PDA

View Full Version : Любовната ми дилема...



Mishkata
04-14-2007, 23:29
Амии...моята история е много дълга . И така...
2005 г. септември бащами се върна от Гърция и аз бях с него след няколко дни дойде време тои да заминава и ми каза "ако искаш ела с мен до София и от там ще си се върнеш в Стара Загора" и аз естествено се сагласих той ми каза че ще се отбием до град Тетевен да вземем един негов приятел дончо защото ще заминавали двамата.Стигнахме Тетевен отидохме до приятеля му Дончо той ни покани влезнахме.Аз влизам в хола и войдам страшно красиво момиче и тогава си зададох вапроса "Вярвам ли в Любовта от пръв поглед" запознахме се с нея тя се казва Даяна. През целия ми престой в град Тетевен с нея само се гледахме в продалжение на 30 мин след това стана време да тръгваме тя ми каза чао и аз и отвърнах със същото макар че не исках да се разделяме след това 2006 г лятото замонах за гърция и тя замина и се видяхме още 1-вия ден станахме гаджета в продалжение на 7 дни но аз бях направил грешка вартях ги 2 едната пепе Даяна на моята възраст на 15 но вече е на 16 а другата беше на 18 и аз се карах мн и с двето когато ме фанаха но ходих при Даяна и и казах че искам да сам с нея другата е била само за развлечениа и тя ми повярва пак бяхме заедно но Даяна беше само за 11 дена в Гърция и аз почнах да се безпокоя тя като си замине с коя ще бъда и се сетих за Нанси (другата) и и се обадих казах и че искам да сам с нея повече няма да я нараня и т.н тя се върна при мен и отново бях с двете но Нанси знаеше че са и с Даяна и ми каза така "ако искаш да си с мене бъди само с мене не и с Даяна " и аз разбрах че тя иска да скъсам с нея е мн ясно че ще иска и аз нямах друга възможност и на вечерта излезнах с Даяна отидохме в едно заведение кадето работи сестрами пих ме по едно и по второ целувах ме се смях ме се и аз си казах сега е момента и и казах вече не мога да сам с теб и на нея както и беше мн весело и само млъкна и излезна от зажедението и аз тръгнах след нея за да се уверя че няма да направи някоя глупост тя се разплака а аз само се мъчех да я успокоя и тя ми вика "какво направих за да постапиш с мен така" и на мен ми стана мн гадно но и казах че не мога да бъда вече с нея и тя "тези SMS-и в България че ще бъдем заедно че ме обичаш те са били лъжи нали " и аз замалчах и тя ми каза " ТИ НЕЗНАЕШ КАКВО Е ДА ОБИЧАШ НЕ ПОЗНАВАШ ЛЮБОВТА ТИ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНОТО МОМЧЕ КОЕТО САМ ОБИЧАЛА" и аз мн се натъжих и така в продалжение на 4 часа мъчене да я накарам да спре да плаче но не успях тя само повтаряше махай се мразяте и аз най-накрая си тръгнах и след това на другия ден Дончо (чичо и) ми каза че след 2 часа си заминават и аз ОК без чуство но вечерта след като знаех че вече я няма и се замислих как си прекарах с нея колко хубави моменти имахем но накрая останаха само спомените и осъзнах че наистина я обичам и така аз се върнах в България и след 2 дни в България аз отидох до Тетевен за да се вида с нея но не успях да я намеря след това и взех номера от чичо и звънах тя ми дигна и каза "кой е на телефона " и аз и казах моляте не затваряй аз сам Тихомир и тя каза " ЧАО" след това званях през 2 мин но на другия ден вече и беше изключе телефона в продалжение на 3 дена докато не разбрах че си е сменила номера не успях да го намеря не можах да и кажа колко мн сажалявам за това което и причиних вече в продалжение на 10 месеца мисля за нея постоянно но чичо и ми каза че лятото пак ще ходи в Гърция и аз мн се зарадвах и сега чакам само да дойде лятото и да се вида с нея и да и се извиня за това което и причиних и да и кажа какви чувства изпитвам кам нея. Но незнам дали тя все още изпитва към мен ? Кажете ми как да постапя да и се извиня и да и кажа какво изпитвам и тя да ме нарани или да се преструвам че нищо не е станало и да се правя че не я познавам ?

BAYO
04-15-2007, 00:52
Според мен доста си наранил момичето и тя няма да иска да се върне при тебе, с оглед това, че си я разигравал толкова време. А и ще си бъде в правото. Можеш да опиташ да и се извиниш, тва е доблестна постъпка, но от там нататък кво ще се случи, само Господ знае. А за другата, Нанси, кво стана? Отказа ли се от нея? Разбра ли от 2те коя е по важната? Айде действай по въпроса 8) :lol:

aaHaa
04-15-2007, 01:09
Според мен доста си наранил момичето и тя няма да иска да се върне при тебе, с оглед това, че си я разигравал толкова време. А и ще си бъде в правото. Можеш да опиташ да и се извиниш, тва е доблестна постъпка, но от там нататък кво ще се случи, само Господ знае. А за другата, Нанси, кво стана? Отказа ли се от нея? Разбра ли от 2те коя е по важната? Айде действай по въпроса 8) :lol:
taka taka...
i az beh s 2 no sega razbrah koq e po vajna za men sled kato q izgubih no si namerih druga spx az ako sam 6te bada pri taq Diana li be6e zabravih sorry... 6tom si si prekarval hubavo s neq... 6tom ste se obi4ali

e_l_i_z_a
04-15-2007, 06:03
Първо трябва да се откажеш от желанието да си с много момичета едновременно.Няма да умреш,ако си без гадже!Относно Даяна-щом ти го е казала това,значи още те обича.А и щом ти си я зарязал-още те иска.Но ти си задай въпроса действително ли я обичаш?Или просто ти тежи на съвестта това,че си я наранил?Дали просто не съжаляваш?Според мен няма да е особено хубаво да се върнеш при нея,дори тя да те приеме..Просто всяка връзка си има край и този край след всичко преживяно .. няма смисъл да коментирам какъв ще е.. :| Мисля,че и ти се досещаш-че ще я нараниш още повече..Недей!Аз те съветвам да не го правиш.Ти сега мислиш,че искаш само и единствено нея.Но аз съм сигурна,че като/ако бъдеш с нея,отново ще ти се прииска да си с други.Просто това ти е в природата...то е и от възрастта.Можеш просто да бъдеш максимално искрен с нея и да и признаеш за това,че не можеш да се задържиш на едно място,но пък за което искрено съжаляваш(не е ли така?) и в този случай тя ако е човечна-ще те разбере.Ако не-да е жива и здрава.Ако не-момичета много..Незнаеш колко още ще срещнеш :) Всичко става спонтанно и изведнъж и незнаеш кога ще ти се случи.И Даяна е жив пример за това :wink:

koalka
04-15-2007, 06:07
Ако наистина е вярно това, че те обича е напълно възможно да те обича.Любовта нсе изчезва толкова бързо.Ти си развалил нещата още преди да започнали.Мисля си, че все пак тя е имала много силни чувства, а ти не си приемал нещата много на сериозно.Щом си бил с две момичета....

Mishkata
04-15-2007, 13:37
ми как да ви кажа с Нанси продалжих още 2 месеца но нея не я обичах но пък си прекарах добре с нея нямахме проблеми но от друга страна с Даяна ми беше мн по забавно и наистина бях на всичко готов за нея както се казва и на чаша с отрова но защо го осъзнах чак след като я загубих и правех и правя всичко възможно да се саберем но уви просто няма как да я намеря но да ви кажа днес и взех номера тей като и аз сам с нов номер и тя не го знае и като и звънах тя ми дигна аз се паникиосах и незнаех кво да кажа и тя ало кой е на телефо на и аз викам недей ми затваря искам да поговорим и тей като не бяхме се чували и виждали 10 месеца тя ми каза Тихомире ти ли си и аз казах да и тя сега не мога да приказвам и затвори и сега се чудя дали наистина не е можела да приказва била е заета или и е било извинение да ми затвори и незнам дали да и се обадя сега и незнам как ще реагира на това което ще и кажа ПОМОГНЕТЕ

BAYO
04-15-2007, 15:32
edva kogato ne6to si otide edva kogato s ne6to se prosti6 razbira6 kolko mnogo ti e nujno i zapo4va6 da taji6




Но когато обичаш някого
Пусни на свобода
А той ако те обича
Ще се върне от твоята страна
А ако ли не -
Няма за какво да съжаляваш
Щастлива е тя без тебе
И за нея ще се радваш!

Ето ти отг. на въпроса. Винаги разбираш за нещо, когато вече не е при теб. Тря да поговориш с нея, да и обясниш цяяяяялата ситуация. Ако тя не приеме извиненията ти - жалко ( за теб ). Ако ги приеме - бъдете щастливи.

Mishkata1
04-22-2007, 18:23
Айде де нямали още някой да ми помогне

leko_otkachena
04-22-2007, 19:02
ми какво да помагаме постъпил си АДСКИ ТЪПО!!!!!! :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

harakiri
04-22-2007, 19:22
Пич наистина си постъпил много ама много гадно с това момиче.На мен немиса вярва тя дати прости за постъпкатати.

04-22-2007, 19:34
Малиииииииии обичата ама тайно и си мисли че те преодоляла в тва съм сигорен. Ма се пак мноу гадно си постъпил. Начи ся отиаш В Гърция отделяш я за малко от другите там и й казваш всичко. :wink:

zoben_pitbul
04-22-2007, 19:41
И да те е скъсала ще е АБСОЛЮТНО права [-( Не може така да си играеш с хората.Дано не иска да има нищо общо с теб(сори за гадното пожелание,ама наистина още много хляб ще трябва да изядеш преди да разбереш какво е любов) =;

BAYO
04-23-2007, 12:48
Айде де нямали още някой да ми помогне

Ми кажи още нещо брато, кво да ти помогнем още?? Кажи кво искаш, питай и ако можем ш'ти отговорим :roll: [-(

Adwokat
04-23-2007, 15:48
наистина е доста дълга..