PDA

View Full Version : KolKoto Mojete Pove4e mI pOmaGaiTe PLS



asetoooo
04-14-2007, 20:07
Imah si prqtel do 1 sedmica.. toi ne mi qvrva i mi natqkva se edna sly4ka deto bqh izlqzla s edn priqtel.. a ne mu kazah.. i se skarahme psoledno 6toto doide me zema ot nas... bqhme v edno zavedenie.. no tam be6e nai dobriqt mi priqtel i kadeto be6e sednal pe4e6e sl1nce a moq sedna na druga i me pomoli da sedna pri nego az kazah oo ne tuka pe4e ela ti pri men toi se iznervi kato si pomisli 4e se si praq ta6ak s nego i sqdam na drugi masi ne i na negovata.. :( ISKAM da si go V1rNA kak da mu kaja 4e go obi4am.. pls NE e eBAVKA tova iskam da mu obqsnq 4e dyrja na nego i 4e mnogo go obi4am a kato po4na da mu govorq toi mi vika aii stiga s izmishliotini ve4e po4vash da me draznish spri da mi pi6e6 :( NE MI VQRVA ](*,) :?: :?: :?:

NightSky
04-14-2007, 20:13
Този човек за какви дреболии се хваща...ако той не иска да те изслуша не можеш да го принудиш.Нека мине малко време, той да се успокои и ще е готов да изслуша твоето обяснение.Тогава говори с него, обясни му чувствата си и ще се сдобрите.Ако пък не пожелае да те чуе, значи не иска да сте заедно и е по-добре да го забравиш и да потърсиш някой друг.

asetoooo
04-14-2007, 20:15
Az znam 4e dyrji na mene no.. nz nqkaksi si misli 4e go lyja i si misli 4e ima drug v moq jivot nqkoi mu go izrysil tova.. i vqrva.. na si4ko ne i na mene .. a az naistina go obi4am ot 5 meseca sme zaedno i se razbira s roditelite mi i si4ki mn dobre i tva me radva.. mamka mu.. i nakraq.. ](*,)

danie11e1991
04-14-2007, 20:23
Emi choek samo moga ti kaja che znam kak se chustvash!Doskoro imah tvoq problem ](*,) V momenta i nie sme razdeleni i na men mi e gadno ama az ne ti pisah,za da se oplakvam.Slushai sq,nepremenno trqbva da govorish s nego i da go zastavish da te izslusha.Po chata nqma da stane shtoto moje te blockne ili ignorne kogato neshty ot kazanoto ne mu haresa.Nomera e da go hvanesh natqsno-kak,e vij tuka sama shte tqrbva da se opravish shtoto go poznavash po-dobre.Toi vse ti namira kosuri,ama moga da se obzaloja che i toi ne e bezgreshen.Kogato toi iztykva tvoite nedostatyci,kaji mu i ti kvi sa negovite!Ako namerite obsht ezik pomejdu si i si izqsnite za kakvo se karate i kakvi sa greshkite i v ediniq i v drugiq moje da se poluchi neshty mnogo hubavo :-) Uspeh!!!

asetoooo
04-14-2007, 20:32
TaM e problema.. 4e mid ade ignor ahaha.. pak na jivo dneska izleze s nas moq nai dobyr priqtel go nakara da se ka4i v kolata i doide... kato po4nahd a mu govorq.. toi kaza mlykni govorish gluposti po dobre ne mi govori :( ](*,) a mrazq da se unijavam a to4no tova pravq..

danie11e1991
04-14-2007, 20:49
Em togava s negovite kamyni po negovata glava!Lichi si che go obichash,inache nqma da pishesh tuka obche sigurna li si che i toi te obicha?!Shtom toi se dyrji taka,em dai malko po ostro i ti.Pravi se na nepokis(ne pylen est shtoto moje da go otblysnesh).Ne govori s nego,izchakai toi da te zagovori.Ne se zaribqvai,izobshto nqmai nikakvi kontakti s momcheta edno izvestno vreme,za da ne mu dadvash povodi da te kritikuva.Spri za malko da mu pokazvash che toi e vsichko za teb i mu gledai seira(ako naistina dyrji na teb).Tuyka obache iskam da te podgotvq predvaritelno.momchetata po priroda sa si gadni,pone tezi koito az poznavam.Bez da zasqgam nikogo.I vse pak bydi gotova i toi da prodylji da se dyrji taka kakto dosega,v takyv sluchai sht trqbva da prenebregnesh chustvata si i da poglednesh dostoinstvoto si!

asetoooo
04-14-2007, 20:52
Macki sega gvorih s nego.. kaza mi 4e ne mi vqrva kaza 4e iskam da si go vyrna i da strada.. ama kaza utre da otida v tqh ako imam jelanie da pogovorim nadqvam se tova da e edin golqm + za nas

sherry
04-14-2007, 21:21
Ами може да са глупости за теб, но за него сигурно наистина изглежда, че си правиш та*ак с него! Може би и аз бих си помислила така. Опитай се да спечелиш доверието му, споделяй му повече и с времето дано изгладите тоя проблем.

BAYO
04-15-2007, 00:30
Е така е. Изгубеното доверие, трудно се връща. ТОй човека се е опарил, втори път сигурно не иска. А ти пък настоявай! Кажи му, че наистина тфа са пълни глупости и всичко, което си мисли за теб, че го лъжеш и тем подобни, е плод на неговата фантазия. Докажи му някак, че държиш на него, разглези го малко. Ако и тфа не стане ... покажи му :arrow: и пътя :)

FEN_NA_MOTORI
04-15-2007, 02:03
Ами може да са глупости за теб, но за него сигурно наистина изглежда, че си правиш та*ак с него! Може би и аз бих си помислила така. Опитай се да спечелиш доверието му, споделяй му повече и с времето дано изгладите тоя проблем.
\:D/ :D ем така си е...

koalka
04-15-2007, 06:22
Ами може да са глупости за теб, но за него сигурно наистина изглежда, че си правиш та*ак с него! Може би и аз бих си помислила така. Опитай се да спечелиш доверието му, споделяй му повече и с времето дано изгладите тоя проблем.Съгласна съм.

asetoooo
04-15-2007, 07:32
Ne moje edin m1j ve4e da se vprqga ot takiva ne6ta NEVAZMOJNO e prosto.. no toi iska prekaleno mn ot men iska da ne izlizam s nikoi osven s nego ama nikade dori i sama.. posle mi zadava vaprosi az mu kazvam si4ko to4no toi pak ne mi vqrva.. emm nemoga da se podloja na tova zatova i se razdelihme .. 6te vidim sega v 12 na obed 6te mina prez tqh.. kaza da otida da si pogovorim 6te vidim ko 6te kaje a i toi ima da mi dava mn obqsneniq za taq 1 sedmica prez koito ne be6e s mene kakvo e pravil 6toto nau4ih mn ne6ta.. no az kato obi4am nqkoi proshtavam.. :))) :smt008

sladurana2319
04-15-2007, 08:18
vij milichka netrq da my pokazvash 4e toi e vsi4ko za tebe i ti si gotova na si4ko za nego...v smisal...toi nali te e nakaral da izlizahs samo s nego i t.n. mi kaji my 4e nqma da stane tei i tfa e....pokaji my po nqkaf na4in 4e ne ti pyka mn mn za negy tfa e...aide i yspeh neska :)

asetoooo
04-15-2007, 12:08
Mi imenno 4e ne se lishavam ot priqtelite si.. i t.n tva go kara da sme razdeleni govorihme i nqmashe polza.. toi samo si naprai ta6ak vika kaji mi 1 pti4ina za da sme zaedno karame se.. ti se iskash da stavba na tvoito i drugoto deto mi kaza e 4e ne mi vqrva 4e go obicham.. i tva ob6to vzeto.. ](*,) :smt010 :smt010 :smt010 napravo sarceto mi se k1sa iznervih se kazah mu trygvam i mu kazah 4ao toi ne stana daje.. otidoh obuh se i zaminah bez da kaje ni6to.. be6e mn qdosan misli si 4e iskam da si praq ta6ak s nego.. lyja go i 4e imam nqkakva cel ne6to da si vry6tam i t.n zatova sam iskala da sam s nego a ne 6toto naistina bih mogla da go obicham :( :smt005 :smt010 :smt009 :smt009 napravo neznam mnogo sam razo4arovana mamka mu :(

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 18:05
Drebnava rabota

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 18:16
PO temata: tak1v drebnav 4ovek e mnogo trudno da go promeni6 i sled tak1v slu4ei da si go v1rne6,oba4e ako iska6 moq s1vet..is4akai da minat nqkolko dni v koito nedei da go t1rsi6 (ti 6e mu lipsva6 i 6te te oceni prez tiq dni i 6e razbere kolko mnogo e zagubil s teb),i taka...nqkyde sled 5-6 dni (v koito pak povtarqm izob6to ne go t1rsi6 nito v irc nito v mrc nito po tel mel),ako sled 6 dni ne te e pot1rsil ti mu pi6i nqk1f sms slad1k :wink:

asetooooo
04-18-2007, 17:49
XaxXA mi Macki.. az sled kato hodih v tqh i ne se opravihme toi be6e noshna smqna i mi e pisal v skype.. i se opravihme i sme zaedno daje dneska bqh s nego na work ne bqh na daskalo samo i samo da sam s nego.. \:D/ \:D/ \:D/ mN happy :smt007 :smt007 :smt007

Adwokat
04-18-2007, 17:58
найстина си постъпила гадно като си седнала на друга маса... :smt017