PDA

View Full Version : Какво е простолюдие?



04-14-2007, 20:11
В класа има едни, дето викат на другите прлостолюдие.

04-14-2007, 20:15
Ами и в този форум много хора обиждат и се държат надменно. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

BastardOfChrist
04-14-2007, 21:51
Тия дето викат на другие 'простолюдие' са надути посерковци с глави заврени в задника
Аз казвам на тези то моя клас , че са простолюдие?
Това прави ли ме "посерко с глава заврена в задника"?
Просто не се чувствам равен , на хора , който биха били отличници в училище за бавноразвиващи се...

`Death`Whore`
04-14-2007, 22:33
"Простолюдие" са хора без знатно потекло.

BastardOfChrist
04-14-2007, 23:27
Тия дето викат на другие 'простолюдие' са надути посерковци с глави заврени в задника
Аз казвам на тези то моя клас , че са простолюдие?
Това прави ли ме "посерко с глава заврена в задника"?
Просто не се чувствам равен , на хора , който биха били отличници в училище за бавноразвиващи се...
Ти,какво?В училище за бавноразвиващи се двойкар ли ще си?!ОМГ :shock: .Досега не съм срешал човек който НЕ би бил отличник в такова учебно заведение.Обаче...ех,за всяко нещо си има 1ви път :smt005
Дадох "пример"...

brokenhearted_
04-15-2007, 09:03
Ами и в този форум много хора обиждат и се държат надменно. Малко е повърхностно, хора, които се правят на много либерални да обсъждат държанието на хора, които в този форум са по-малък процент и не могат да се защитят. Абе, това е свободна държава и всеки ще си носи каквото си иска.

:shock: Добре бе само тва ли знаеш??