PDA

View Full Version : priqtelstvo m/u momi4e i mom4e



because of you
04-14-2007, 18:43
mislite li che moje da sashtestvuva priqtelstvo mejdu momiche i momche? :roll: imam predvid dali moje da bade samo priqtelstvo ili prerastva v neshto poveche? :smt057

Dragon
04-14-2007, 18:53
s biv6eto mi gadje sme si dobri priqteli :-D

Cheesy
04-14-2007, 18:57
Да!Познавам много печени момчета-приятели..Защо да няма?

BlackaTBW
04-14-2007, 19:01
Да, аз лично имам двама много добри приятели-момчета. Просто приятели, смеем се заедно, ходим насам на там с компания, говорим си-като най-обикновени хора. Не му виждам странното :)

white_chik
04-14-2007, 19:53
Според мен може.До скоро не вярвах,но в момента имам едни фр и го чувствам адски близък.Въпреки че е едно от най-хубавите и печени момчета,които познавам,не изпитвам никво влечение към него,а и за него съм сигурна,че няма такива помисли.

04-14-2007, 19:57
Ами да, но се разпадат рано или късно, защото единия (или и двамата) искат повече. А и ми е тъпо аз да говоря за коли, жени и футбол, а тя за мода, списания и звезди.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-14-2007, 20:27
daa :) imam si nai dobur fr :P daje 2ma.. ss ediniq se poznavame oshte ot ... mi kato sme bili malki sme lejali v rodilnoto krevat4e do krevat4e i posle v detskata gradina zaedno.. :lol: :lol: i daje e mn`qko.... :lol: :lol:

Tempestjuji
04-14-2007, 20:34
а бе може ама е рядкост :-D

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 20:35
Да, разбира се, че може да съществува. Дори едно момче може да ти бъде много по-добър приятел, от колкото едно момиче, защото винаги се появява завистта между момичетата и т.н. и в един момент твоята "най-добра приятелка" може да ти забие нож в гърба... А с едно момче такива проблеми няма да имаш и може да му гласуваш много по-голямо доверие. Е, в някои случаи такъв вид приятелство прераства и в нещо повече, но не във всички случаи разбира се.

04-14-2007, 20:37
Да, разбира се, че може да съществува. Дори едно момче може да ти бъде много по-добър приятел, от колкото едно момиче, защото винаги се появява завистта между момичетата и т.н. и в един момент твоята "най-добра приятелка" може да ти забие нож в гърба... А с едно момче такива проблеми няма да имаш и може да му гласуваш много по-голямо доверие. Е, в някои случаи такъв вид приятелство прераства и в нещо повече, но не във всички случаи разбира се.
Е за какво ще си говорите, като изчерпате и малкото общи теми?

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 20:42
Да, разбира се, че може да съществува. Дори едно момче може да ти бъде много по-добър приятел, от колкото едно момиче, защото винаги се появява завистта между момичетата и т.н. и в един момент твоята "най-добра приятелка" може да ти забие нож в гърба... А с едно момче такива проблеми няма да имаш и може да му гласуваш много по-голямо доверие. Е, в някои случаи такъв вид приятелство прераства и в нещо повече, но не във всички случаи разбира се.
Е за какво ще си говорите, като изчерпате и малкото общи теми?
Е как пък да няма за какво да си говорим?!? И кой е казал, че общите теми са малко?! Ако даден човек ти добада, разбира те се и т.н., винаги има за какво да си говорите, дори и цял ден може да не ви стигне...

04-14-2007, 20:45
Да, бе, ти за пари, мъже и парфюми, той за жени и коли върви ли? Знаеш ли, че на мен ми писва да слушам историите на момичета, че лизали х*я на някой си.

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 20:52
Щом си приятел с дадения човек, значи можеш и ти е приятно да говориш на всякакви теми с него и да си споделяте много неща един на друг. И това, че на теб ти споделят само такива неща не значи, че до тук се изчерпва всичко...

crazy_s
04-14-2007, 21:43
az imam mn dobri priqteli mom4eta i spored men e savsem normalno da ima takova priaqtelstva! :-D

`Death`Whore`
04-14-2007, 21:44
Да, бе, ти за пари, мъже и парфюми, той за жени и коли върви ли? Знаеш ли, че на мен ми писва да слушам историите на момичета, че лизали х*я на някой си.
Определено общуваш с много прости жени, щом в твое присъствие говорят само за свирки. А ако си момиче...пак.

IKisseDAGirL
04-15-2007, 07:29
Има много общи теми, на които едно момче може да разговаря с момиче, но ако си повърхностен и ограничен няма как да се сетиш за тях ](*,)

krasivata_luvica
04-15-2007, 07:33
mislite li che moje da sashtestvuva priqtelstvo mejdu momiche i momche? :roll: imam predvid dali moje da bade samo priqtelstvo ili prerastva v neshto poveche? :smt057
мисля че може а и също примерно ако единият не харесва другият а иска само да има приятелство и нищо повече :roll:

04-15-2007, 10:58
i spored men moje da ima az imam edna mnogo dobra fr no ot okolo sedmica zapo4nah da izpitvam ne6to pove4e kum neq i tova me pritesnqva

kathy
04-15-2007, 11:29
Според мене лично не може или поне на мене не ми се отдава да имам някое момче като много добър приятел, защото винаги започвам да изпитвам нещо :? .. Но по принцип имам такива познати ...

dete_na_prostora
04-15-2007, 12:02
И от дфата пола си имам мноо добри френдз :mrgreen:

juSTkiddy
04-15-2007, 12:58
Много ясно че да...Все пак всичко зависи от човека но по принцип имам приятели момчета а и съм виждала момиче и момче да са най добри фр..Все пак не всички момчета са като от рекламата на Спрайт :wink: :-D

love_massari_88
04-16-2007, 09:28
az li4no dopredi 4 godini ne vqrvah,4e moje da sa6testvuva takova priqtelstvo!i vinagi sam se 4udila na horata,koito vqrvat v tova priqtelstvo!no eto 4e se slu4i i na men.......namerih edin neveroqten 4ovek kam koito se privarzah adski barzo o6te ot parvata ni sre6ta!tova e 4oveka,koito obi4am nai-mnogo na sveta,4oveka za koito bih minala prez ogan i led,4oveka za koito bih dala jivota si!tozi 4ovek stana moi nai-dobar priqtel!za men toi e kato 4ast ot semeistvoto mi!toi e edinstveniqt 4ovek,koito me razbira,koito mi dava nai-cennite saveti v jivota!bqh samo na 15 ,kogato go sre6tnah...vse o6te bqh malka i naivna,neznaeh mnogo ne6ta za jivota i za horata,no toi me napravi 4ovek!otvori mi o4ite,pokaza mi patq v jivota,pokaza mi koe e cenno i koe ne!takiva priqtelski 4uvstva ne sam izpitvala nikoga prez jivota si i nqma i da izpitam podobni!stra6no mnogo darja na tozi 4ovek!toi e nai-cennoto v jivota mi!i nikoga ne iskam da izgubq priqtelstvoto mu,za6toto bez nego ne bih bila palnocenen 4ovek :D vapreki 4e ot 2 godini se vijdame po-rqdko,za6toto toi e v drug grad,no priqtelstvoto si e priqtelstvo vapreki razstoqnieto!POJELAVAM NA VSEKI 4OVEK DA IMA TAKAV PRIQTEL,DA IMA TAKOVA PRIQTELSTVO!i neka tezi,koito mislqt 4e takova priqtelstvoto ne sa6testvuva....da si pomislqt hubavo:)

|dReAm3r|
04-17-2007, 12:05
o0o da moje! imam dvama mnogo dobri priqteli za koito pravq vsi4ko kakto i te za men...osobeno ediniq vsi4ko znae za men vsi4ko koeto i az znam..obi4am da spodelqm s mom4e vsqka6 pove4e te razbirat aa i momi4etata obi4at da klukarstvat za priqtelkite si i mnogo rqdko za priqtelite si mnogo po dobre e da si ima6 priqtel ot drugiq pol..

zubi
04-17-2007, 13:41
дам може да има и има .... ест има един перио в който единия почва да иска повече но ако сте само приятели тва минава бързо ... и продължавате да бъдете приятели ;-)

Fucking_Bitch
04-17-2007, 13:55
Всичко е възможно.Защо да няма приятелство между момче и момиче?Друг е въпроса,че в повечето ситуации става нещо повече.Но все пак аз вярвам в това приятелство.

InitialD
04-17-2007, 14:06
Приятелството между момиче и момче е много относително нещо...зависи от хората и обстоятелствата!

SuPeRSlaDkA
04-17-2007, 18:15
еми може да има..аз лично имам такива и мога да кажа до голяма степен,че момчетата са по-добри приятели от момичетата в някои отношения (в повечето) но случва се често да прерастне в нещо повече и когато стане това само за единия.. =;

BrokenInnocence
04-18-2007, 05:07
Много зависи от хората. Аз лично имам приятели момчета, но не сме толкова близки колкото с приятелите ми момичета. Е, има само едно изключение, обаче той е гей, тъй че...

_[LiFe-StiLe]_F
04-18-2007, 07:08
напълно чисто и безкористно приятелство, в което няма поне минималко привличане - [-( чувствата могат да се осъзнаят късно, но тях със сигурност ги има. патила съм си вече на два пъти от подобни "мъжки приятелства" [-(

magity
04-18-2007, 10:10
ami az mislq 4e mogat da sa mnogo dorbi priqteli no e tvurde veroqtno da stanat ne6to pove4e, sled vreme da se naranqt i da si zagubqh priqtelstvoto taka 4eee.... :!:

az si znam
04-18-2007, 12:53
est 4e moje da ima imam si dvama priqteli s koito kato se sabera mi e mn po qko i zabavno ot kolkoto s priqtelki.Nqkoi momi4eta se sabirat za da obsajdat koq s kakva dreha dens bila pak ot kade si q kupila i t.n. na men tva li4no mi e sku4no!A pri mom4etata takova ne6to nqma