PDA

View Full Version : za trevata



izmoreno^beb4e
04-14-2007, 19:35
zdraveyte. Pu6a treva ot 2 godini, pu6ila sym tolkova pyti 4e ve4e i az neznam kolko sa, i vseki pyk s malki izkliu4eniq izpadam v ne6to kato trans.... PYLNIQ relax!! kogato slu6am muzika v takova systoqnie imam 4uvstvoto 4e sym vytre v samata muzika ili 4e az sym muzikata... do takava stepen mi se otpuska syznanieto. imala sym dni v koito cql den pu6a i ve4erta v edno kafe sym sedqla 3 4asa sys skrysteni race i kraka bez i muskol4e da mi trepne, a az tfa ne go pomnq.da ama na posledyk i az po4vam kao ostanalite da se smeq ligavq i t.n. a ne iskam tozi relax mi haresva6e
ta imam 2 vyprosa: 1 e kak sym dokarvala tova systoqnie? v smisyl kak e stavalo, edin moi fr izkaza predpolojenie 4e poneje sym sys mnogo nisko kryvno trevata go svalq o6te pove4e i granicite se doblijavat i za tova taka relaxirah, no iskam i 4ujdo mnenie, i 2 kak pak da se napu6a taka 4e da se dokaram do polutrans... dneska pu6ih 4 pyti i ne se omorih kato horata...... molq na teq na koito temata im se struva typa da NE pi6at!

niGGa
04-14-2007, 19:45
зависи от вида на тревата, от това колко често пушиш.. щото като пушиш всеки ден по много почваш да свикваш с тва.. и не те фаща толкова..

IdiOtKa
04-14-2007, 19:49
да и аз съм сагласна с тва че спира да те хваща .. аа бтв тва с кръвното ми се струва малко ддз безмислендо щото то като се доближат границите мно и става малко така че ще гътнеш ,а съберат ли се вече може се считаш за труп ! тва май не е вярно дето го написах но карай :-D :-D :-D не съм мно дуре в момента и ми е малко трудно да разсъждавам , не ме обивайте щото съм писала тъпоти плс !

sWeEt_SeEd
04-14-2007, 19:56
ахеахе хората пушат за да се смеят ,а не да изпадат ф некъф дебилен цикъл...тфа за мене е спечена работа...деа.Как може да го искаш изобщо ахеахех предстаам си колко си спряла понякога :mrgreen: :smt006

enclave !
04-14-2007, 20:38
Що бе, яко си на моменти да изпадаш в такова състояние.... ами при мен се случва според настроението.... пушил съм от един и същи грамаж, дори от този който го имам в момента, може да се каже еднакво количество и един път ме хваща яко на лигавене и не ми млъква устата да приказвам глупости и да занимавам хората около мен, друг път ме е хващало както казваш ти на релакс ама много на релакс със яка музичка 8) а е имало и моменти в които просто спираш и забиваш - това е тъпо, но понякога става така...... и според мен всичко си зависи от деня до момента, от умората и от психическата нагласа..... и от музиката, естествено ! :-D честно казано не мисля че самото масе и количеството му има значение, а това че като пафкаш постоянно и често от едно и спира да те хваща това си е всеизвестно..... затова трябва да се смесва :-D

niGGa
04-14-2007, 21:06
ахеахе хората пушат за да се смеят ,а не да изпадат ф некъф дебилен цикъл...тфа за мене е спечена работа...деа.Как може да го искаш изобщо ахеахех предстаам си колко си спряла понякога :mrgreen: :smt006
Ако ти пушиш за да се смееш, бих казал че си изключително ограничен/а..Не давай акъл на хората, като не знаеш какво говориш..

/wan`a`doo/
04-15-2007, 10:48
I az predi bqh na mnenieto 4e se svikva s koza i toi ne hva6ta, no ve4e sum opredeleno ubedena 4e tova ne e vqrno... Da, kato pu6i6 edin i su6t vid dulgo vreme ne e su6toto kato purviq put, no opredeleno ne spira da hva6ta... A tva spored men e bilo ot koza, no nqkude bqh 4ela- ve4e zabravih kakvo to4no, no ne6to za nqkakuv receptor koito vuzpriema THC-to i v na4aloto toi ne go priema i za tova e po-razli4no... A primerno v Sofia masovo tezi, koito pafkat, pafkat sme6en koz i smeha e edin vid kriterii za tva dali e 4uk koza, oba4e primerno vuv Varna sum zabelqzala, 4e pu6at relaxira6t 4adel i ne se kefqt na toq sme6niq, puk tuk v SOfia e obratnoto. Qvno i ti si ot tezi, koito prosto obi4at da se otpusnat, no nali za tva ima razli4ni sortove... E, jalko 4e tuk v Bulgariq ne moje vseki da si izbere to4no iskaniq 4adel s to4no iskaniq efekt...

rootsniky
04-17-2007, 22:30
ахеахе хората пушат за да се смеят ,а не да изпадат ф некъф дебилен цикъл...тфа за мене е спечена работа...деа.Как може да го искаш изобщо ахеахех предстаам си колко си спряла понякога :mrgreen: :smt006
ti ako si rasta az sum patlajan nedej da pose-vash ne e qko

ZoneControL
04-18-2007, 20:21
:!: Имам 1 приятел , който е супер зарибен и когато пуши сякаш добива нови навици .. напоследък навиците се проявяват дори когато не е ... прави си сметката сама .. и спираи масето. Само по празниците е позволено [-X

teenkopele
04-19-2007, 04:53
...Само по празниците е позволено [-X

Значи за много хора всеки ден е празник. :lol: