PDA

View Full Version : не разбирам какъв им е проблемът



candy_floss*16f
04-15-2007, 05:28
На 16 съм.Преди 3 години се преместих в този град(няма значение кой) и се сприятелих с 2 момичета(само!) - Рали и Натали от новия клас,с които останахме приятелки и след като отидохме в различни гимназии.От новия клас в гимназията нямам никакви приятели(изглежда не са мой тип хора) и известно време(година и нещо) аз излизах само с Рали,Натали и с гаджето си Миро(от класа,но класа не знаеше че ходим и така и не разбраха).Бях необщителна(Миро все ми го казваше) и това ми пречеше.След това се записах да тренирам тенис(преди половин година) в един клуб и там всичко се разви съвършено различно.Сприятелих се с всички(на най-различни възрасти) и всички много ми допаднаха.Станахме страхотни приятели и то за кратко време.Освен на тренировките по тенис с тях излизаме често на други места (кафенета, билярдни зали, екскурзии).Тогава Рали и Натали нещо ги намразиха(не са ги виждали изобщо) и все говорят за тях все едно са гадни,а Миро и той все ме упреква,че само с тях се занимавам(което не е така).След като скъсахме с Миро(преди 4 месеца) той остана приятел с Рали и Натали и те сега все едно се съюзяват срещу мен.Не мога да ги разбера - все говорят лошо за тениса,за приятелите ми,а междувременно си ме коментират отделно(нали и те са приятели помежду си,въпреки че след като скъсахме с Миро можеха и те да не се занимават повече с него,ама НЕ,едната даже го харесва,но Миро харесва мен и иска да е с мен).Той започна да ми повтаря че съм ги изгубила(а не е така) и вече започва да ми писва.Станах общителна и те нещо...не им хареса.Моля ви за съвет.Какво да правя???

kat4enceto
04-15-2007, 05:35
spored men sa sviknali da se zaminava6 samo s tqh i sega ne mogat da priemat 4e si si namerila novi priqteli i te "revnuvat" ot tqh.Moje bi zaradi tova pravqt taka. :roll:

IdiOtKa
04-15-2007, 06:36
излизайте всички заедно ....или излизай с всичко по малко ддз ...

IKisseDAGirL
04-15-2007, 07:13
Щом си се сприятелила с нови хора и ти е добре, не виждам какво ти пука, че еди-кой-си се е съюзил срещу теб. Изобщо не обръщай внимание..

NightSky
04-15-2007, 08:18
Чудесно е че си си намерила приятели.Много е егоистично от страна на двете ти приятелки да искат да обръщаш внимание само на тях.Обясни им че и на тях държиш много и им кажи, че и с тях искаш да излизаш и с новите си приятели.

sladurana2319
04-15-2007, 08:39
spored men sa sviknali da se zaminava6 samo s tqh i sega ne mogat da priemat 4e si si namerila novi priqteli i te "revnuvat" ot tqh.Moje bi zaradi tova pravqt taka. :roll:

napalno sam saglasna!

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-15-2007, 09:20
еми преди са свикнали да бъдеш само с тях да им обръщаш само на тях внимание а това вече не е така...сопред мен просто са свикнали с твоте оприсъствие и то много а сега като не им обръщаш достатъчно внимание и на тях тва не им е приятно!

juSTkiddy
04-15-2007, 13:12
Еми те ревнуват защото вече имаш повече приятели и неможеш да им отделяш цялото си време.Поговори с тях и се надявам всичко да се оправи ;)

lola_17
04-15-2007, 19:30
e malko sa nahalni vse pak ti ima6 pravo da izliza6 s kogoto iska6

|dReAm3r|
04-17-2007, 12:25
ami ako pravqt taka qvno ne sa istinski priqteli...ako moje6 da im promeni6 mnenieto ako ne prosyljavai napred bez da mu misli6 qvno ne gubi6 koi znae kakvi priqteli =]

НекФо_НикФо
04-17-2007, 13:02
Щом си се сприятелила с нови хора и ти е добре, не виждам какво ти пука, че еди-кой-си се е съюзил срещу теб. Изобщо не обръщай внимание..
[-X Нали точно тези нейни приятели са били с нея през това време, в което тя е била не мн комуникативна! Те са били до нея, гаджето и Миро също, все пак тя според мен не иска да ги остави.
А само заради тази половин година,от когато е започнала да тренира тенис,според мен няма смисъл да зарязва старите си дружки =P~
Но все пак се опитай да се разбираш и с двете си компании, отделяй им достатъчно време така... всичко ще е О.К. и И дано всички са доволни :)
УСПЕХ!!!