PDA

View Full Version : Помощ



Фг
04-14-2007, 16:19
Здравейте.Проблема ми е такъф,че като еба и после кат тя свърши и аз си то извадя от нея и в презерватива има неква бяла течност.Моля помогнете тва се случва секи път кво е тва дето ми тече от пишката.Много ме е страх да не е нещо сериозно.

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 16:21
Здравейте.Проблема ми е такъф,че като е** и после кат тя свърши и аз си то извадя от нея и в презерватива има неква бяла течност.Моля помогнете тва се случва секи път кво е тва дето ми тече от пишката.Много ме е страх да не е нещо сериозно.


Ами вероятно е мозъкът ти,разбира се ако имаш такъв,в което се съмнявам :-k

04-14-2007, 16:23
da nai-veroqtno e mozakat ti

ABSOLUTme
04-14-2007, 16:25
ааааама,че сте глупави... :-s
тоя има няква инфекция :lol:

04-14-2007, 16:36
Здравейте.Проблема ми е такъф,че като е** и после кат тя свърши и аз си то извадя от нея и в презерватива има неква бяла течност.Моля помогнете тва се случва секи път кво е тва дето ми тече от пишката.Много ме е страх да не е нещо сериозно.

Роди ме мамо тъп, а аз сам ще се изруся.. боже момче... ти си уникално прост заключеете темата или я изтрийте ](*,)

Adwokat
04-14-2007, 17:02
Здравейте.Проблема ми е такъф,че като е** и после кат тя свърши и аз си то извадя от нея и в презерватива има неква бяла течност.Моля помогнете тва се случва секи път кво е тва дето ми тече от пишката.Много ме е страх да не е нещо сериозно.

Роди ме мамо тъп, а аз сам ще се изруся.. боже момче... ти си уникално прост заключеете темата или я изтрийте ](*,)

хаха ем пита човека е ви кот го нападнахте :smt005 :smt005

aniezina
04-14-2007, 18:20
Здравейте.Проблема ми е такъф,че като е** и после кат тя свърши и аз си то извадя от нея и в презерватива има неква бяла течност.Моля помогнете тва се случва секи път кво е тва дето ми тече от пишката.Много ме е страх да не е нещо сериозно.


Ами вероятно е мозъкът ти,разбира се ако имаш такъв,в което се съмнявам :-k
Даааааааа тежка диагноза земи иди на лекар, звучи ми серьозно! :smt005 :smt005 :smt005