PDA

View Full Version : И пак сама..



04-14-2007, 20:45
"В нощите студени аз пак съм сама..Плача,но сълзите не помагат,отиде си ти за винаги..Отиде си и няма как да те върна.Правих се на каквато не съм,страдам нощ и ден..На безразлична аз се правя когато видя те минавайки покрай мен,но какво от това!?Уж ме обичаше,звездите за мен сваляше,без мен не можеше...Всичко е било една голяма лъжа.Ти подигра се с мен...Заби нож в сърцето ми..а раната продължава да кърви както преди..Знаеш,боли ме много ,а ти доставя удоволствие да бъркаш в раната..Не знаеш как боли,дано усетиш някой ден какво чувствам аз сега..Сама с болката и любовта..Сама,обляна в сълзи в нощта..Сама,с чувство на омраза,на тъга..на любов..ревност..мъка..С желание за смърт..Питам се дали си струва..Знам,безсмислено е да страдам за нещо изгубено.Всъщност нещо,което никога не съм имала..и все пак готова съм да ти простя всяка болка на света която ти ми причини.Питиш се дали ми пука...след всичко преживяно..Обичам те..Как мислиш..Дали ми пука !?"


Ко мислите?

Ice_Queen
04-14-2007, 20:49
Пф е нали си пусна темата бе ?
Преместиха ти я ?
:smt012

04-14-2007, 20:52
Как мислиш, дали ни пука?

mila_pila
04-14-2007, 20:52
мдааа аз се превърнах в машина за линкове....
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88960&highlight=%EA%EE%E3%E0%F2%EE+%E2%E8%E4%FF+++%EC%E8 %ED%E0%E2%E0%E9%EA%E8
едит:

Как мислиш, дали ни пука?
как мислиш, дали си остроумен/а? като няма какво да кажеш, не казвай нищо. пробвай, чувството е интересно :wink:

TreeHill
04-14-2007, 21:17
Пф е нали си пусна темата бе ?
Преместиха ти я ?
:smt012