PDA

View Full Version : Moderated: Сега съм 9кл и с едно момиче от класа сме гаджета



04-15-2007, 11:13
сега съм 9 клас и със едно момиче от класа сме гаджета/колкото и детинско да звучи найстина се обичаме/ на проблемът е в класа ми постоянно подвикват Абе няма ли да я целунеш и други от сорта или пък като сме се прегърнали и се целуваме някои викне ей ще я изядеш бе много ме дразнят казах им го по-много начини ама от тъпаци и кифли кво да очакваш :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

04-15-2007, 11:35
Mislq 4e ti zavijdat za tva pravqt taka.Spored men ne biva da im obru6ta6 vnimanie,navsqkude ima takiva xora sposobni na vsi4ko da razvalqt ne6to xubavo i istinsko.Pravi se 4e ne gi 4uva6 ne im otgovarqi i moje da se polu4i ne6to po razli4no ot vsekidnevnoto.Uspex za napred :)

betka`ta
04-15-2007, 11:55
ne im obru6tai vnimanie te samo ti zavijdat i im kaji da si ebat maikite kato ne im iznasq!!!!!!

punisher
04-15-2007, 11:55
тва наистина е много дразнещо.. и аз мразя така някой да дудне постоянно..
кажи им да си затварят човките.Пък ако не го направят направо им ги затовори ти :-D

olive_oil
04-15-2007, 12:08
мн се радвам за вас. Но си помисли малко - смятам, че докато ги наричаш тъпаци и кифли няма да се оправят нещата.

04-15-2007, 12:13
polovinata klas mnogo se uvajavame i ni vuzpriemat kato normalna dvoika ama drugata polovina sa naistina tupaci i kifli

punisher
04-15-2007, 12:18
polovinata klas mnogo se uvajavame i ni vuzpriemat kato normalna dvoika ama drugata polovina sa naistina tupaci i kifli
ми щом не всички са такива, кифлите и тъпаците ги мачкайте (душевно)повече ще заболи :twisted: :-D

olive_oil
04-15-2007, 12:27
polovinata klas mnogo se uvajavame i ni vuzpriemat kato normalna dvoika ama drugata polovina sa naistina tupaci i kifliами тогава не им обръщайте внимание - все едно никой нищо не еказал. В началото ще е трудно, но когато разберат, че не ви пука ще престанат ;)

kati_0513
04-15-2007, 13:20
Правят го от яд и завист, когато наистина спрете да ги слушате и да им обръщате внимание, ще ппестанат, защото ще им бъде вече скучно да се занимават с вас... :P

katttto3
04-15-2007, 13:44
когато говорят разни простотии докат се целувате се засмейте и продължавайте да се целувате така все едно техните коментари ви засилят чувствата

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-15-2007, 15:02
i kvo kat vi vikat .. radvat vi se :lol: ti puk se qdosvash.. :P

Qnchety
04-15-2007, 18:54
Бе кво ти пука. Хич не им обръщай внимание!!!

04-15-2007, 22:33
Кажи им те като си намерят гаджета да правят с тях каквото искат,а не да дават акъл-хем ще се отървеш,хем ще ги затапиш

teenkopele
04-16-2007, 06:15
Малко ебавка...няма да умреш. :wink:

iLoveChocolate
04-16-2007, 08:12
сега съм 9 клас и със едно момиче от класа сме гаджета/колкото и детинско да звучи найстина се обичаме/ на проблемът е в класа ми постоянно подвикват Абе няма ли да я целунеш и други от сорта или пък като сме се прегърнали и се целуваме някои викне ей ще я изядеш бе много ме дразнят казах им го по-много начини ама от тъпаци и кифли кво да очакваш :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

отговаряй им подобаващо примерно-да ще я изям като и толко сладка или пък глей си работата или обиждай. В нашто даскало така прават :-)

_[LiFe-StiLe]_F
04-16-2007, 08:29
ами от 15годишни лапета какво умно може да се очаква :lol: проста му детска работа :lol:
с приятеля ми също сме от един клас и сме заедно 3 месеца, но никога е нямало подвиквания и прочие ;) естествено като станеш 12ти клас малко или много ъкъла ти се появява в главата :lol: а ако някой има късмета да ми направи подобна забелжка ще си го отнесе тотално :twisted: бойничка съм, тъй че малко ми трябва :twisted: