PDA

View Full Version : голямата любов



04-14-2007, 21:46
Кога разбирате,че сте срещнали верния човек в живота?Че той е любовта на живота ви и не бъркате "любовта" с харесването?А ако не можете да изберете истинския и направите най-голямата грешка?Винаги ли първата любов остава най-голяма?Какво е любовта за вас и бихте ли жертвали всичко в името на нейния успех?

KiLLeR_InSTiNkT
04-14-2007, 22:08
Никога не мога да съм сигурна, че съм срещнала любовта на живота ми - някак винаги имам едно наум и не допускам хората твърде близо до мен. Не бих направила всичко за любовта - поне не все още... Де да знам - човек усеща. Не знам и аз.

Konfucii
04-14-2007, 22:57
Mi to si li4i we ;] bahti ako tva ne razbira6 az viangi razbiram koga e real ili e ebavka za ednoto ebane ........................ :) pove4eto pati e vtoroto kiss ala bala :) kafenca mafenca morenca kvo iska6 pove4e liubov za kvo ti e prosto za sporta :)

Digital
04-14-2007, 22:58
Кога разбирате,че сте срещнали верния човек в живота?Че той е любовта на живота ви и не бъркате "любовта" с харесването?А ако не можете да изберете истинския и направите най-голямата грешка?Винаги ли първата любов остава най-голяма?Какво е любовта за вас и бихте ли жертвали всичко в името на нейния успех?
Значи... опипваш хубаво лявата гърда. Отгоре над зърното търсиш буца. Има ли буца, тя е момичето.

`Death`Whore`
04-14-2007, 23:00
Ако съществува, значи според мен би могла да бъде истинска любов. Нещата ми стават ясни от самото начало.

BAYO
04-15-2007, 00:41
В самото начало на всяка нова връзка, всички са перфектни, всички са различни, всички са топ топ мацки. След 10 дни вече е поредната, която съм разкарал, щот е 'един дол дренки', като останалата част, не знаещи кфо искат още от живота. Не го казвам за всички, но повече от половината са такиа.

FEN_NA_MOTORI
04-15-2007, 01:51
Ами според мен то неможе веднага да си проличи че си попаднал на точния човек за теб,всичко се доказва с времето си ... Е да аз бих жертвал всичко в името на човека в когото съм наистина влюбен...!!! Но ако ме нарани по най-долният и гаден начин, едва ли му бих простил за това,колкото и да страдам след това и да съжалявам !

ThePainIsReaL
04-15-2007, 05:46
Едва след години ще мога да кажа коя ми е била голямата любов, и се надявам отговорът ми да съвпада с името на човека, с когото съм.
Какво е любовта ли... ми хубаво усещане, свързано както с щастието, така и с тъгата.

koalka
04-15-2007, 06:10
Не е задължително да е била първата любов, а тази, която е била най-силна, най-истинска.
Когато това се случи просто го разбираш и то не след време, а на момента, усеща се.

HopeLesss
04-15-2007, 07:36
Когато това се случи просто го разбираш и то не след време, а на момента, усеща се.

Именно след време се усеща... Когато човек си дава равносметка за изминалото, за свършеното и за всичко, което предстои, едва тогава разбира, дали именно човека до него е голямата му любов... онази, която дава смисъл на всичко и без която всичко би било напразно. Точно тия първите моменти на трепет и разни пеперуди в стомаха могат да се изпитат винаги... Пък и не мисля, че първото усещане винаги е най-правилното. За да разбереш, че си срещнал правилния човек, не стига само да го видиш и да кажеш: "Той е!" Има хиляди други неща, които обаче се доказват с времето... защото именно времето е най-големия съдник и най-голямото изпитание за чувствата.

Колкото до това дали първата любов е най-голяма... не мисля. Любовта има различни аспекти. Особено на възрастта на повечето тук (вече за жалост не мисля, че съм от тях) любовта е някак безгрижна... още по детски наивна и чиста. Това не я прави по-малко любов, но определено се различава от онази, която е с теб до края на дните ти.

За мен любовта е най-истинското нещо на тази земя... Но любовта като чувство, а не като някаква потребност да си с даден човек по 24 часа в денонощието. Не съм сигурна какво бих жертвала за нея, защото до сега не ми се е налагало, но определено ще направя всичко възможно, за да я задържа до себе си. Ако пък се окаже не дотолкова истинска... животът продължава... Има една хубава мисъл, която обичам да казвам: "Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро." :wink: