PDA

View Full Version : KAKVO DA NAPRAVQ po tozi slu4ai ?!



lookatme
04-15-2007, 11:34
.................................................. ................

lookatme
04-15-2007, 11:44
ами ...да срам ме е!Но не съм на 13 (следващия месец правя 14) .А и освен т'ва до сега не съм си имала гадже (не се хили!!!)

hristowow
04-15-2007, 11:44
Говори си колкото се може повече с него и го оставяй да приказва максимално, насърчавай го да говори за себе си и за свойте преживявания и той ще се влюби в теб и съответно ще направи първата крачка.

Nassgerrack
04-15-2007, 11:45
:smt006 ZDRAVEITE !nz ot kude da zapo4na...zna4i haresvam si edno mom4e -ot klasa mi.Predi vreme go nenavijdah {po4ti meko kazano :roll: } ala sega izvednuj po4nah da se durja milo s nego {kato s nai-dobra fr :-D }i si mislq 4e po4na da razbira 4e go haresvam ,a nqmam takova jelanie!!! [-( [-( [-(

Vsu6nost vuprosa mi e kak da go nakaram da me haresa ,bez da razbira 4e izpitvam 4uvstva kum nego.Ako ima nqkakuv na4in da mu pravq nezabelejimi {za ostanalite de} znaci ,tui 4e ne az da sum napravila purvata kra4ka, ami TOI . Imame po4ti ednak'vi interesi ,taka 4e v tazi oblast nqmame problemi :smt004

Emi ,blagodarq vi predvaritelno za suvetite!!!

Няма да стане нищо незенмно ако ти направиш първата крачка. Знаци ,които само той да вижда,а другите - не няма! Започни да се държиш с него като приятел(от момичета към момчета ефектът е добър,но не и обратното!!!) Накарай го да споделя с теб своите тайни.Докосвай го,усмихвай му се,искай повече време с него.
Хващането за ръката,прегръдката и целувката говорят много за отношението ти към отсрещния човек. Всички тези неща можеш да ги направиш незабелязано от "другите" като естествено прекарвате време насаме.

NightSky
04-15-2007, 11:47
Със сигурност ти ще трябва да направиш първата крачка.Намери общи теми за разговор с него, разбери какво обича да прави в свободното си време и т.н...По-добре е той да разбере, че го харесваш, защото нищо няма да се получи, ако той дори не подозира какво чувстваш към него или пък ти отричаш че го харесваш.Успех!!!

betka`ta
04-15-2007, 12:00
abe kvo ob6to ima 4e tq e na 13 4e az taka i ne razbrah? tq moje da e na 13 i tva nqma da i pre4i da razkrie 4uvstvata si!!!!!!!!!!!!!!

sexi_lady_666
04-15-2007, 13:41
А какъв е проблема ти да направиш първата крачка? Срам ли те? Или си на 13? :roll: Mai e na 13 6oto tazi vuzrast e nai stranna :smt005 sestra mi ena tolkova i ve4e misli za lubov i az bqh takava de ama malko po razumna ;)

BAYO
04-15-2007, 15:21
Няма да стане нищо незенмно ако ти направиш първата крачка. Знаци ,които само той да вижда,а другите - не няма! Започни да се държиш с него като приятел(от момичета към момчета ефектът е добър,но не и обратното!!!) Накарай го да споделя с теб своите тайни.Докосвай го,усмихвай му се,искай повече време с него.
Хващането за ръката,прегръдката и целувката говорят много за отношението ти към отсрещния човек. Всички тези неща можеш да ги направиш незабелязано от "другите" като естествено прекарвате време насаме.

Абсолютно е така! Привлечеш ли го към теб, да отделя повече време за теб, в кърпа ти е вързан :smt016

_[LiFe-StiLe]_F
04-15-2007, 15:29
за да се почувства даден човек привлечен от теб, то ти трябва да му направи първото което е впечатление със излъчването си! а това определено е нещо, което не може да се подправи или да се доизкусури по някакъв начин! така че просто се откажи да се "опитваш" да привлечеш вниманието му като момиче. ако в неговите очи имаш някакъв чар не се съмнявай, че изпитва симпатии... ако ли не - нищо не можеш да направиш!

lookatme
04-21-2007, 13:58
swe hora imam o6te edin problem~edna fr su6to si go haresva i koeto e po-lo6o {4uite slednata slu4ka} :
zna4i 2te re6ihme da mu pi6em s drugo ime i nick v skypa i toi vze da se pravi na geroi pred taq viki... {taka se kazvame} i kogato po4nax da si 4atq s nego az {samata} a fr mi s nego ,toi samo sled 1 min mi kaza 4e izliza a s neq {t.e. s viki } sa si 4atili pone o6te 10 min. mn mi stana mu4no kakvo da napravq ?

juSTkiddy
04-21-2007, 14:10
swe hora imam o6te edin problem~edna fr su6to si go haresva i koeto e po-lo6o {4uite slednata slu4ka} :
zna4i 2te re6ihme da mu pi6em s drugo ime i nick v skypa i toi vze da se pravi na geroi pred taq viki... {taka se kazvame} i kogato po4nax da si 4atq s nego az {samata} a fr mi s nego ,toi samo sled 1 min mi kaza 4e izliza a s neq {t.e. s viki } sa si 4atili pone o6te 10 min. mn mi stana mu4no kakvo da napravq ?
лелее....детска му работа.. :-s

MalKa_BLuDnica
04-21-2007, 14:38
ами ...да срам ме е!Но не съм на 13 (следващия месец правя 14) .А и освен т'ва до сега не съм си имала гадже (не се хили!!!)
:smt017 :smt017 :smt017 аз като бях н 13 още с кукли си играех ](*,) ](*,)

Adwokat
04-21-2007, 16:03
ами ...да срам ме е!Но не съм на 13 (следващия месец правя 14) .А и освен т'ва до сега не съм си имала гадже (не се хили!!!)
:smt017 :smt017 :smt017 аз като бях н 13 още с кукли си играех ](*,) ](*,)

днешните момиченца на 13 са еб*т като разпрани.. ти говориш за кукли.. ](*,)