PDA

View Full Version : Vupros za drehi



LuBoPiTnIq
04-14-2007, 17:50
Значи искам да попитам от къде в София мога да си купя фешън дрехи ... дънки , тениски и т.н. също така да попитам на каква цена вървят горе доло и ако можете да ми дадете сайтове към такива работи ... благодаря ви предварително

I'm crazy
04-14-2007, 17:57
търси по Витошка :D

malka_sladuranka
04-14-2007, 21:10
Графа или Пиротска също, както базарите в НДК, а ако искаш евтиничко по пазарите - Иван Вазов и Красно село... :-k Абее дрехи има навсякъде из София... :-k

e_l_i_z_a
04-15-2007, 07:36
Sofia Mall :D Цената зависи от марката и от типа дреха :wink:

Red.Chil
04-15-2007, 09:03
Energie,Diesel,D&G и Harrison rulz.

lubopitniq
04-15-2007, 13:21
Мерси много за отговорите ... ако някой има още какво да пише по темата ще съм му благодарен

Blab
04-15-2007, 16:23
Значи искам да попитам от къде в София мога да си купя фешън дрехи ... дънки , тениски и т.н. също така да попитам на каква цена вървят горе доло и ако можете да ми дадете сайтове към такива работи ... благодаря ви предварително

"фешън" дрехи??? :-s
хмм......, дрехи в София - на всяка крачка...
кажи желаните покупки(не с т.н.) и мн по-лесно ще е да ти кажем кое, откъде да вземеш....Защото следя тенденциите(световните) и знам, че изисква адски мн време да си намеря нещо, отговарящо на тях(тук в БГ)...о, и още нещо..., ако си решил да биеш път до София, само за да си "накупиш" парцалки - голяма грешка.....
та, така: очаквам списъка:)...и кажи лимита си, 'щото е мн лесно да се дават идеи и предложения, когато друг плаща;)...ай', пиши:)

lubopitniq
04-15-2007, 19:39
Значи искам да попитам от къде в София мога да си купя фешън дрехи ... дънки , тениски и т.н. също така да попитам на каква цена вървят горе доло и ако можете да ми дадете сайтове към такива работи ... благодаря ви предварително

"фешън" дрехи??? :-s
хмм......, дрехи в София - на всяка крачка...
кажи желаните покупки(не с т.н.) и мн по-лесно ще е да ти кажем кое, откъде да вземеш....Защото следя тенденциите(световните) и знам, че изисква адски мн време да си намеря нещо, отговарящо на тях(тук в БГ)...о, и още нещо..., ако си решил да биеш път до София, само за да си "накупиш" парцалки - голяма грешка.....
та, така: очаквам списъка:)...и кажи лимита си, 'щото е мн лесно да се дават идеи и предложения, когато друг плаща;)...ай', пиши:)

Ами значи искам да си купувам общо взето тениски и дънки .... до 1100 лв. някаде ми е лимита :P

GossipGirl89
04-15-2007, 21:04
Графа, Витошка, Мол София, Сити център...