lotion производител е melmac, води се медицинска козметика. Този лосион с с червена капачка и струва около 3 лева. Към него има и серум, пак на същата фирма, но капачката му е бяла. Можеш да го намериш между 4 и 5 лева.
Аз имах същия проблем. Ползвах и двата около месец и сега съм много доволна.

white_chik
04-14-2007, 15:20
Еми сега всички можем да ти пишем на нас кво ни е помогнало,но най-вече си зависи от кожата.Иди на дерматолог.Аз лично по гърба нямам пъпки,обаче една фр има такъв проблем и нищо не й помага.Аз съм доволна от Почистващия гел на Нивеа.На мен той ми изчисти лицето,но за гърба,нямам представа.Може би ако се търкаш с кесия и някъв сух сапун,но не мога да ти кажа със сигурност.

Adwokat
04-14-2007, 16:31
Дам както казаха по горе по добре отиди на дерматолог да ти препоръча нещо.

babi_girl
04-14-2007, 18:30
az imam syshtiq problem. mnogo e gadno. v petyk she hoda na sofiq pri edna dermatolojka (za drug problem) i she q pitam i za pupkite na gyrba.

Lorraine
04-15-2007, 11:10
Не минавали..че ти от самосебе си ли искаш да минат не можах да разбера?! :shock: Пъпките ги мажи със спирт няколко пъти дневно,а черните точки е най-добре да се изстискат,понеже мисля,че има продукти които ги махат само от лицето(и то пак не е напълно :smt011 ).

ThePainIsReaL
04-15-2007, 13:43
Уфф .. аз имам слъчева алергия. А ти от какво си тръгнала да се оплакваш. Лятото почти нявсъкъде ми се появяват някви гадни ситни червени пъпчици. Сега като си гледах деколтето и направо се ужасих . Вчера 2-3 часа на слънце, без да съм започнала да пия хапчетата си и хоооооп .. до вечерта се бях обринала. Добре, че се намазах и лека-полека ми минават.
Относто твоя проблем, ако не са много не се притеснявай. Повечето на тези години имат по 2-3 пъпки по гърба и рамената. Споки .. не е болка за умиралка. Поддържай си хигиената и не се притеснявай.

katttto3
04-15-2007, 14:08
аз имам същия проблем и нищо не ми помага,нито спирт нито ни6то