PDA

View Full Version : "PRIQTELKATA MI" SE NATISKA NA GADJETO MI:( HELP



RaZbItO_sUrCE_F
04-15-2007, 11:53
Zdr na vsi4ki:) Imam edin problem i iskam da go spodelq s nqkogo :( Momi4e na 16 sum ot sf.Ta zna4i minalata godina nai dobrata mi fr si be6e haresala edno mom4e i poneje izlizahme zaedno toi me haresa men.V na4aloto ne go iskah no s te4enie na obstoqtelsvata go haresah i az.Sled tova tq zamina za germaniq i az i mom4eto se sblijihme pove4e i stanahme gadjeta.Sled kato tq se vurna razbra i se skarahme jestoko :cry: no posle pak stanahme priqtelki. I vse o6te hodq s tova mom4e.Problema e 4e edna sedmica sega ne se vijdahme i se bqhme skarali.Bez da iskame se zasqkohme v edna diskoteka,vsu6nost az znaeh 4e toi moje bi 6te otide,no toi za men ne znae6e.I kato otidoh kakvo da vidq ](*,) Toi i tova momi4e sedqt edin do drug i tq mu se natiska i go pregru6a :evil: Tova produlji cqla ve4er a bqhme masa do masa.Skapa mi se cqloto nastroenie,opitah da se zabavlqvam no....:( Toi ne napravi ni6to po vaprosa da q razkara :cry: I na kraq kogato ve4e bqh piqna ot muka si trugnah i ot vun pred vratata te se celuvaha :cry: :cry: :cry: . Tq znae 4e hodim,no e iskala da mi go vurne,a i tq o6te e luda po nego :smt012 . Kajete kvo da pravq,da go zareja li ili da prostq? :-k Mn go obi4am no ne moga da vzema re6enie.Help me pls =D>

NightSky
04-15-2007, 11:56
А какво мисли той по въпроса?Иска ли да се съберете?Ако иска, можеш да му дадеш втори шанс.А ако не иска значи просто не те заслужава.

sorceress
04-15-2007, 12:09
Относно приятелката ти - излишно е да казвам, че вече не ти е такава. А за гаджето разбери защо и той го е направил, защото явно не е имал нищо против. Тоя аз лично бих го зарязала щом ще ми варти такива номера, но те съветвам да не прибързваш докато не говориш с него. Да простиш няма да ти е лесно и не знам дали има смисъл, защото каквото се случи 1 път може да се повтори.

elenkaaa
04-15-2007, 12:17
Az pak ako go obi4am ne bih go razkarala seki koito ne e v situaciqta kazva.. bih go zaebala no kato obi4ash nqkoi e savsem drugo.. az sy6to sam v kofti.. nastroenie to 1 sedmica sme razdeleni s moq i prosto go izgubih kaza 4e ne sam uspqla s ni6to da go zadyrja i nqma smisal no tova e dr vapros otnostno po temata .. taq tvoq priqtelka zemi q nakofti i prosto i dokaji 4e ne e nikoq i 4e e po dolu ot teb i 4e e super glupavi4ka a pak s priqtelq si pogovori seriozno i mu kaji 4e dyrjish na nego i 4e tova te tormozi pitai go dali i toi e na tova mnenie i si izqsnete otnosheniqta USPEH \:D/

betka`ta
04-15-2007, 12:19
ne si zaslujava toi e pederas 6tom postupva taka s tebe zareji go!!!!!debaaaa mn se drazna na takiva pendeli nedoebani ](*,) :smt005

elenkaaa
04-15-2007, 12:28
betka`ta 6te ti kaja samo 1 CHE nE SI PRAVA .. ako d1rji6 na edin 4ovek 6te se opita6 da si izqsnite ne6tata a ne po nai t1piq na4in zaebava6 go i strada6 ! [-X

sorceress
04-15-2007, 12:28
ne si zaslujava toi e gey 6tom postupva taka s tebe zareji go!!!!!debaaaa mn se drazna na takiva pendeli nedoebani ](*,) :smt005

Много ясно!! Приятелката и да не го е вързала?? Натискала му се е, защото и е позволил!! Такъв не заслужава да страда толкова за него

furtado
04-15-2007, 13:23
az ot dumite ti razbiram,4e ti vini6 edva li ne samo priqtelkata si,a gadjeto ti sy6to ima vina.toi ako e mom4e na mqsto 6te se opita po nqkakyv na4in da otblysne namecite na tova momi4e,no ne go e napravil,a naprotiv celuvali sa se.6to za 4ovek trqbva da e 6tom v takava situaciq se prehvyrlq ot ednoto momi4e na drugoto.zareji gi i dvamata.ne ti tqrbva da si go vry6ta6,po-dobre na strana ot takiva gadjeta i 'priqtelki'

happy_cute
04-15-2007, 13:32
И ти не си направила много хубаво [-X ако бях приятелката ти нямаше да ти простя,но ти на нея се налага да й простиш.Иначе за момчето можеш да го заебеш,малка се все пак,а той е някакъв мачо,който щом може да ти изневери с най-добрата ти приятелка,може да ти изневери с всяка друга(ако още не го е направил) И колкото и да ти казва приятелката ти,че вече не е влюбена в това момче,дори и чувствата й да са си отишли,тя на инат,от ревност ще продължава на си втълпява,че го харесва,че ще е по-добре тя да е с него отколкото ти,и това още повече ще разруши приятелството ти :roll:

04-15-2007, 14:04
ем зарежи го,така ще е по добре и за двама ви а той ако те оби4а ще се върне при теб,а приятелката ти е искала да те накара да се по4устваш както тя се е 4уствала когато ти си ходела с него абе нз явно и мом4ето и моми4ето не са 4итави ... [-(

BAYO
04-15-2007, 15:11
Приятелката ти "" няма кфо да говориш с нея. Моеш да я псуваш секи път, когато я видиш, позволено ти е. Отностно приятеля ти, отиди при него, попитай го, дали иска да поговорите и ако е съгласен, вече знаеш кво да правиш и за кво да говориш. А пък ако не иска да говорите, имаш разрешението ми, секи път като ги видиш, да ги псуваш до 9то коляно и да се държиш като истинска кучка 8)

DreBuS
04-15-2007, 15:33
:-D ХаХа, респект, BAYO, мн добре казано! :-D

Няма какво да допълна, освен че той дори и да говорите не заслужава! И аз бях в такава ситуация, ама им теглих майните и на двамата. Е, поддържаме си някакви отношение, но профилактично им говоря на въпреки. :D Започни да им лазиш по нервите и да ги изкарваш извън релси, пък чувствата са си с времето... :wink:

Jamalska
04-15-2007, 15:53
Зарежи го!

TeRitA
04-15-2007, 16:53
тва приятелка ли е?! Тя е заминала за Германия.Ти няма да седиш и да го гледаш от страни пича я.Аколкото до него- ЗАРЕЖИ ГО! Ша намериш и друга крастава жаба,дет да превърнеш в принц. \:D/

Kianna
04-15-2007, 16:58
А какво мисли той по въпроса?Иска ли да се съберете?Ако иска, можеш да му дадеш втори шанс.А ако не иска значи просто не те заслужава.


Ако иска и тя му даде втори шанс-той я заслужава.Ако не иска той да е с нея повече-не я заслужава.Така ли?Добре наместено. :-D

По въпроса: Каквото си направила ти преди време това ти се е върнало.Явно е приятеля ти колко държи на теб,а за приятелката въобще няма да споменавам.Зарежи всичко и се отърви от цялата ситуация и следващия път внимавай какви ги вършиш. :wink:

_Cassie_
04-15-2007, 17:47
За твоята "приятелка" мисля, че коментарът е излишен, а ако наистина държиш на него - изяснете си отношенията! :wink:

koalka
04-15-2007, 18:17
Не е трябвало да тръгваш с него още в началото, защото и да го харесваш-тя ти е приятелка и може би си я наранила, а и сте се скарали.И като почти всяко момиче е искала да ти го върна(нормално за женския пол) и е станало едно....А на това момче май въобще не му пука с коя ще е, там да има някаква.Не се занимавай повече с него, а с приятелката ти се опитай да се сдобриш като поговорите сериозно.

bqsna_teenagerka
04-15-2007, 19:41
ami prosto i e stanalo gadno zashtoto ti edva li ne i natri nosa....i az bih napravila kato neq.no ot tvoq strana v momenta bih skysala mom4eto zashtoto se e mlqskalo s drugа

kofti_nick
04-15-2007, 20:04
Приятелката ти "" няма кфо да говориш с нея. Моеш да я псуваш секи път, когато я видиш, позволено ти е. Отностно приятеля ти, отиди при него, попитай го, дали иска да поговорите и ако е съгласен, вече знаеш кво да правиш и за кво да говориш. А пък ако не иска да говорите, имаш разрешението ми, секи път като ги видиш, да ги псуваш до 9то коляно и да се държиш като истинска кучка 8)

=D> =D> =D> =D> =D>

Нема само да ги псуваш ... и шамари треа да раздаваш :)

BAYO
04-15-2007, 20:10
Приятелката ти "" няма кфо да говориш с нея. Моеш да я псуваш секи път, когато я видиш, позволено ти е. Отностно приятеля ти, отиди при него, попитай го, дали иска да поговорите и ако е съгласен, вече знаеш кво да правиш и за кво да говориш. А пък ако не иска да говорите, имаш разрешението ми, секи път като ги видиш, да ги псуваш до 9то коляно и да се държиш като истинска кучка 8)

=D> =D> =D> =D> =D>

Нема само да ги псуваш ... и шамари треа да раздаваш :)

Не бе, без лошо. Да не им обръща внимание, а когато те искат такова от нея, фуква и го и си ::: :-({|=

sasha_90
04-15-2007, 20:37
Тази госпожичка не ти е никва приятелка.Поговори с момчето и тогава реши какво ще правиш.Късмет.