PDA

View Full Version : Iska da preebe vruzkata ni!!!



04-14-2007, 21:47
Znachi ima edna kuchka deto ush se pishe za golqma priqtelka na moeto momche. Izlizame po 2-ki, tq s neinoto gadje i nie dvamata... obache na posleduk mnogo vze da i znae ustata i da mi kazva kolko sum bila nepodhodqshta za gadjeto mi, kak me mrazela, kak toi bil po-dobre s predishnata si priqtelka, az kuf bokluk sum bila...
Kaza, che shtqla da napravi vs da ni razdeli. Kazah na gadjeto mi - toi kaza, da ne se trevoja - ama ima za kakvo. Te se poznavat ot 2 godini a az hodq s nego ot 2 mesecsa. Kogo li shte poslusha???
Kakvo da pravq??? :smt010 Ne shta da go zagubq zarad nqkakva tupa mursha deto ne me haresva i mu pulni glavata s prostotii

sweet_DENI_f
04-14-2007, 21:58
Вярвай на гаждето си! ако наистина държи на теб няма да те зареже заради приятелката му. А пък ако те зареже ще видиш що за стока е :)

`Death`Whore`
04-14-2007, 22:00
Мда...тя явно има мераци или просто си няма работа. Игнорирай я напълно.

PoisoNGirL
04-14-2007, 22:07
nqma smisul da se vruzvash na tova momiche.Qvno e,che shtom iska da vi razdeli znachi ima neshto kum gadjeto ti.Prosto mu se doveri.ne vqrvam da te zareje zaradi neq.Puk ako go napravi... znachi ne durji dostatuchno na teb.Ako e taka nqma da vqrva na izmislicite na vseki i opitite da vi razdelqt.Spokoino v pochti vsqka vruska ima nqkoi,koito se opitva da q provali.Busi silna i ne se otkazvai pred malkite trudnosti

Digital
04-14-2007, 22:11
Znachi ima edna kuchka deto ush se pishe za golqma priqtelka na moeto momche. Izlizame po 2-ki, tq s neinoto gadje i nie dvamata... obache na posleduk mnogo vze da i znae ustata i da mi kazva kolko sum bila nepodhodqshta za gadjeto mi, kak me mrazela, kak toi bil po-dobre s predishnata si priqtelka, az kuf bokluk sum bila...
Kaza, che shtqla da napravi vs da ni razdeli. Kazah na gadjeto mi - toi kaza, da ne se trevoja - ama ima za kakvo. Te se poznavat ot 2 godini a az hodq s nego ot 2 mesecsa. Kogo li shte poslusha???
Kakvo da pravq??? :smt010 Ne shta da go zagubq zarad nqkakva tupa mursha deto ne me haresva i mu pulni glavata s prostotii
За разлика от всички останали високо интелигентни обективни а може би и не на място коментари, моят ще бъде ясен и кратък.
Да ми ядеш курa.

BAYO
04-15-2007, 00:18
#-o такива хора още има ли бе??? Абе направо един /ignore user*!*@ и даваш, и да ходи да пасе с оВците бе ... да не ти пука кфо плямпа. ГАджето ти пък, ако е толкова тъпо и то като нея, ще и повярва, ако е пич, неа да му дреме на капата кфо плямпа тая :::

maybelline
04-15-2007, 05:46
Хей,спокойно,положението не е толкова лошо.Какво като се познават от 2 години?Че 2 години не е нищо,след 2 години не значи че цял живот ще са приятели.Това момиче каквото е недоброжелателно... кой би харесал такъв човек?Значи във връзката ви както всичко си е наред,тя седи като някаква черна станция да опява кой какъв и защо.Такива хора са за съжаление и трябва да стоиш над тях.Първо,няма да е зле да преустановите тези двойни срещи и изобщо срещите с нея.Не ти действа добре,а не бива да се забъркваш с такива отровни хора.Предполагам ти е ясно,че тя само глупости говори(т.е. че каквото и да казва,не бива да й се връзваш и да мислиш "а дали не е така наистина").Гаджето си е избрало да е с теб въпреки двете години познанство с нея.Успокой се и стой над тези неща.Усмихвай се снизходително всеки път когато чуеш някаква простотия от нея и запомни - тя ще си остане с гадното характерче и това е достатъчно наказание,няма защо и ти да правиш нещо;)

koalka
04-15-2007, 06:09
Просто му кажи, че искаш да си сигурна, че това няма да се случи.Има за какво да се притесняваш-все пак се познават от доста време, но това е неговия живот и тя няма право да му казва какво да прави, нито да му се меси.

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 15:54
Ole mn gadno... :smt010 Ami nz mila...az mislq,4e gadjeto ti 6te povqrva na teb i dano da e taka!Uspeh! :smt010

Kianna
04-15-2007, 17:08
Тва женската злоба е нещо уникално и неповторимо... Примерите са безброй много...



Така е. :-D

mechtaq_za_teb
04-15-2007, 18:48
Mi taq qvno ti zavijda za neshto.Govori s gajeto si i ako toi se saglasi sprete da izlizate s neq i neinoto gaje...pyk ako toi te obicha nqma da i obryshta vnimanie i shte se zastypi za teb.

_[LiFe-StiLe]_F
04-15-2007, 19:17
запомни, че в живота всеки гледа само от своята гледна точка и никога не поглежда през погледа на човека до себе си, не само жените, а всички по принцип! така, че за нея явно наистина си неподходяща, особено щом е стигнала до там, че да ти го каже право в очите... пък знае ли човек, може наистина да не си за него :lol: никой от форума не те знае що за стока си все пак :lol:

BAYO
04-15-2007, 19:59
... но това е неговия живот и тя няма право да му казва какво да прави, нито да му се меси.

Бе тя мое и да няма право да го прави, ама кой пък ще и забрани именно това? Тва не е няк'в закон или устав. Гадна е, мазна е, лигла е, кучка е, ш'те си прави квото си иска и то там е целия проблем. Винаги се намира някой, дет да ти набие чивийте за нещо, дори и за такова, което смяташ за правилно. ТАка ш'те издокара, че и ти ще почнеш да се замисляш дали е правилно или неправилно ](*,)

04-16-2007, 12:50
Ami tupata kuchka uspq
Postigna si svoeto - razdeli ni. :( W momenta ne moga da govorq reve mi se, a onaq sigurno turjestvuva. :cry:

BuBi008
04-16-2007, 15:24
Ami tupata kuchka uspq
Postigna si svoeto - razdeli ni. :( W momenta ne moga da govorq reve mi se, a onaq sigurno turjestvuva. :cry:

Nqma kakvo da revesh prosto si napravi edna smetka kakyv chovek e toi. I qvno ne e te e obichal tolkova mnogo shtom q e poslushal ili prosto e tolkova glupav che ne moje da reshava sam za sebe si i dvata varqnta ne sa hubavi taiche izobshto ne si zaslujava da revesh za tozi chovek. Tegli mu edna maina i da si gleda rabotata shte namerish po-dobyr ot nego koito nqma da slusha nqkakvi drisli koi da obicha i koi ne ...

Barbie
04-16-2007, 17:11
Ami tupata kuchka uspq
Postigna si svoeto - razdeli ni. :( W momenta ne moga da govorq reve mi se, a onaq sigurno turjestvuva. :cry:

И как по-точно ви е разделила? Една връзка не би трябвало да се разпада просто ей така. Помисли какви други проблеми е имало и какво още не е вървяло. Кажи ни по-потробно какво е станало.