PDA

View Full Version : Форумът се изпразни



04-14-2007, 20:47
Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

scion_of_Storm
04-14-2007, 20:51
Дайте салфетка, форумът се изпразни!11111 Help lol !11

bboy_bunker
04-14-2007, 20:51
чумата ги тръшна :-({|=

Бизнесмен
04-14-2007, 20:52
По принцип не съм скандална личност, или поне се старая, но си личи кой е истинска звезда. Само изборът на заглавие и ви провокирах.

04-14-2007, 20:53
После се чудя защо има толкова много теми "Бременна ли съм" :lol:

Mo6no3
04-14-2007, 20:57
Ами то целият форум се изпразва... в разделите Секс и Любов и темата за снимки. :mrgreen:

04-14-2007, 21:00
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

Ice_Queen
04-14-2007, 21:01
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?

PaSsioN_GiRL
04-14-2007, 21:01
Ами то целият форум се изпразва... в разделите Секс и Любов и темата за снимки. :mrgreen:
хахахаххахаха =D>

04-14-2007, 21:03
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?
А, ако ти кажа, че аз наистина съм звезда и ме виждате всяка вечер по телевизията, дали пак така ще ми говориш, при условие, че си от простолюдието?

Mo6no3
04-14-2007, 21:04
Знам, че съм звезда и ви провокирам
Една Луна наеба звездата. :lol:

bboy_bunker
04-14-2007, 21:05
Знам, че съм звезда и ви провокирам
Една Луна наеба звездата. :lol:грешка на езика.. нов си в занаята :lol:

04-14-2007, 21:05
Простолюдие.

04-14-2007, 21:05
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?
А, ако ти кажа, че аз наистина съм звезда и ме виждате всяка вечер по телевизията, дали пак така ще ми говориш, при условие, че си от простолюдието?
Ооооооооооой петолъчкееееееееее, пентаграмче ще да си :-D

Ice_Queen
04-14-2007, 21:09
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?
А, ако ти кажа, че аз наистина съм звезда и ме виждате всяка вечер по телевизията, дали пак така ще ми говориш, при условие, че си от простолюдието?

хах...баш тия дето ги гледаме по ТВто са боклуци!
И за да го изтъкваш така и ти си такъв,още повече след като се криеш,след като твърдиш че си някакъв там..Пф..ти пък от къде си сигурен че аз съм от простолюдието както му викаш ти?
Жалко..звезда..а по-това време на вечерта да кисне във форум за деца,с изглед че е наясно кое какво за форума и е забелязал виж ти че се изпразва...
жалка звезда си ти.не си казвай името че да не ти падне реномето..

Mimka_sweet
04-14-2007, 21:11
Остаряват сички :cry:

04-14-2007, 21:13
Стават по-умни и вече не пишат във форуми, защото разбират, че няма смисъл. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

Ice_Queen
04-14-2007, 21:16
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?
А, ако ти кажа, че аз наистина съм звезда и ме виждате всяка вечер по телевизията, дали пак така ще ми говориш, при условие, че си от простолюдието?

хах...баш тия дето ги гледаме по ТВто са боклуци!
И за да го изтъкваш така и ти си такъв,още повече след като се криеш,след като твърдиш че си някакъв там..Пф..ти пък от къде си сигурен че аз съм от простолюдието както му викаш ти?
Жалко..звезда..а по-това време на вечерта да кисне във форум за деца,с изглед че е наясно кое какво за форума и е забелязал виж ти че се изпразва...
жалка звезда си ти.не си казвай името че да не ти падне реномето..Не бе нека го каже...ама просто си измисля... :lol:

Ако ми каже че е Азис и е в депресия понеже Китайчето не е до него..ще го разбера.

04-14-2007, 21:18
Знам, че съм звезда и ви провокирам, но да си дойдем на думата. Защо вече по-малко хора влизат във форума? Къде са другите? Преди имаше повече потребители.

защо не си завреш звездата отзад?
А, ако ти кажа, че аз наистина съм звезда и ме виждате всяка вечер по телевизията, дали пак така ще ми говориш, при условие, че си от простолюдието?

хах...баш тия дето ги гледаме по ТВто са боклуци!
И за да го изтъкваш така и ти си такъв,още повече след като се криеш,след като твърдиш че си някакъв там..Пф..ти пък от къде си сигурен че аз съм от простолюдието както му викаш ти?
Жалко..звезда..а по-това време на вечерта да кисне във форум за деца,с изглед че е наясно кое какво за форума и е забелязал виж ти че се изпразва...
жалка звезда си ти.не си казвай името че да не ти падне реномето..Не бе нека го каже...ама просто си измисля... :lol:

Ако ми каже че е Азис и е в депресия понеже Китайчето не е до него..ще го разбера.
Не обиждайте Азис, той е по-дълбока личност. вие не го познавате, за да обиждате така. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят (фешъните). Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

Ice_Queen
04-14-2007, 21:21
Нях нях нях ня хня хянхяняхяхя
дълбока личност?мдам...задника му е дълбока личност.прав си.
(ина4е е образ,признавам го)
и какво е общото с фешъните? :-s
хах...тва ми звучи като " азис е фешън"
(ахахха как само сравни фешъните с Азис само.. :smt005 )

Иван
04-14-2007, 21:25
Не, исках да кажа, че вие уж не сте като фешъните (повърхностни и там другите ви определения), а се държите като тях. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят (фешъните, звездите, момичето с профил в aha.bg). Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска. Същото важи и за темата, в която се подиграхте със едно "същество", момичето от Аха.бг, където обсъждахте най-повърхностно (да, повърхностно, като повърхностните, които толкова мразите), че било грозно момичето, че било "урод" и не знам си какво. Кой е повърхностен в случая? И вие се сърдите, че фешъните не приемали никого, но тук те са слабо представени и не може да се чу тяхната версия. Те не приемат никой, който не е като тях (според вас), но вие не правители същото?

SupremacyGirl
04-14-2007, 21:30
Щото затъпява..
Щото омръзва..

Кхх, не знаех, че и форума това може да прави ! :-D

Ice_Queen
04-14-2007, 21:31
1во нападаш хора ( да кажем мен ,която изобщо не съм писала в онази прословута тема И др глупости които дрънкаш..)
Ти да не си фешънче бе ?
Мдам..и някой ти е потъпкал самочувствието..
и се представяш за звезда..снощи тва ли сънува?ама се събуди накрая нали?!
Прав си,всеки има право да прави със себе си каквото иска!
Както всеки има право ДА ГОВОРИ (пише) каквото иска!
Демек,нямаш право да обвиняваш който и да е било за подигравките му и т.н.
Всеки сам си гради нещата,сам си избира и сам си носи последствията.

..... :smt012

punisher
04-14-2007, 21:31
ми тия петокласничките,които все питаха ''бременна ли съм'' отидоха да раждат и за тва останахме 5 човека тука...

Mo6no3
04-14-2007, 21:32
Не, исках да кажа, че вие уж не сте като фешъните (повърхностни и там другите ви определения), а се държите като тях. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят (фешъните, звездите, момичето с профил в aha.bg). Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска. Същото важи и за темата, в която се подиграхте със едно "същество", момичето от Аха.бг, където обсъждахте най-повърхностно (да, повърхностно, като повърхностните, които толкова мразите), че било грозно момичето, че било "урод" и не знам си какво. Кой е повърхностен в случая? И вие се сърдите, че фешъните не приемали никого, но тук те са слабо представени и не може да се чу тяхната версия. Те не приемат никой, който не е като тях (според вас), но вие не правители същото?
Тук съм абсолютно съгласен с теб.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-14-2007, 21:33
чумата ги тръшна :-({|=

ehe... :smt005 a ne e smeshno de az po navik se hilq :oops: a kude sa... pitai gi... nie ot kude da znaem.. :smt017

Just_One_Girl
04-14-2007, 21:34
...И като се събуди ръката ти беше в контакта, краката в легена и се изживяваше като бързовар!...
Айде звездичке, стига пълни форума с глупости, и без това си има много.

Tom Cruise
04-14-2007, 21:34
Щото затъпява..
Щото омръзва..

Кхх, не знаех, че и форума това може да прави ! :-D
Подкрепям те напълно. Форумът не само ми е омръзнал, но и май е затъпял.

Valar
04-14-2007, 21:35
Ми освен да го изпълня кат се е испразнил! :-D
Фешъните защо ги бутате и тука клетите!?

Ice_Queen
04-14-2007, 21:36
Ми освен да го изпълня кат се е испразнил! :-D
Фешъните защо ги бутате и тука клетите!?

ахахахахахахахахахахаххах ахахахахаха
като прочетох за тва "изпразване" си викам- някой е е*ал форума ли какво ли ще пише :smt005

фешъните са като хлебарките..ще останат последни! O:)

SupremacyGirl
04-14-2007, 21:37
Хахахах..
ае приемете форума като едно малко общество, има всякакви хора тук..
Ма някой да се нарича 'звезда' е меко казано смешно..

04-14-2007, 21:40
Вие май вярно сте повърхностни, щом не разбрахте, че темата за "звездата" е ебавка.

Valar
04-14-2007, 21:41
АЗ съм звезда!
Кви сте вие всяка вечер съм на телевизора! :-D
От вътрешната страна!!!

Ice_Queen
04-14-2007, 21:42
Вие май вярно сте повърхностни, щом не разбрахте, че темата за "звездата" е ебавка.

ahahahaha

ест 4е е ебавка,а тва нашето е ирония миличък.

мн е сладко като някой пусне тъпа тема,ние решим да пофлуудим безплатно,плямпаме си нашите простотии и накрая госта-звезда ,нали за да ни направи мръсно напише - темата беше ебавка вие сте тъпи.
хихихихи

брехх умен народ бее..тц тц ццц :-D :smt005 :smt005

04-14-2007, 21:42
Вие май вярно сте повърхностни, щом не разбрахте, че темата за "звездата" е ебавка.

Ice_Queen
04-14-2007, 21:43
Вие май вярно сте повърхностни, щом не разбрахте, че темата за "звездата" е ебавка.
УЕССССССССССС МАСТ`А!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хайде - копи , пейст - за 3ти път моля те !!!!!

04-14-2007, 21:44
Интелигентните никога не иронизират, нито пък си правят ебавки. Те не пишат по форуми. А сега са в дискотеката.

Ice_Queen
04-14-2007, 21:44
Интелигентните никога не иронизират, нито пък си правят ебавки. Те не пишат по форуми. А сега са в дискотеката.

М...пак казвам..
Жалко за теб тогава! :|
Тук си за да ни кажеш че и ти си жалък като нас ?
М,кей ,приемаме те,няма защо да се срамуваш!

Valar
04-14-2007, 21:46
Интелигентните никога не иронизират, нито пък си правят ебавки. Те не пишат по форуми. А сега са в дискотеката.
АхАхА :-D
това беше силно ще си го запиша някъде!

SupremacyGirl
04-14-2007, 21:46
Вие май вярно сте повърхностни, щом не разбрахте, че темата за "звездата" е ебавка.
ъъ...
ми то такива злета има, че вече не различавам сериозните теми от темите-ебавки..пък и да ти кажа слабо ме грее ебавка ли е тази тема или не
говорех принципно, че е доста сериозно положението, ако почнеш да се мислиш за звезда на някъв форум.. :lol:

teenkopele
04-15-2007, 01:38
Знам, че съм звезда и ви провокирам
Една Луна наеба звездата. :lol:грешка на езика.. нов си в занаята :lol:

Господин министър напиши ми факс... :-D

:arrow: Може би защото започнаха да се пишат най-вече простотии и една не малка част от ценните юзъри не влизат по една или друга причина.
Накрая ще останем 10-15 човека, които да пишем редовно...

Бунтар
04-15-2007, 01:41
Ооооооооооой петолъчкееееееееее, пентаграмче ще да си :-D

:-D :-D :-D

koalka
04-15-2007, 07:27
Може би, защото вече им е станало тъпо, може и защото им е писнало от гости и такива работи.

Shadow_Walker
04-15-2007, 10:44
Защо пък да влизат по-малко потребители? :-s Доста влизат 8)

evil_lady_in_black
04-15-2007, 10:48
Защото може би има много ново навъдили се "всезнайки" и "всезнайковци" и просто в един момент ти писва да спориш с тея малоумници за глупости и само да ти дигат нервите !!!

OtherDimension
04-15-2007, 11:49
какво ме интересува кой влиза и кой не ..?

krasivata_luvica
04-15-2007, 11:50
Дайте салфетка, форумът се изпразни!11111 Help lol !11
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 =D> :smt110 :smt102 :smt111

04-15-2007, 20:09
Аз вече не се регистрирам в никой форум, защото е лъжа, че се сформирала някаква група.