PDA

View Full Version : как да го спечеля пак???



out_of_order!!;(
04-14-2007, 15:42
имам проблем хора...и не знам кво да правя...адски много си харесвам едно момче....някакси от 1месец мисля постоянно за него....между нас е имало нещо само веднъж..но тогава аз просто явно не му показах,че искам нещо повече от забивка за 1 вечер ;( Но е така!!!...Той е от момчетата,които където и да отидат си намират по някоя за вечерта....отделно дори не искам да си предстажям с колко 'ходи' в момента и колко мотае...но каточели това не ме интересува...аз просто искам да е и мои...поне още веднъж, пък после да става квото е писано...проблема е, че не знам как да го постигна...другият проблем е,че един от неговите приятели май си е паднал по мен и мисля 4е за това той ме избягва...не искам да е така...МНОГО ИСКАМ ОШЕ ВЕДНЪЖ....1ПЪТ...само 1 ;( ... наистина не мога да спра да мисля за него...всяка тъжна песен асоциирам с него...не ми излиза от ума направо 24/7 ....
Моля ви дайте ми съвет...мислите ли че си заслужава да продължавам...КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ НА ФОНА НА ВСИЧКИ ДРУГИ МОМИЧЕТА ОКОЛО НЕГО???? КААААККК? :-k

IKisseDAGirL
04-14-2007, 15:54
Първо трябва да се постараеш да станеш част от неговата компания, защото иначе е по-трудно. Така ще може да сте заедно по купони, събирания, къде ли не и би било по-лесно да стане нещо :) Потърси общи познати, възползвай се от това, че този негов приятел те харесва, за да си по-близо до него и постепенно би могла да му покажеш/или кажеш какво всъщност става с теб..

NightSky
04-14-2007, 16:53
Щом мислиш толкова за него, един път няма да ти бъде достатъчен.След него ще поискаш пак и т.н...за да се сближиш с него разбери какви са любимите му занимания, местата на които ходи и случайно се озовавай там...сприятели се с неговите приятели.Има много начини да се сближите.Въпреки всичко обаче с твоя човек май няма да си щастлива...