PDA

View Full Version : Изповед



04-14-2007, 22:23
Така... реших да пиша за моята "любовна историйка" като гост,защото... Просто така смятам за по добре. Пиша с цел да получа съвет... Или може би просто мнение... Или пък е просто изповед... незная. Та ще започна...
Братовчедка ми учи в друг град. Беше ми разказвала много за нейния клас и ми беше показвала снимки на съучениците й. Аз взех че харесах едно индивитче, братовчедка ми, така да се каже, ни "уреди" с него и почнахме да се зарибяваме... Та по-късно "тръгнахме". Мислех си сериозно за връзка от разстояние. Но не след дълго (след седмица може би) разбрах що за човек е той и прекратих всякакви отношения с него. Няколко дни по-късно, си писах с друго момче от класа на братовчедка ми, което се оказа, че е виждало снимките ми, че е чувал хубави неща за мен и то не от братовчедка ми и такааа. След като не направих предната грешка да тръгна с някой и да го поопозная след това, направих обратното и както трябваше - опознах го и тръгнахме. Този път наистина се получи каквото бях очаквала с първия, връзка от разстояние, която продължи почти четири месеца.
За разстояние от 500км., да си кажем, се виждахме често - 5-6 пъти в месеца. Влюбих се... Наистина беше така. Не се залъгвах. Така беше. Но както се досещате, е адски тежко да имаш връзка от разстояние. А когато имаш чувства, е много сложно, ако стане дума за раздяла. Като нож с две остриета е: ако продължите, ще се измъчвате, че не се виждате всеки ден, но ако се разделите... ще боли не по малко. Е, в крайна сметка решихме, че ще се разделим. Така беше най-добре, въпреки наранените ни чувства. Поне си мислех, че са взаимни :| .
Разделихме се с него краят на Януари месец, а тръгнахме Октомври.
Запазихме приятелски отношения и това беше разбираемо. Той ми каза в края на Февруари, че си пада по друго момиче и че са тръгнали. Беше ми кофти като ми каза, нооо в крайна сметка, знаете че като обичаш някого, и искаш той да е щастлив. Приех го добре. Когато имаха проблеми, му помагах да си ги разрешат за да продължават да са заедно, защото се виждаше, че я обича. Е, те скъсаха преди 2-3 седмици. Но проблемът... Всичко започна от пролетната ваканция.
Когато братовчедка ми си дойде за ваканцията, ме покани у тях на гости. Отидох естесвено. Тя ми спомена, че Той бил много объркан, защото Тя му пращала {P} и незнаел какво да прави. Аз я попитах за подробности, но тя ми каза че не помнела, защото Той й бил копирал лог... Исках да разбера какво точно е станало, (без никакви лоши чувства го направих) и прочетох последния лог на Него и братовчедка ми без тя да разбере, защото беше в банята 8-[ . Прочетох това, заради което отворих лога, но се натъкнах на нещо друго. Нещо което, ако щете вярвайте, разби целият ми свят. На 7ми Януари той е писал, че е щастлив защото си е намерил някаква за една вечер (която в последствие се оказва, че не е спал с нея). След като го е казал е казал също и "не казвай на Крис". Отговора на братовчедка ми е следният : "Ах, да бе ей сега веднага ще й кажа, и за тая и за Р.(момичето с което е тръгнал след мен)". Бях шокирана. Незнаех как да реагирам. Но продължих да чета. След два дни (на 9ти) е казал, че вече месец и половина си пада по Р. (която както се подразбира е от неговия град, даже и училище). Незнаех какво да правя. Ако си направя сметките, от 3 месеца и малко, и той си е падал по оная месец и половина, значи сме ходили (по-сериозно) месец и половина...
Незнаех от кое да се почувствам по-зле - от това че ми е изневерил, или от това че братовчедка ми не ми е казала. Когато говорих и с Него и с братовчедка ми за целия този цирк, братовчедка ми ми каза "не ти казах, защото знаех че много ще те заболи". А неговият отговор беше "знаех, че ако ти кажа ще те изгубя и макар да бяхме останали заедно, нищо нямаше да е същото".
Дори сега, искам повече от всичко да го боли. Повече, отколкото боля мен. Дори мога да кажа, че е така. Той е влюбен в Р., а тя го скъса, заради друг. Сега тя продължава да го обърква с тези {P} дето му праща. Сърцето му изгаря. Хората не случайно са казали "от два стола се пада на земята"... Сега той се моли на Р. да са заедно, а мен... мен изгуби завинаги, макар все още да подържаме контакт.
Сега, който е успял да прочете всичко това, нека да даде мнението си, ако има такова... Благодаря.

Konfucii
04-14-2007, 23:02
sled 6 vrazki ot razstoqnnie se otkazah ot tqh zavinagi ostanete samo priqteli mqtaite po edno zdr hai ala bala kak sme no ni6to pove4e ima vreme za vsi4ko ako trqa se opraite se opraite ako ne badete priqteli tva s vrazka ot razstoqnie si e 4ista zaguba na vreme sredstva nervi nai ve4e 4ovek pravi gluposti i posle sajelqva ne go pravi ;) ne si struva ako ve4e e savr6ilo ne go povtarqi smotano e ;) i pove4eto pati 4atarsktie istorii sa ebavki daje vinagi ;) aide kasmet i uspehi! :P

ABSOLUTme
04-14-2007, 23:16
Вие сте малки,ходите на училище,мислите само за купони,напиване,ебане и т.н.Ти,Конфуции,с твоя 'опит' от 6 'връзки',сигурно за по 2-3 седмици,не ми обяснявай какво има и какво няма на тоя свят.Ако 2ма души се обичат,това,че временно се намират на различни места няма да е чак такъв проблем.Повтарям,възрастта играе водеща роля за успеха на такава връзка.Да не сте заедно,но да имате общи планове,мечти,стремежи и т.н...
Една ученическа любов не би издържала на такова изпитание.
А специално към авторката - няма за какво да съжаляваш.Момчето не е било откровено с теб - значи нищо повече не му дължиш.Да,ще те боли и заради него,и заради братовчедка ти(която не ми е ясно ква игра играе)..но горе главата,света не свършва след 1 разочарование.
Тепърва ще те нараняват,ще разбереш,че повечето хора не са такива,за каквито се представят,живота ще те очука и за добро или лошо - все по-малко ще ти пука за другите и ще гледаш само себе си.Търси щастието си и не се ограничавай само в една посока.Той(или тя,знам ли сега :lol: ) или те е/са там някъде и те чака/т,а ти си губиш времето,като си мислиш още за него.."Животът е заем,а не подарък!" :wink:

BAYO
04-14-2007, 23:49
Като гледам, положението не е трагично, ми направо си е плачевно. Както и да го мислим, каквото и да правим, резултатът е все тоя. Моят съвет е, по-скоро да не мислиш за тва момче, защото той няма да те направи щастлива. Трябва да излезеш от вас и просто да си намериш 'местно' момче. Така нещата биха се улеснили за самата теб. Вярно е, че има връзки, които са от разтояние и се подържат някак си, но тва са редки случай (като моя), които не ти препоръчвам да се захващаш, инак целият ти живот се скапва. Тва мисля :idea: