PDA

View Full Version : ЛЯВОТО ЗЪРНО БЕЗПРИЧИННО СЕ "ДЪРВИ"



CICKO
04-14-2007, 23:49
Момче съм и моля някой от спецовете тук да ми отговори ако има информация. .. Има също така някакво напрежение в лявата подмишница без да има подуване на лимфни възли или болка! Дали някой има идея? На 23 съм!

batkodoki
04-17-2007, 00:14
Момче съм и моля някой от спецовете тук да ми отговори ако има информация. .. Има също така някакво напрежение в лявата подмишница без да има подуване на лимфни възли или болка! Дали някой има идея? На 23 съм!

а в тестисите някакъв осезаем проблем можеш ли да споделиш?

НАЛОЖИТЕЛНО е да се консултираш с андролог/уролог и той да направи изследване на два хормона. техните показания ще са решаващи относно диагностицирането на проблема.

на 12-16 това е нормално, на 23 вече се смята за патология, но в тази област всичко е много индивидуално и общите правила рядко работят.

04-17-2007, 08:48
Сега,аз съм андролог.Наистина ти е притеснителен проблема и те съветвам да се консултираш с някой относно това.Не искам излишно да те притеснявам,но това е от хормоните.Например, ако тестостеронът ти намалее,това означава че почва да се развива женския хормон в теб- Естрогон.В смисъл, ставаш гей.Отивай веднага на лекар, защото ако е рано могат да ти бият тестостерон и да се оправиш,а ако не..сещаш се

Alex_89
04-17-2007, 13:11
Сега,аз съм андролог.Наистина ти е притеснителен проблема и те съветвам да се консултираш с някой относно това.Не искам излишно да те притеснявам,но това е от хормоните.Например, ако тестостеронът ти намалее,това означава че почва да се развива женския хормон в теб- Естрогон.В смисъл, ставаш гей.Отивай веднага на лекар, защото ако е рано могат да ти бият тестостерон и да се оправиш,а ако не..сещаш се
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Голям майтап.

04-17-2007, 19:49
[quote=CICKO]

а в тестисите някакъв осезаем проблем можеш ли да споделиш?


Nikakav problem niamam... vodia normalen aktiven polov jivot, nito konsistenciata nito kolichestvoto sperma nito goleminata na testisite ne e promenena....

CICKO
04-17-2007, 19:51
Propusnah da spodelia che vsashtnost chesti namiram v urinata mi .... razni bakterii stafilokoki, kooito trepia s antibiotik i te pak idat sled 5-6 meseca ...

SwEeT_pAiN_F
04-17-2007, 20:02
Сега,аз съм андролог.Наистина ти е притеснителен проблема и те съветвам да се консултираш с някой относно това.Не искам излишно да те притеснявам,но това е от хормоните.Например, ако тестостеронът ти намалее,това означава че почва да се развива женския хормон в теб- Естрогон.В смисъл, ставаш гей.Отивай веднага на лекар, защото ако е рано могат да ти бият тестостерон и да се оправиш,а ако не..сещаш се
Ако ти си андролог, аз трябва да съм ото-рино-ларинголог. Не сте ли учили психологи първата година в у-тета?