PDA

View Full Version : Защо няма музика, която да и хареса!



04-14-2007, 19:04
Обичам музиката на 90-те, в който и да е стил, дори и чалга. Писна ми, обичам ретро чалга до 2001 и всички ми се смеят. Обичам тийнпоп и пак ми се смеят, че съм харесвал песните на Бекстрийт Бойс и Бритни Спиърс, а защо техния стил се промени? Защото ми писна в категория поп да няма готини песни вече, всичко е чалга, RnB, Хип Хоп и Техно- Писна ми, виновен ли съм, че съм такъв? Иде ми да се самоубия. Моля ви, кажете ми какво да правя?

Selene
04-14-2007, 19:19
Абе как ще се самоубиваш за тая глупост бе!? Кво ти пука кво мислат другите . Слушай си това , което те кефи :-) . Мен много хора ме мразат и само ме обиждат , ама хич не ми дреме за тяхното мнение :-D

IKisseDAGirL
04-15-2007, 09:30
Естествено, че всеки, който не харесва определен стил, ще се присмива. Каквото и да слушаш, винаги ще има хора, които да го харесват и такива, които да не го.

juSTkiddy
04-15-2007, 10:18
Това че ти харесва различна музика от тази която харесват тииновете сега не е толкова страшно че да се самоубиваш!..Все пак всеки си има вкус и никой неможе да ти налага какво да харесваш и какво да слушаш..Ако имаш истински приятели те няма да се подиграват на песните които харесваш

flora23
04-16-2007, 08:49
абе слушай си квото те кефи,кво ти пука мнението на другите,всеки си има вкус, ако искаш и the beatles слушай ;) пък ако тва ше те успокои с тая бърза смяна на стиловете мн скоро ше се слуша пак такава музика квато и преди,най-вероятно.туй чер не му мисли мн,все пак музиката е да се слуша,кой е казал че старите парчета тр се забравят :smt020 .аа btw бритни преди...евала много те уважавам =D> хмм като се замисля и аз се кефя на песниоте от 90те и напоследък все повече ги слушам хихи,тъй че споко, не си сам :lol: ;)

i'm so excited!
04-16-2007, 12:03
поп, мойто момче, означава 'популярен'.
бекстрийт бойс и бритни спиърс са се променили, щото и модата се мени. а ако не си модерен ще е трудно да си популярен, сешсе ?
и все пак :arrow: самоубий се.

tainstvenata
04-16-2007, 12:26
важното е на теб да ти харесва и да се кефиш на песните .. не е толкова какво мислят хората .. be happy and have fun .. music=life :wink: