PDA

View Full Version : Тя вика, че съм луд



04-14-2007, 17:25
Аз й казах на моята, че обичам, когато ми смучат тестисите, и тя се засмя подигравателно и вика: "Ти луд ли си?". Да я скъсам ли, щом не уважаве мен и моите предпочитания? Тя и за други неща така ми е викала "Ама ти защо вече слушаш по-малко чалга? Не ме кефи това асоциално поведение." "Не ми харесва как се обличаш, носи нещо по-модерно."

Adwokat
04-14-2007, 17:27
хахаха малее тегли и на тъз една майна е и да си върви по пътя.. няма са оставяш да ти казва какво да праивиш.. :smt019

04-14-2007, 17:30
Само да вметна, че не съм я карал насила да ми смуче топките. Просто споделих с нея, иначе и тя ми сподели някои неща. Направо я късам и това е. Има ли смисъл да се опитам да я променя? А относно модните тенденции е все на първо място по модните въпроси.

Adwokat
04-14-2007, 17:34
Ами ни та знам , но по някои път и критики трябва да търпиш.. :-D

aniezina
04-14-2007, 17:34
Пич, ако тва е вярно, тя или не те обича, или е няква огромна егоистка!И кво, тъй като си слушал по-малко чалга, поведението ти било "аморлно" ?:smt005 тя въобще знае ли кво значи тва?Спорет мен е наква тъпа п...а, а още повече, щом питаш нас, относно тва дали да скъсате, значи ти се иска, но се колебаеш, вземи я зарежи! ако не го напрайш, може да си довдеш някви комплекси! Спорет мен е важно да изказваме мнението си, и желанията си, а този до нас е длъжен,(потчертавам длъжен, щом ходим..) поне да ни чуе, и ако не е съгласен или доволен, поне да каже защо, а не да ни реже егоистично и гадно с неща от сорта но "Да не си луд?" или "Да, да, ти не си в ред.." или от сорта!Зарежи я , на тоя свят има къде къде по-готини и точни....Късмет! :smt006

04-14-2007, 17:36
Е добре, и без това ми писна от нея. Нея лесно ще я зарежа, ами ако и класът ми е такъв? Иде ми да ги разстрелям!

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 17:37
Ми явно имате мно различни вкусове :mrgreen:

mimi_pink
04-14-2007, 20:09
Важното е младите да се обичат!Всичко ще се оправи!Но аз не търпя такова поведение!

A_Loving_Girl
04-14-2007, 20:12
Аз й казах на моята, че обичам, когато ми смучат тестисите, и тя се засмя подигравателно и вика: "Ти луд ли си?". Да я скъсам ли, щом не уважаве мен и моите предпочитания? Тя и за други неща така ми е викала "Ама ти защо вече слушаш по-малко чалга? Не ме кефи това асоциално поведение." "Не ми харесва как се обличаш, носи нещо по-модерно."

Ми за една причина да я зарежеш...начи си с нея само заради секса явно.Разбирам да ти прави свирки,ама за туй да ти смуче тестисите...де а знам аз не бих го направила също!

ABSOLUTme
04-14-2007, 21:37
Разбирам да ти прави свирки,ама за туй да ти смуче тестисите...де а знам аз не бих го направила също!
добре де,а заигравката с тестисите не е ли част от оралната любов според теб? :shock: ти само бастуна ли му смучеш..?странни хора..и все пак въпрос на вкус и предпочитания.. :::

f1s714e70
04-14-2007, 22:37
xxx ti 6to ne q nabie6 taq kyrva

_M1rkA6t0_k0tI_
04-14-2007, 23:44
ахаха тя е доооста тъпичка тази мацка нищо лично ама за да ти казва обличай се по модерно хаха тя начи не ходи с теб заради самия теб ами заради външността си и за да се фука с теб малее хаха

Fresh_touch
04-15-2007, 00:09
taq puk e mnogo vajna,za kakva se ima,ili te haresva takuv i se suglasqva s tova koeto ti haresva ili da si vurvi.ne trqbva da turpish takova povedenie nito e purvata nito poslednata,ako puk si misli che shte te promeni zashtoto tq iska znachi e mnogo zle,horata ne se promenqt

ThePainIsReaL
04-15-2007, 07:30
Ми .. погледнато по-сериозно на проблема ти .. мога да ти кажа няколко неща:
1.Ако аз имам по-сериозна връзка и приятелят ми направи забележка или обърне внимание на дрехите, с които съм и ми каже кое му харесва и кое не в тях, аз няма да се разсърдя, независимо, че няма да ми стане много приятно. Ще гледам да се поправя следващия път.
2.Ако с гадже си говорим какво ни харесва в секса на шега и се бъзикаме и той изръси нещо, което аз никога не бих направила(примерно анален секс), аз ще му кажа "Да, да, луд ли си?! :lol: " или "Тъпак ! :lol: ", но ще го кажа с весел тон де.
Обаче ако не на шега обсъждаме тази тема, ще се постарая да му покажа, че не ми е приятно да ме кара да правя неща, които искам и че очаквам от него да уважи решението ми.
3.Относно музиката нямам думи - всеки сам решава какво да слуша..

Такам .. това дотук е моето лично мнение. Но като чета за твоята приятелка, тя явно си пада доста тъпичка, за да се държи така. Аз никога не бих могла да бъда с човек, който не проявява толерантност към моя вкус или моите желания и мнения.

AzureDiamond
04-15-2007, 08:17
Ами брат понякога трябва да се научиш да търпиш критика.......а относно твоята приятелка зависи с какъв тон го е казала...нз...сам преценяй :-k