PDA

View Full Version : ужасно безсъние от 1 седмица



04-15-2007, 09:35
да.. от една седмица някъде не съм спала нормално въобще.Вечер като си легна умирам за сън но просто не мога да заспя,не мисля з анищо ,но въпреки това просто не запивам..ако заспя ще е за 1-2 часа и пак ще се събудя.Станала съм като зомби през деня само ми се спи и съм супер отнесена-не мога да мисля нормално за нищо.Знаете ли някакви приспиателни без рецепт..?или какво да правя...др седмица ако имам врмее ще ходя на лекар,но не мисля че е чак за там..

MeTheMost
04-15-2007, 17:44
I na men mi se e slu4avlo no e bilo max za 2-3 dena i posle sum se opravqla. Problema moje da e po seriozen, taka 4e se konsultirai s lekar - toi 6te znae nai dobre kakvo da ti prepi6e :)
Moje ot prekaleno mnogo stres ili nervi da ne moje6 da spi6, taka 4e ako ima nqkoe gadje koeto te nervi, prosto go otreji xaxa :P Na men mi pomogna posledniq put :-D :D :lol: :lol: :lol:

katttto3
04-15-2007, 18:42
za vsi4ko sa vinovni nervite i podsuznanieto ti

Barbie
04-15-2007, 19:29
Била съм така...доста пъти. Явно съм емоционална. Та, не пий приспивателни. Можеш да си вземеш валериан на капки и да пиеш преди сън, както е написано на шишенцето. Безвредни са, просто малко успокояват и унасят. И чашка прясно мляко. Лягаш рано...не стой до 3-4 през нощта. Ако принципно заспиваш по-лесно като почетеш малко, може да вземеш някоя книжка. Гледай ако има нещо, което те притеснява или стресира...да го елиминираш :-)

04-15-2007, 20:53
еми на мен принципно супер много ми се спи като си лягам,не е проблема че немога да се унес..просто чувствам даже как ми тежът едва ли не очите...и неска пак сиг ще е така

deem(unregistered)
04-16-2007, 16:44
Възможно е Егологията да ти помогне Ако не знаеш какво е това ползвай някоя интернет търсачка(Google) като напишеш 'Егология'.