PDA

View Full Version : само на мен ли ми се случва?



04-15-2007, 10:10
така да започна.досега съм имала адски много гаджета,за по няколко дни,седмици,месец.в началото ме зарязваха с оправданието че имам отвратителен характер,когато още бях девствена.след като изгубих девствеността си с едно момче,с което дори не ходех,всички тръгваха с мен заради ебането,но аз бях прекалено наивна и всеки път си мислех,че изпитват нещо към мен.просто не си представях,някой да ме гледа в очите и да ми разправя супер милите нещо,да ми казва че ме обича и след няколко дни да разбера че всичко е една долна гадна лъжа.Всичките ми приятели ми казват че съм курва,но аз не се възпривмам за така,по дяволите аз ли съм виновна че се привързвам и доверявам супер лесно...сега всичките ми приятелки си имат сериозни гаджета,щастливи са,а аз съм сама.гледам ги и им се радвам и се чудя какво толкова ми има че и аз не мога да си хвана сериозно гадже...на 17 години съм и най-дългата ми връзка е била 2 месеца.не издържам повече,не виждам никакъв смисъл да продължавам напред...и нз какво да правя.имам чувството,че това се случва само на мен.че някой ме е пролълнал никога да не ме обича никой...чувствам се адски отчаяна ;( някой някакви идеи какво да правя за напред?

NightSky
04-15-2007, 10:14
Недей да мислиш само как да си хванеш гадже, така може буквално да полудееш.Съсредоточи се върху нещата, които обичаш да правиш.Това не се случва само на теб, имам доста познати, които са в същото положение.

koalka
04-15-2007, 10:20
Според мен не си такава, момчетата са виновни, че така те лъжат.Но трябва да си вземеш поука и да не се доверяваш на никой толкова лесно, защото това не води до нищо добро.Не бъди наивна, рядко има момчета, които наистина ще държат на теб и няма да са с теб само заради секса.
А относно късите връзки-ти си само на 17 и има кога да имаш дълга връзка.Просто не си срещнала момчето, което наистина ще те направи щастлива.

Nassgerrack
04-15-2007, 10:25
Всичките ми приятели ми казват че съм курва,но аз не се възпривмам за така,по дяволите аз ли съм виновна че се привързвам и доверявам супер лесно...

Ами,да.Ти си си виновна.Момичетата които определям аз като "курви" за щастие никога не биха казали такова нещо.Така че за теб има шанс.Така се оправда,все едно момчетата са ти виновни дето те желаят(и им се даваш).

Завиши критериите си към хората.Оценявай не само по външния вид момчетата с които излизаш,по държанието можеш да определиш всеки човек какво иска от теб.

Прави се на недостъпна.Леките жени (курвите) ги минава всеки и навсякъде, а ти щом се определяш като хващаща окото значи можеш да си го позволиш.Отсяваш момчета,приятелства,връзки и сама избираш кое е най най най доброто за теб.Ако го даваш по недостъпна съм сигурен ,че доста момчета ще се откажат да имат отношения с теб,така ще останат само най-постоянните и тези които наистина се интересуват от теб.И още нещо - вместо теб да те избират,ти избирай. Щастието никой няма да го даде,ще го намериш ти,само ако се бориш истински за него :)

iLoveChocolate
04-15-2007, 10:37
още не е късно да срещнеш голямата любов. и аз имам отвратителен характер-но по-добре да си с характер отколкото без според мен. не прави грешката като си хванеш следващото гадже да легнеш с него на първите няколко дена от връзката ви. ако иска секс му кажи, че си изстрадала от доста момчета и,че сега не се доверяваш лесно, за да влезеш в леглото му. така ще си отсееш момчетата и ще разбереш,че които се задържат повече време с теб без секс значи наистина държат на теб.

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 10:41
:shock:

JunioR_
04-15-2007, 10:55
:shock:

:smt005

bqsna_teenagerka
04-15-2007, 11:28
да ти ди виновна че се привързваш и имаш прекалено много доверие на другите.проблема явно е в теб...ти не си достатъ4но оправна и не можеш да разбереш кой 4овек наистина има сериозни 4увства към теб.

04-15-2007, 11:35
да ти ди виновна че се привързваш и имаш прекалено много доверие на другите.проблема явно е в теб...ти не си достатъ4но оправна и не можеш да разбереш кой 4овек наистина има сериозни 4увства към теб.
Ми да не е като теб на 13 да се оправяш с тия работи

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-15-2007, 17:13
емм не им пускай,само ако ти докажат че наистина те обичат-минимум след
1-2 месеца.и се промени ако можеш

koalka
04-15-2007, 18:21
Според мен не си такава, момчетата са виновни, че така те лъжат.

Да бе,все момчетата са ви виновни на вас. :lol: Тва че немате акъл и правите нещо,а после се сещате,че не е трябвало си е лично ваш проблем. :wink:Определено не казвам това, ние в повечето случаи сме си виновни.В тези случаи обаче не е трябвало така да я лъжат, айде сега!И тя е била наивна, така е.

mechtaq_za_teb
04-15-2007, 18:27
Spri da mislish samo za tova i shte se poqvi 4oveka za teb.No ne se doverqvai tolkova lesno,ne vqrvai nikoga napalno na tezi mili dumi,zashtoto ne znaesh dali sa istina ili ne.Prosto trqbva da vnimavash s 4oveka do sebe si, i predi da mu se otdadesh da razberesh za kakvo e s teb.

BAYO
04-15-2007, 19:41
Ужасна грешка от нейна страна, няма кво да се лъжем. Мисли, че като им пусне, ще я дарят с безрезервна и искрена любов. Айде бе, само се заблуждава! И после как няма да и излезе име. Тц тц, кофти работа :smt009

danie11e1991
04-15-2007, 20:58
Според мен не си такава, момчетата са виновни, че така те лъжат.

Да бе,все момчетата са ви виновни на вас. :lol: Тва че немате акъл и правите нещо,а после се сещате,че не е трябвало си е лично ваш проблем. :wink:
Ave poicheto momcheta tyrsqt ebane!
Milichka vsichko zavisi samo i edinstveno ot teb.Ti sama reshavash kakva da si..."leko momiche" ili momiche koeto e syvsem naqsno sys stoinosta si i znae kakvo iska ot jivota.I az sym imala mnogo gadjeta ama sym spala samo s 1 ot tqh i to shtoto go poznavah ot 2 godini, i hodehme ot edna.Opoznaiai momcheto,bydi uverena che vsichkite zvezdi koito ti svalq sa istinski i togava(est po vzaimno syglasie)mojesh da mu se otdadesh i da prestypite kym sledvshtata stypka vyv vashata vryzka.
Tva e ot men....Uspeh! :smt006